Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσο σκέφτομαι ποσο πλήρωσα για πολλά απο αυτά (αυτά για MAC ήρθαν απο Αμερική) μου έρχεται να τα βάλω σε μαύρη σακούλα...

Ολοι μας τα εχουμε παθει,μην σε παιρνει απο κατω.

Παντως ειδικα για τα mac παρε και μια δευτερη γνωμη γιατι δεν τα δουλευω οποτε ισως εχουν αξια.

Αν ειναι να μπουν σε μαυρη σακουλα υπαρχει και thread που χαριζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ολοι μας τα εχουμε παθει,μην σε παιρνει απο κατω.

Παντως ειδικα για τα mac παρε και μια δευτερη γνωμη γιατι δεν τα δουλευω οποτε ισως εχουν αξια.

Αν ειναι να μπουν σε μαυρη σακουλα υπαρχει και thread που χαριζουμε.

Με παίρνει απο κάτω γιατί κάνοντας τη λίστα μου ήρθε στο μυαλό 1) η περιπέτεια (τελωνείο) που πέρασα για πολλά απο αυτα 2) το κόστος (ειδικά οι κάρτες ήχου). Δε βαριέσαι θα βγει ο Τσιπρας στις αγορές και θα πάρω ομόλογα καλύτερη επένδυση θα είναι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια πλάσμα Panasonic P50ST60 με λίγες ώρες λειτουργίας και σε άριστη κατάσταση.Συνοδευτικά έχει ένα ζευγάρι γυαλιά 3D και ένα πενάκι-γραφίδα.Η εγγύηση έληξε.

Πόσο μπορώ να τη δώσω; Σκέφτομαι να πάω σε OLED.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,μόλις μου επέστρεψε ένας φίλος ένα σετακι που του χα δώσει δανεικό μετά την αναβάθμιση μου.
Gigabyte Z77x d3h, Intel i5-3570k, 8gb ddr3 corsair vengeance 1600mhz cl8

 

Σε τι τιμή μπορώ να τα δώσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,μόλις μου επέστρεψε ένας φίλος ένα σετακι που του χα δώσει δανεικό μετά την αναβάθμιση μου.

Gigabyte Z77x d3h, Intel i5-3570k, 8gb ddr3 corsair vengeance 1600mhz cl8

 

Σε τι τιμή μπορώ να τα δώσω;

220 ευρω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο να πουλησω ενα samsung s5 άρτιο λειτουργικα, με θηκη spigen slim armor?

γυρω στα 150,αναλογως και την εξωτερικη κατασταση,μπαταρια,ζελατινα και περιφερειακα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, ξερω οτι η ερωτηση μου δεν ειναι ακριβως επι του θεματος αλλα δε βρισκω και το καταλληλο νημα για να ρωτησω.Τι πρεπει να κοιταξει καποιος οταν αγοραζει μεταχειρισμενο εκτος απο την καλη εμφανισιακη κατασταση?Αναφερομαι σε λαπτοπ το οποιο προκειται να δω απο κοντα.Ποιο benchmark να τρεξω για να δω τη σταθεροτητα?Οποιαδηποτε συμβουλη ευπροσδεκτη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα prebuilt συστηματάκι HP, με έναν i3 3240, 4gb ram, μητρική Foxconn 2ABF, dvd-rom, και φυσικά το τροφοδοτικό και κουτί μαζί πόσο πιάνει; Εγώ το έχω με 8gb ram, θα ήταν πιο συμφέρον να το δώσω με αυτή, ή με την τεσσάρα, και να πουλήσω την 8άρα ξεχωριστά;

Καμία βοήθεια για εδώ;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...