Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, αν και θα ήταν καλύτερα αν έβαζες κάποιον καλύτερο CPU, αν σκεφτείς ότι οι 2core 775 είναι τσάμπα.

Αν ήμασταν κοντά θα σου έδινα να βάλεις τον Ε4600 που έστω σαν όνομα είναι C2D και όχι Cely. Οπότε αν έχεις να το αλλάξεις θα είναι +

 

Κατα τα άλλα καλά είναι πιστεύω.

 

Ναι αν βρω κατι κοντα μου απλα βαριεμαι να τρεχω στην αλλη ακρη ποιο πολυ ο κοπος παρα τα λεφτα γιατι 8400 βρισκω με 8 ευρω.

 

Δεν εχω αν ειχα θα ειχε παει στα Χαριζονται ο Celeron εχω χαρισει και καλυτερους

 

Μαλλον θα βαλω αγγελια με τιτλο "Πουλαω γνησια Windows 7 pro και δωρο ενας υπολογιστης"

 

:lol: :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις αγγελιες υπαρχει ενα σετακι μητρικη με quad core και κατι κιτρινες μνημες και γραφει μαλλον δεν δουλευει η μητρικη η ο επεξεργαστης.

Του ζητησα τις μνημες και τον επεξεργαστη μου ειπε μια τιμη αλλα οταν του ειπα να φερω την μοναδα μου να τα βαλουμε πανω να δω αν δουλευουν κλωτσησε τα δινει ετσι ειπε.

 

Προσοχη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εγώ πέτυχα πάλι τον αγαπητό πακιστανό απο ATINA TAYROS και σβήσαμε 5-6 λογαριασμούς πάλι.

 

Ο τύπος συνολικά είχε πάνω απο 80.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά, θα ήθελα μια εκτίμηση για το σύστημα:

 

επεξεργαστής : intel core  i5-750

    με ψύκτρα   : Prolimatech Megahalems Rev.B

    και fan         : BeQuiet Pure Wings 2 120mm  

 

Μηρτική: gigabyte ga-p55-ud3

RAM       :xms3-8gb (2x4gb) ddr3 1600mhz

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα logitech Z623 πόσο μπορώ να τα δώσω; Τα έχω μια τριετία από την οποία τα έχω χρησιμοποιήσει μόνο τον ένα χρόνο, και αυτόν σε χαμηλές εντάσεις, γιατί πήγα μετά στα Tannoy της υπογραφής μου. Έκτοτε βρίσκονται μέσα στο κουτί τους. Κατάσταση άψογη και εμφανισιακά και λειτουργικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

 

ερώτηση για κινητό φίλου.. Samsung s6 edge λογικά Brickaρισμένο για ανταλλακτικά πόσο να το βάλω?

 

ευχαριστώ

 

παιδια κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιανει κανα 10 ευρο αυτη Akasa AK-965 ειναι για 775

 

4.jpg

Αν είναι καλύτερη απο την στοκ, τα 10 τα πιάνει σχετικά άνετα.

 

Για το Sammy S6 δεν γνωρίζω, λυπάμαι. Ανταλλακτικά η οθόνη πιάνει κανα 100άρι ίσως, πες 80, αλλά το άλλο πέρα απο την μπαταρία είναι άχρηστο. Κανα 120άρι ίσως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο είναι αυτό το site με ανταλλαγές;

 

Swapp.gr

Αν είναι καλύτερη απο την στοκ, τα 10 τα πιάνει σχετικά άνετα.

 

 

Ειναι πολυ καλυτερη απο την μαμα και αθορυβη η βαση ειναι χαλκος και εχει 6 heat pipe  παλι απο χαλκο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι λιγο off topic εχει κανεις paypal θελω μια βοηθεια ,αν υπαρχει καποιο ατομο απο αθηνα θα το εκτιμουσα !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα logitech Z623 πόσο μπορώ να τα δώσω; Τα έχω μια τριετία από την οποία τα έχω χρησιμοποιήσει μόνο τον ένα χρόνο, και αυτόν σε χαμηλές εντάσεις, γιατί πήγα μετά στα Tannoy της υπογραφής μου. Έκτοτε βρίσκονται μέσα στο κουτί τους. Κατάσταση άψογη και εμφανισιακά και λειτουργικά.

καμία γνώμη κανείς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια γενική εγώ πάνω κάτω αν και παλιά μοντέλα.

 

  • Dell 1546 ,4GB RAM,250GB HDD Western 100% health, AMD QL64 @ 2.10Ghz , ATI 4300HD ,Win 7 x64 Ulti ,με μπαταρία που κρατάει 1,5 ώρα,με καινούργιο πληκτρολόγιο , μειονέκτημα λείπει το καπάκι του DVD-RW.
     
  • Dell 1520 , 2GB RAM , 80GB HDD, 100% Health , Intel T5670 ,καινούργιο πληκτρολόγιο , μπαταρία κανένα 2,5 ώρο , και με αυθεντικό Dell Genuine PA φορτιστή.
     
  • Compal FL90 CM2 . 2 ωρες περιπου μπαταρια,  Intel T7250 @ 2Ghz ,2GB RAM ,με τον αυθεντικό φορτιστή του ,χωρίς σκληρό δίσκο.

 

*Η κατάσταση τους θεωρώ ότι είναι 9,5/10 με φυσιολογικές φθορές.

 

Πολύ χοντρικές τιμές θα ήθελα, με βάση πόσο θα το αγοράζατε εσείς κανονικά το κάθε ένα χωριστά,ώστε να βγεί όσο πιο αντικειμενικό γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...