Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Πόσο να δώσω ένα Logitech Cordless Desktop MX3000 το οποιο αποτελειται απο τον δέκτη και το keyboard (χωρις το ποντικι δηλαδη);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πόσο να δώσω ένα Logitech Cordless Desktop MX3000 το οποιο αποτελειται απο τον δέκτη και το keyboard (χωρις το ποντικι δηλαδη);

 

Το έχεις ποστάρει 3 φορές... λες να ξέρουμε και να μη σου απαντάμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω κατι αγγελιες αυτες τις μερες και τραβαω τα μαλλια μου.. Κατι σετακια ι7 6700κ 4790κ κλπ στα 400ε+. 

 

Με 450ε πανω κατω παιρνεις ολοκαινουργιο σετ 8600κ. Προσγειωθειτε.

 

PS: Να μην αρχισω με τις gtx 1060 3gb στα 200ε+. Οποιος ξερει καταλαβαινει τι εννοω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω κατι αγγελιες αυτες τις μερες και τραβαω τα μαλλια μου.. Κατι σετακια ι7 6700κ 4790κ κλπ στα 400ε+. 

 

Με 450ε πανω κατω παιρνεις ολοκαινουργιο σετ 8600κ. Προσγειωθειτε.

 

PS: Να μην αρχισω με τις gtx 1060 3gb στα 200ε+. Οποιος ξερει καταλαβαινει τι εννοω.

Δεν προκειται να πετυχουν κατι αυτες οι αγγελιες,οποτε μην δινεις σημασια. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS Vita μοντελο PCH-2000 σε αριστη κατασταση χωρις παρελκομενα 70-80 ευρω ειναι καλη τιμη?

 

Και ενα PS2 slim με 2 μοχλους και καρτα μνημης με 18 παιχνιδια (τα 11 ειναι ποδοσφαιρακια/μπασκετ αλλα εχει και GTA/Ratchet)

γυρω στα 50-60 θα φυγει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω κατι αγγελιες αυτες τις μερες και τραβαω τα μαλλια μου.. Κατι σετακια ι7 6700κ 4790κ κλπ στα 400ε+.

 

Με 450ε πανω κατω παιρνεις ολοκαινουργιο σετ 8600κ. Προσγειωθειτε.

 

PS: Να μην αρχισω με τις gtx 1060 3gb στα 200ε+. Οποιος ξερει καταλαβαινει τι εννοω.

Πόσο θέλεις να τα πάρεις;

Ρωτάω γιατί εάν δεν σε ενδιαφέρει το παραπάνω σχόλιο είναι λίγο άκυρο, ο καθένας πουλάει όσο θέλει και αγοράζει όπου νομίζει ότι έχει συμφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα εχω αυτο το λαπτοπ αγορασμενο περυσι τον σεπτεμβρη οποτε εχει ακομα 1 χρονο εγγυηση. Εχει χρησιμοποιηθει ελαχιστα οταν δεν ειχα προσβαση στο σταθερο υπολογιστη για προγραμματισμο. Ποια ειναι μια καλη τιμη να το δωσω πακετο με μια τσαντα μεταφορας πλατης και ενα ποντικι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο θέλεις να τα πάρεις;

Ρωτάω γιατί εάν δεν σε ενδιαφέρει το παραπάνω σχόλιο είναι λίγο άκυρο, ο καθένας πουλάει όσο θέλει και αγοράζει όπου νομίζει ότι έχει συμφέρον.

Προλαβες και εβγαλες συμπερασμα ρε γυπα? 

 

Γραφεις σε ενα νημα "Ποσο να πουλησω / αγορασω ενα..¨? " οπου αν δεν κανω λαθος συμβουλεύεσαι το ποσο να δωσεις η να παρεις κατι με βαση την λογικη τιμη που θα επρεπε να εχει και οχι με το ποσο νομιζει ο καθενας οτι κανει. Αυτο που ειπα ηταν απλα οτι διαφωνω με αυτα που ειδα και πιστευω οτι ειναι λαθος. End of story

 

Ουτε να πουλησω θελω κατι, ουτε να αγορασω. Εσυ παλι φαινεται οτι θίχτηκες απο αυτο που ειπα. Μηπως πουλας κατι απο αυτα? Λεω εγω τωρα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προλαβες και εβγαλες συμπερασμα ρε γυπα? 

 

Γραφεις σε ενα νημα "Ποσο να πουλησω / αγορασω ενα..¨? " οπου αν δεν κανω λαθος συμβουλεύεσαι το ποσο να δωσεις η να παρεις κατι με βαση την λογικη τιμη που θα επρεπε να εχει και οχι με το ποσο νομιζει ο καθενας οτι κανει. Αυτο που ειπα ηταν απλα οτι διαφωνω με αυτα που ειδα και πιστευω οτι ειναι λαθος. End of story

 

Ουτε να πουλησω θελω κατι, ουτε να αγορασω. Εσυ παλι φαινεται οτι θίχτηκες απο αυτο που ειπα. Μηπως πουλας κατι απο αυτα? Λεω εγω τωρα...

Έλα παραδέξου το ότι τρολάρεις... :lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...