Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft ζητεί από την HTC να βάλει τα Windows Phone στα Android smartphone της


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω θα έλεγα το ανάποδο.. Δεν βάζει η Nokia/Microsoft κανενα android στα pureview κινητά της (1020) να γουστάρουμε :)

Πιο ιδανικο σεναριο δεν υπαρχει!!!

Αλλα ......τετοιο σεναριο,δυστυχως ειναι επιστημονικης φαντασιας,για τα σημερινα δεδομενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα έλεγα το ανάποδο.. Δεν βάζει η Nokia/Microsoft κανενα android στα pureview κινητά της (1020) να γουστάρουμε :)

 

Δηλαδή θα έδινες 650€ για android κινητο με 2-πυρηνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο η Microsoft δεν μετατρεπει το Windows σε proprietary open source οπως ειναι το Android, δεν προκειται να κανει τιποτα στο mobile χωρο.

θα συνεχιζει να ριχνει ασκοπα δις για να διατηρησει απλως ενα μικρο κομματι της πιτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια χάλια που είναι τα WP σαν λειτουργικό ακόμη και στο iPhone να τα βάλει θα πατώσει η Apple. Σαφώς βελτιωμένα τα 8 σε σχέση με τα ανεκδιήγητα 7-7.5 αλλά το κακό έχει ήδη γίνει.

 

Σε φίλο που ανέφερε νωρίτερα: δεν φταίει το Android που κολλάει στο S4 αλλά η Samsung και το άθλιο touchwiz.

 

Το ΟΝΕ δεν κολλάει ποτέ. Για να μην αναφέρω το Nexus 4 που 3 μήνες χωρίς επανεκκίνηση και ούτε μισό δευτερόλεπτο κολλήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως είναι μια καλή αρχή για το αν θέλει να σωθεί. έκανε καλές συνεργασίες και έκανε βλακία που τις σταμάτησε. 

όπως αυτή με τον dr.dre και τα beats audio.

σαν κατασκευή τα κινητά της είναι κορυφαία απλά για κάποιον λόγο δεν έχουν απορωφήση καλά το android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα windows σε κιν μου φαίνονται τραγικά ..και παλια είχα htc και τωρα στο nokia του πατερα μου.. Το καινουργιο ανδροιντ είναι καλό ..και το ιος αν δεν ήταν κλειστό ..αυτο το αιτιουνς ποσο καιρο περίμενα να το ξεφορτωθω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο η Microsoft δεν μετατρεπει το Windows σε proprietary open source οπως ειναι το Android, δεν προκειται να κανει τιποτα στο mobile χωρο.

θα συνεχιζει να ριχνει ασκοπα δις για να διατηρησει απλως ενα μικρο κομματι της πιτας.

Ετσι οπως ειναι τα wp και να το κανει open source,τι περισσοτερο θα μπορεσουν να του προσθεσου?

Δε ριχνει καλυτερα τα windows8 και στα τηλέφωνα,να τελειώνουμε!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις ακούσει για ενα κινητό εν ονοματι samsung ativ s?

Μου είχε περάσει απαρατήρητο :P

Μια χαρά hardware έχει για WP και πολύ φτηνά, αλλα εννούσα το μεγαλύτερο μέρος των WP κινητών που είναι όντως ψηλά οι τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...