Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανα 160-170?

Εντάξει τόσο υπολόγιζα και εγω

Άλλη μια ερωτηση.

Sapphire Radeon HD 5770 (PCI-e 2.0, 1GB GDDR5) ενα 20€ την βρήκα συμφέρει ; να την τσιμπήσω είναι καλή τιμή ;

Ευχαριστώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

καλησπέρα,

 

πόσο θα μπορούσα να δώσω ένα σετ με:

amd fx-8320 - gigabyte 990xa-ud3 rev3

χωρίς εγγύηση πλέον (10-2013 αγορασμένα), ακλοκάριστο αν και αυτό δεν αποδεικνύεται.

και αν πρόσθετα και ενα σετ 2*4 gb ram ddr3 1600 mhz kingston

επίσης αν δε μπαίνει η cm 212 evo σε am4 ίσως να έβαζα και αυτή στο σετ.

 

θα ήθελα να δω πόσο παραπάνω θα χρειαστεί να προσθέσω για να πήγαινα σε κανα ryzen 5 1600

Ολα μαζι και το cooler μεσα 200 ευρω. Ποιες ram εχεις ,γιατι ψαχνω ενα παλιο τυπο Kingston ram ddr3 Xyperx genesis 1600?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια ! αύριο μόλις γυρίσω από δουλειά θα ανοίξω το κουτί και θα σου πω (δεν αποκλείεται να είναι και αυτός ο τύπος).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία σε ευχαριστώ πάρα πολύ φιλε μου

Καλό βράδυ !!!

Καλημέρα μιας και είδα την αγγελία που αναφέρεις αυτή την κάρτα σε αυτή την τιμή από πωλητή που έχει κάνει λογαριασμό χθες δεν θα την ακουμπούσα καν.

Γνώμη μου βέβαια και ο καθένας κάνει ότι νομίζει αλλά μετά διαβάζουμε άλλα θέματα και γκρίνιες για τις αγγελίες!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους αγόρασα πρίν 1 μήνα ενα κουτί για υπολογιστή ATX πού είναι αχρισιμοπιητο το κουτί είναι το fazn blackburn αρχική τιμή 45 ευρώ καινούργιο το έχω σε άριστη κατάσταση και με απόδειξη αγοράς απο Πλαίσιο. Ποσό να τό πουλήσω??

Αν ενδιαφέρεται κάποιος για αγορά μόνο μύνημα. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα μιας και είδα την αγγελία που αναφέρεις αυτή την κάρτα σε αυτή την τιμή από πωλητή που έχει κάνει λογαριασμό χθες δεν θα την ακουμπούσα καν.

Γνώμη μου βέβαια και ο καθένας κάνει ότι νομίζει αλλά μετά διαβάζουμε άλλα θέματα και γκρίνιες για τις αγγελίες!!!

Μην φίλε μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ με έσωσες πιστεύω γιατί ήθελε κατάθεση οπότε φιλαηε τα ρούχα σου κα έχεις τα μισά να είσαι καλά παντός ούτε που το είχα παρατηρήσει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατάθεση δεν είναι κακό, το κατάθεση σε λογαριασμό ημέρας όμως είναι!

Νομίζω πήρε το μάτι μου άλλη μια στα 30€ κάνε έναν έλεγχο αν θέλεις, σαν τιμή δεν είναι άσχημη πάντως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κάνεις λάθος;

μάλλον την τιμή

Γι' αρχή ότι πήρε τέτοια κάρτα και κοιτάει να τη σπρώξει σε 15 μέρες από την αγορά.

γιατί ήθελα να της βάλω waterblock αλλά τελικά βρήκα απο φίλο έτοιμη οπότε λεω να μην χαλασω την εγγύηση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...