Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλεπω κατι αγγελιες αυτες τις μερες και τραβαω τα μαλλια μου.. Κατι σετακια ι7 6700κ 4790κ κλπ στα 400ε+. 

Με 450ε πανω κατω παιρνεις ολοκαινουργιο σετ 8600κ.

Έχει και τρελές ευκαιρίες όπως i7 860 στα 250 ευρώ , 4790Κ σετ στα 550 ευρώ, FX 8320 στα 280 ευρώ , 2600Κ στα 350 ευρώ , σετ 3770Κ στα 380 μόνο !!!

Αξίζουν όλα.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 25,2k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

• Sheogorath

1653

• benign

1208

• LLLEFTERIS

1200

• spy94

792

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Γεια χαρά fellow insomniacs   Μιας και βλέπω συχνά, αρκετά άτομα να προσπαθούν να πουλήσουν μεταχειρισμένο hardware σε πολύ λάθος τιμές, και αναφέρομαι σε αυτούς που το κάνουν από άγνοια - όπως δια

Γουστάρω, σαν σαπουνόπερα είναι.^^

Καλημερα, μαλλον τα εχει πουλησει εδω και καμια πενταετια ο φιλος

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα.

Πόσο θεωρείται μια καλή τιμή για το σετ μητρική επεξεργαστής της υπογραφής μου?

200 είναι πολλά ή normal?

(1.5 χρόνος χρήσης, με αποδείξεις/εγγύηση).

Πρόκειται για συγγενικό πρόσωπο και θέλω να τα πάρει σε καλή τιμή (για αυτόν :P) είναι η αλήθεια.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Λίγο που κοιτάω γύρω γύρω στις αγγελίες θα μπορούσα να φτιάξω αντίστοιχο σετ με 130€ με λίγο ζόρι ή με 150€ χαλαρά. Οπότε 200€ δύσκολα. Άσε σφαγή...

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Λίγο που κοιτάω γύρω γύρω στις αγγελίες θα μπορούσα να φτιάξω αντίστοιχο σετ με 130€ με λίγο ζόρι ή με 150€ χαλαρά. Οπότε 200€ δύσκολα. Άσε σφαγή...

Ρήμαξε την μεταπωλητικη αξία ο ερχομός των ryzen ρε γμτ.. τώρα με 200 παίρνεις τον 1600 η τον 8400 . 150 το θεωρώ λιγο σκότωμα, αλλά είναι και συγγενής οπότε δεν θέλω να του πιάσω τον κ@@ :P

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

150 είναι σχετικά λίγα θεωρώ με βάση ειδικά όσα βλέπουμε στις αγγελίες.180 θα έλεγα γιατί είναι και mini έχει και εγγύηση.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

150 είναι σχετικά λίγα θεωρώ με βάση ειδικά όσα βλέπουμε στις αγγελίες.180 θα έλεγα γιατί είναι και mini έχει και εγγύηση.

Προς τα εκεί με βλέπω να κινούμαι. Αν δώσω και κουτί μαζί 210 θεωρώ είναι πολύ καλή τιμή και για τον αγοραστή.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

καλημερα εχω μια μητρικη z97-p με 4-5 πινακια π θελουν ισιωμα , θελω να την δωσω γ ανταλακτικα μπορει να πιάσει ενα 30ρι ?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

καλημερα εχω μια μητρικη z97-p με 4-5 πινακια π θελουν ισιωμα , θελω να την δωσω γ ανταλακτικα μπορει να πιάσει ενα 30ρι ?

Τα καταφερες να τα στραβωσεις τελικα ρε αλανι πριν την δωσεις; :P Ισιωσε τα πρωτα να δεις αν ειναι οκ.
  • Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Τα καταφερες να τα στραβωσεις τελικα ρε αλανι πριν την δωσεις; :P Ισιωσε τα πρωτα να δεις αν ειναι οκ.

μα δεν ξερω να ισιώνω και δευτερον δεν εχω εργαλεία γ αυτο θελω να την δωσω .!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

μα δεν ξερω να ισιώνω και δευτερον δεν εχω εργαλεία γ αυτο θελω να την δωσω .!

Αντε μαθε και κατι χρησιμο.Δεν ειναι κατι,ψαξε λιγο ομως.
  • Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Πόσο μπορώ να πουλήσω 3χ2gb ddr3 μνημες Kingston 1333 για λάπτοπ 1x1gb 1x2gb ddr2 Kingston μνήμες για λάπτοπ επίσης έναν επεξεργαστή Intel i3 m370 δύο σκληρούς έναν Samsung 500gb ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ windows 7 home premium 64bit και έναν Toshiba 320gb αν μπορείτε ξεχωριστα κάθε κομμάτι και όλα μαζί μια τιμή καλή να φύγουν επίσης και ένας optical drive panasonic για λάπτοπ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δεν ειναι Hardware οπως οριζει το τοπικ αλλα δεν ηξερα που να το ποσταρω:

Θελω να πουλησω το Steam Account μου με τα παρακατω games:

Battlefield Bad Company 2, The Darkness II, Dirt 3 Complete Edition, Duke Nukem Forever, Football Manager 2011, Grid, Livelock, Mafia II,NBA 2k16, PayDay II, Civilization III, Civilization V, Spec Ops: The Line.

Ποσο πιστευετε οτι πρεπει να το βαλω?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.