Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έναν i7 2600K χωρίς στοκ ψυχτρα, χωρίς συσκευασία ( καπου εχει χαθει μετά απο χρόνια, μετακομίσεις κλπ )

και μια ASRock z77 fatality professional ( απο τις 3 καλύτερες και ακριβότερες την περίοδο τοτε Ζ77/s1555 ) πόσο λέτε να πιάσουν σαν πακέτο;

 

*το κουτί της μητρικής το εχω. Αποδείξεις υπάρχουν αλλά η περίοδος εγγύησης εχει λήξει και στα 2.

 

http://www.asrock.com/mb/Intel/Fatal1ty%20Z77%20Professional/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έναν i7 2600K χωρίς στοκ ψυχτρα, χωρίς συσκευασία ( καπου εχει χαθει μετά απο χρόνια, μετακομίσεις κλπ )

και μια ASRock z77 fatality professional ( απο τις 3 καλύτερες και ακριβότερες την περίοδο τοτε Ζ77/s1555 ) πόσο λέτε να πιάσουν σαν πακέτο;

 

*το κουτί της μητρικής το εχω. Αποδείξεις υπάρχουν αλλά η περίοδος εγγύησης εχει λήξει και στα 2.

 

http://www.asrock.com/mb/Intel/Fatal1ty%20Z77%20Professional/

180 - 200 ευρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

95% των αγγελίων στα πλήρη συστήματα είναι ''Τέρας''

 

Τέρας αυτό, Τέρας εκείνο

 

Μου φαίνεται ψάχνουν Πεντάμορφη να την πηδήξουν να αγοράσει.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν καταντησει  θριλερ τα πληρη συστηματα! Για ανω των 18!

Και αν το σκεφτεις ετσι ειναι οντως! Αφου μετα οταν βγεις απ την ενοτητα,εχεις 1000 ψυχολογικα! :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες δώσ' τε καμιά γνώμη γι' αυτό το κινητό, χρώματος άσπρου. Η έκδοση είναι με τα 3GB RAM και 16GB internal.

Αγορασμένο από Ιταλία προ 12 ημερών (180 ευρώ το πήρα), εννοείται με απόδειξη αγοράς + το κουτί του με όλα τα παρελκόμενα. Χρήση προφανώς μόνο αυτές τις 12 μέρες. Πόσο λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες δώσ' τε καμιά γνώμη γι' αυτό το κινητό, χρώματος άσπρου. Η έκδοση είναι με τα 3GB RAM και 16GB internal.

Αγορασμένο από Ιταλία προ 12 ημερών (180 ευρώ το πήρα), εννοείται με απόδειξη αγοράς + το κουτί του με όλα τα παρελκόμενα. Χρήση προφανώς μόνο αυτές τις 12 μέρες. Πόσο λέτε;

Ειναι καποιο απο αυτα? Αν ναι,αφαιρεσε ενα 15% απο την τιμη τους και δωστο αν και καποιος θα προτιμουσε λογικα απο Ελλαδα να το αγορασει για να εχει ευκολη εγγυηση και service. Γιατι το δινεις μολις το πηρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι καποιο απο αυτα?

Δεν σε κατάλαβα σε αυτό. Είναι το κινητό του link, αυτό στο οποίο αναφέρομαι. Huawei P8 lite 2017. Απλά, απ' ό,τι διάβασα δεξιά κι αριστερά, έχει κι άλλες ονομασίες, ανάλογα τη χώρα. Γι' αυτό και το gsmarena λέει: "Also known as Huawei P9 Lite (2017), Huawei Honor 8 Lite, Huawei Nova Lite, Huawei GR3 (2017)."

 

Το δίνω γιατί παρήγγειλα κιόλας το προηγούμενο κινητό που είχα και θα μου έρθει αύριο (το Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon είχα) και το θεωρώ καλύτερο και πιο πολύ στα μέτρα μου. Ήμουν διακοπές και μου το έκλεψαν, οπότε χρειαζόμουν άμεσα κινητό. Απλά είχα και την ατυχιά να μου το κλέψουν 1 ώρα πριν πετάξω για Ιταλία, οπότε με το που προσγειώθηκα, πήγα και πήρα το Huawei.

 

Χμμ μόνο 15% κάτω λες ε; Μάλιστα. Ίσως το πάω κάπου στο 22%, π.χ. να το δώσω 140.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια. Εχω βρει ενα pc που πουλαει ενας Γαλανιος ή Μερκουριος μου διαφευγει τετοια ωρα δυσκολη, της εταιριας enthusiast τη λενε; custom τη λενε; Μπορει και italian red να τη λενε δεν ξερω γιατι ειμαι ασχετος. Θα ηθελα να σας ρωτησω λοιπον αν αξιζει να του δωσω λιγα παραπανω απο τα 2000 που ζηταει γιατι θα κανει και δωρο λεει και δεν θα ηθελα να φανω αχαριστος. Τα specs του ειναι τα εξης.

 

 

CPU:Intel Core i5-6600K

MOTHERBOARD:MSI Z170A-G45 Gaming

GPU:2Χ MSI NVIDIA GTX 970 Gaming 4Gb 256bit Twin Frozr.

RAM:Corsair Vengeance LED 16GB DDR4-3000MHz (2x8Gb).

CASE:Corsair Crystal 460X Compact.

ΨΥΞΗ:Fazn CPU Cooler Hydro 240T.

FANS:CORSAIR ML SERIES PRO RED LED.

4Χ CORSAIR ML120 PRO RED LED (H 2 ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΨΥΞΗ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΧΤΕΙ Η STOCK) ΚΑΙ

2Χ CORSAIR ML140 PRO RED LED

PSU: Corsair RMX Series 850 W 80+ Gold FULL Modular.

STORAGE:1)SSD Corsair Force Series LE 240GB.

2)HDD Toshiba DT01ACA100 Desktop HDD 1TB

 

Τι γνωμη εχετε ποσα θα του δινατε παραπανω.

 

Ευχαριστω εκ των πρωκτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου κανει δωρο μια Ρωσιδα απο τις καλες τις μορφωμενες μεχρι να βγει το 2017 τοτε παρτο!Ειναι ευκαρια! :-D

Ποιος αλλος ελεγε γι αυτο το υπερτατο μηχανημα... Ποιος αλλος ελεγε...Δεν θυμαμαι ρε γαμωτο...

Πρεπει να παω για υπνο σιγα σιγα γιατι αυριο εχω καθαρισμο δοντιων! Θελω να γινω ασπροδοντης! :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα μ'εκλεισε απο μπατ χτες ημουν εχτος ρε γ#*%*ω

 

Zelo κανε ενα θεμα ''Καθε βραδυ ιδια ωρα'' να βγαζουμε γουστα γιατι αλλοι μας λατρευουν και αλλοι μας ''φτονουνε'' αλα Ζικος το τελευταιο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια. Εχω βρει ενα pc που πουλαει ενας Γαλανιος ή Μερκουριος μου διαφευγει τετοια ωρα δυσκολη, της εταιριας enthusiast τη λενε; custom τη λενε; Μπορει και italian red να τη λενε δεν ξερω γιατι ειμαι ασχετος. Θα ηθελα να σας ρωτησω λοιπον αν αξιζει να του δωσω λιγα παραπανω απο τα 2000 που ζηταει γιατι θα κανει και δωρο λεει και δεν θα ηθελα να φανω αχαριστος. Τα specs του ειναι τα εξης.

 

 

CPU:Intel Core i5-6600K

MOTHERBOARD:MSI Z170A-G45 Gaming

GPU:2Χ MSI NVIDIA GTX 970 Gaming 4Gb 256bit Twin Frozr.

RAM:Corsair Vengeance LED 16GB DDR4-3000MHz (2x8Gb).

CASE:Corsair Crystal 460X Compact.

ΨΥΞΗ:Fazn CPU Cooler Hydro 240T.

FANS:CORSAIR ML SERIES PRO RED LED.

4Χ CORSAIR ML120 PRO RED LED (H 2 ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΨΥΞΗ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΧΤΕΙ Η STOCK) ΚΑΙ

2Χ CORSAIR ML140 PRO RED LED

PSU: Corsair RMX Series 850 W 80+ Gold FULL Modular.

STORAGE:1)SSD Corsair Force Series LE 240GB.

2)HDD Toshiba DT01ACA100 Desktop HDD 1TB

 

Τι γνωμη εχετε ποσα θα του δινατε παραπανω.

 

Ευχαριστω εκ των πρωκτερων!

Αφού θες δάγκωμα να επενδύσεις, μπορείς να πάς στο νέο αντίπαλο δέος..3k για κάτι που βρίσκεις με 2,8k κανούργιο.. μπορεί να μην έχει napolitana sauce αλλά πουλάνε και στα super :ph34r:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού θες δάγκωμα να επενδύσεις, μπορείς να πάς στο νέο αντίπαλο δέος..3k για κάτι που βρίσκεις με 2,8k κανούργιο.. μπορεί να μην έχει napolitana sauce αλλά πουλάνε και στα super :ph34r:

 

Το οτι δεν το αγοραζει κανενας ομως το ριχνουνε στην οικονομικη κριση!

 

Κοιτα λογικα για να τιμολογουν τοσο, βαζουν μεσα και το γουστο, την προσωπικη εργασια, το ρευμα που εχουν καψει μεχρι τωρα, και τα μεταφορικα απο Ανδρομεδα με ACS ( ANDROMEDA COURIER SPACE)!!! :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...