Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παν σε μια αγγελια ειναι να εχει σωστο κειμενο που να μπορει ο αλλος να το διαβασει ανετα και φυσικα να παρεχει ολες τις πληροφοριες για το σε ποια πολη ειμαστε αν στελνουμε και με ποιον τροπο εκτος της πολης που ειμαστε, ποσο το πουλαμε, αν εχει και ποσο εγγυηση εχει.

 

Και ελεος με τα Greeklish που ζειτε 10 χρονια πριν η ειστε 12 ετων; Πολλοι το κανουν για τα ορθογραφικα λαθη αλλα προτιμω να διαβαζω Ελληνικα με ορθογραφικα παρα αυτη την αηδια.

έχετε απόλυτο δίκιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιτλος αγγελιας

"ΤΖΑΜΠΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΓΚΗΣ ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙ!!!!!!!!!!!!!!111111111"   <----- Ειπαμε ΟΠΟΙΟΣ οι γυναικες τρωνε πορτα! Απο τα πολλα θαυμαστικα επαθε εγκεφαλικο το πληκτρολογιο και μετα γραφει 11111

 

Κειμενο αγγελιας

"POULAW TO PC MOU MAGES"

 

 

:lol: :cry: :D :P

 

Ειπαμε εχω βγαλει μονο το Δηματικο αλλα εχω χιουμορ :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o τιτλος κραχτης φιλε μου ειναι το α και το ωμεγα σε μια πώληση ...ναι δεν σύμφωνο με την πολίτικοι  τον μερικων μεσα εδω αλλα οταν βλεπω μια σοβαρή αγγελία και ο άλλος πουλάει σε νορμάλ τιμές ναι εκει θα αγοράσω !

 

Ο τιτλος κραχτης φιλε μου ειναι το Ω.Το Α ειναι να εισαι ειλικρινης, να πουλας σε λογικες τιμες και δε θα χασεις ποτε.Θα φτιαξεις καλο ονομα και ο κοσμος θα σε εμπιστευεται με κλειστα ματια.Ο τιτλος κραχτης και τα υπολοιπα καραγκιοζιλικια οπως ειπε ενας συμφορουμιτης πιο πανω κανουν επιφυλακτικους τους αγοραστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ξεπερνάει η GTX 780 που πωλείται 220 ευρώ και είναι και ευκαιρία !!!!!!!!!!!

Και κάτι GTX 770 στα 130 επίσης μου προκαλούν έκπληξη .

Μην πω για 8800 GT 512mb , είχα πουλήσει εδώ στο insomnia το 2011 20 ευρώ και τη βλέπω τώρα, τέλη 2017 , να τη ζητάνε ... 35 ευρώ !

GTX 460 την είχα πουλήσει αρχές του 2016 30 ευρώ και τις βλέπω τώρα 70 ευρώ !!!

GTX 970 τις πουλάνε 180 με 200 ευρώ.

 

 

Αν αγοράζει κανείς τέτοια πράγματα , έχει πρόβλημα. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

πόσο πιστεύετε ότι δίνεται μια palit 1070ti σφραγισμένη με εγγύηση 2 ετών από ελληνικό κατάστημα.

Παρακαλώ πριν αναφερθείτε στο skroutz κάντε τον κόπο να δείτε διαθεσιμότητα γιατί προσωπικά εγώ μίλησα με 5 καταστήματα και ο μικρότερος χρόνος αναμονής ήταν 10 εργάσιμες.(για διάφορες 1070ti)

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

πόσο πιστεύετε ότι δίνεται μια palit 1070ti σφραγισμένη με εγγύηση 2 ετών από ελληνικό κατάστημα.

Παρακαλώ πριν αναφερθείτε στο skroutz κάντε τον κόπο να δείτε διαθεσιμότητα γιατί προσωπικά εγώ μίλησα με 5 καταστήματα και ο μικρότερος χρόνος αναμονής ήταν 10 εργάσιμες.(για διάφορες 1070ti)

 

Ευχαριστώ.

 

Καλα καρτα θα παρει ο αλλος δεν θα παρει φαγητο να ταϊσει τα παιδια του ουτε νεφρο για να κανει μεταμοσχευση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

πόσο πιστεύετε ότι δίνεται μια palit 1070ti σφραγισμένη με εγγύηση 2 ετών από ελληνικό κατάστημα.

Παρακαλώ πριν αναφερθείτε στο skroutz κάντε τον κόπο να δείτε διαθεσιμότητα γιατί προσωπικά εγώ μίλησα με 5 καταστήματα και ο μικρότερος χρόνος αναμονής ήταν 10 εργάσιμες.(για διάφορες 1070ti)

 

Ευχαριστώ.

 

470ευρώ - 480ευρώ max....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι; Ρωτάς πόσο κοστολογούμε το καπέλο λόγω διαθεσιμότητας;

 

Προφανώς όση σχέση έχεις με την αστροφυσική,άλλη τόση έχεις και με τις κάρτες γραφικών. 

 

 

470ευρώ - 480ευρώ max....

 

Την θεωρώ μικρή για σφραγισμένη-αχρησιμοποίητη αλλά ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιτλος αγγελιας

"ΤΖΑΜΠΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΓΚΗΣ ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙ!!!!!!!!!!!!!!111111111"   <----- Ειπαμε ΟΠΟΙΟΣ οι γυναικες τρωνε πορτα! Απο τα πολλα θαυμαστικα επαθε εγκεφαλικο το πληκτρολογιο και μετα γραφει 11111

 

Κειμενο αγγελιας

"POULAW TO PC MOU MAGES"

 

 

:lol: :cry: :D :P

 

Ειπαμε εχω βγαλει μονο το Δηματικο αλλα εχω χιουμορ :P

Ξέχασες την καλύτερη ατάκα, Το λιγουρεύεστε?                                                                      https://www.youtube.com/watch?v=DYmUxxqBiRs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς όση σχέση έχεις με την αστροφυσική,άλλη τόση έχεις και με τις κάρτες γραφικών. 

 

 

 

Την θεωρώ μικρή για σφραγισμένη-αχρησιμοποίητη αλλά ευχαριστώ.

Γιατι δεν την πας πισω να παρεις τα λεφτα σου;

 

Λιγα τα 480; γιατι να δωσω σε σενα 500 και να μην δωσω στο καταστημα 520 να εχω και την αποδειξη στο ονομα μου και για την εφορια και για πιθανον προβλημα και αντικατασταση η πιστωτικο.

 

Παραδειγμα με μητρικη που πηρα απο διπλανο site το Πλαισιο επειδη δεν ηταν στο ονομα μου ειχα προβλημα αλλα ευτυχως το παλικαρι που μου την εδωσε ειναι γνωστος και πηγαμε μαζι και πηρα πιστωτικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς όση σχέση έχεις με την αστροφυσική,άλλη τόση έχεις και με τις κάρτες γραφικών.

 

 

 

Την θεωρώ μικρή για σφραγισμένη-αχρησιμοποίητη αλλά ευχαριστώ.

Μεταχειρησμενη κάρτα πουλάς, όχι φάρμακα. Προφανώς διαθεσιμότητα δεν σε νοιαζει τόσο, άρα φθηνότερα από καινούργια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταχειρησμενη κάρτα πουλάς, όχι φάρμακα. Προφανώς διαθεσιμότητα δεν σε νοιαζει τόσο, άρα φθηνότερα από καινούργια.

Δεν είναι μεταχειρΙσμένη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μεταχειρΙσμένη...

Και παλι ο αλλος γιατι να προτιμησει εσενα απο το καταστημα?Δηλαδη εσυ τι τιμη ειχες στο μυαλο σου επειδη δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα 560?Γιατι και 520 να πεις να την δωσεις με 560 παω σε 1080.Αυτο που τετοιες εποχες με τοσα που εχουμε παθει σαν λαος και ακομη κοιταμε πως να κλεψουμε τον αλλον στην αναγκη με ξεπερναει.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...