Προς το περιεχόμενο
Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;

Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 25,4k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

• Sheogorath

1653

• benign

1235

• LLLEFTERIS

1217

• spy94

792

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Γεια χαρά fellow insomniacs   Μιας και βλέπω συχνά, αρκετά άτομα να προσπαθούν να πουλήσουν μεταχειρισμένο hardware σε πολύ λάθος τιμές, και αναφέρομαι σε αυτούς που το κάνουν από άγνοια - όπως δια

Γουστάρω, σαν σαπουνόπερα είναι.^^

Κατα την ταπεινή μου γνώμη, hardware πουλάμε, όχι καρπούζια στην λαική.

Δημοσιευμένες Εικόνες

Radio μαϊ σεϊβορ, σβης δε παραθς.

Ιτ σουντ μπι φαϊν γουϊδάουτ ιτ.

Νοου τσαμπαμπανεϊρος φορ γιορ ρεκλες φρεντ.

ps: δεν μα 'φήνει για likes το γαμήδι.

• Like 4
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε sheo ξεκόλλα ένα εικοσαήμερο το χρειαζόμαστε δε μας βλέπεις;

Εγω εχω πει απο καιρο τι χρειαζομαστε αλλα που να βρεθουμε απο ολα τα ακρα της Ελλαδας!

Ραντεβου σε ενα μαγαζι Αθηνα η΄ Θεσσαλονικη ινσομνια παρτυ κι ετσι και να γινει χαμος!Ολοι μεθυσμενοι και ο life is..   να μας προτεινει συνθεσεις !!! :-D :-) :P

• Like 4
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Γιο... γιο.... μηχανημα θα στησω με 7700κ και οσοι ειστε με amd σας εχουμε για πλακαααααα... Γιο γιο....

Θα βαλω μνημες γρηγορες και ssd γαματο...   Κι αυτων που θελουν ryzen θα σκισουμε τον πατοοοο.....

Γιο... γιο.....

Αααααααα... Αααααααα.... :-D

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ρε τι offtopic ειναι ολα αυτααα;;

Γ μπειτε παλι στον ισιο δρομο.

Για να δεις καθαροτερα τον ισιο δρομο, πρεπει καπου και που να παιρνεις τον στραβο...! :-)

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Πόσο να πουλήσω μια MSI Z170A PC MATE που έχει δουλέψει 18 μήνες (λογικά χωρίς εγγύηση γιατί είναι αγορασμένη με τιμολόγιο ) και ένα AEROCOOL AERO 800 σε καλή κατάσταση?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Έναν i7 2600K χωρίς στοκ ψυχτρα, χωρίς συσκευασία ( καπου εχει χαθει μετά απο χρόνια, μετακομίσεις κλπ )

και μια ASRock z77 fatality professional ( απο τις 3 καλύτερες και ακριβότερες την περίοδο τοτε Ζ77/s1555 ) πόσο λέτε να πιάσουν σαν πακέτο;

*το κουτί της μητρικής το εχω. Αποδείξεις υπάρχουν αλλά η περίοδος εγγύησης εχει λήξει και στα 2.

http://www.asrock.com/mb/Intel/Fatal1ty%20Z77%20Professional/

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Έναν i7 2600K χωρίς στοκ ψυχτρα, χωρίς συσκευασία ( καπου εχει χαθει μετά απο χρόνια, μετακομίσεις κλπ )

και μια ASRock z77 fatality professional ( απο τις 3 καλύτερες και ακριβότερες την περίοδο τοτε Ζ77/s1555 ) πόσο λέτε να πιάσουν σαν πακέτο;

*το κουτί της μητρικής το εχω. Αποδείξεις υπάρχουν αλλά η περίοδος εγγύησης εχει λήξει και στα 2.

http://www.asrock.com/mb/Intel/Fatal1ty%20Z77%20Professional/

180 - 200 ευρω

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

95% των αγγελίων στα πλήρη συστήματα είναι ''Τέρας''

Τέρας αυτό, Τέρας εκείνο

Μου φαίνεται ψάχνουν Πεντάμορφη να την πηδήξουν να αγοράσει.

• Like 5
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εχουν καταντησει  θριλερ τα πληρη συστηματα! Για ανω των 18!

Και αν το σκεφτεις ετσι ειναι οντως! Αφου μετα οταν βγεις απ την ενοτητα,εχεις 1000 ψυχολογικα! :-D

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Παίδες δώσ' τε καμιά γνώμη γι' αυτό το κινητό, χρώματος άσπρου. Η έκδοση είναι με τα 3GB RAM και 16GB internal.

Αγορασμένο από Ιταλία προ 12 ημερών (180 ευρώ το πήρα), εννοείται με απόδειξη αγοράς + το κουτί του με όλα τα παρελκόμενα. Χρήση προφανώς μόνο αυτές τις 12 μέρες. Πόσο λέτε;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Παίδες δώσ' τε καμιά γνώμη γι' αυτό το κινητό, χρώματος άσπρου. Η έκδοση είναι με τα 3GB RAM και 16GB internal.

Αγορασμένο από Ιταλία προ 12 ημερών (180 ευρώ το πήρα), εννοείται με απόδειξη αγοράς + το κουτί του με όλα τα παρελκόμενα. Χρήση προφανώς μόνο αυτές τις 12 μέρες. Πόσο λέτε;

Ειναι καποιο απο αυτα? Αν ναι,αφαιρεσε ενα 15% απο την τιμη τους και δωστο αν και καποιος θα προτιμουσε λογικα απο Ελλαδα να το αγορασει για να εχει ευκολη εγγυηση και service. Γιατι το δινεις μολις το πηρες?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • κλειδώθηκε και ακύρωση υπομνήματος αυτό το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.