Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

2 λεπτά πριν, Sheogorath είπε

Δεν ρώτησες κατά εδώ πρώτα :P

Να σου πω, αρχηγέ. Μέχρι να αλλάξει το σάιτ, δεν είχα ασχοληθεί με τίποτα άλλο από τις αγγελίες. Αυτή την R9 την είχα πάρει 2 χρόνια πριν, από ένα φίλο μου 100€. Και όταν άρχισα να ψάχνω για κάρτα, εμφανίστηκε κάποιος που έψαχνε κάρτες για mining, που τότε δεν ήξερα καν τι είναι αυτό. Μου είπε, ότι μπορώ να πάρω μέχρι 120€, αν βάλω αγγελία. αλλά αυτός μου έδινε επί τόπου 100. Κι επειδή είχα δώσει 2 χρόνια πριν τα ίδια, δεν το πολυσκέφτηκα. Βιαζόταν πολύ και του την έδωσα, χωρίς να έχω άλλη. Μετά την αλλαγή, άρχισα να ασχολούμαι, εδώ με εσάς και τώρα δε μπορώ χωρίς εσάς (και ας τσαντίζομαι μερικές φορές, όπως όλοι!)! Τώρα ξέρω...-:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GeorgeSmirlis είπε

Που ήμουνα και δεν την είδα; Τιμή σκότωμα.:ph34r:

Δε μπήκε ποτέ σε αγγελία! Έγινε στα "σκοτεινά"! Αν ισχύουν αυτά που λέτε (δεν αμφιβάλλω), ήταν μια τιμή, που λόγω συνθηκών(αναφέρω πιο πάνω), ήταν πολύ καλή και για τους δύο...;) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εστειλε και εμενα ενας αν δινω την καρτα απο τον υπολογιστη που εχω βαλει αγγελια αλλα πριν προλαβω να του πω αν την δινω και ποσο μου ειπε οτι η πραγματικη αξια της ειναι 400 ευρω οποτε μια καλη τιμη και για τους δυο ειναι 300 ευρω.

 

Η απαντηση μου ηταν αν βρεις με 300 φερε να στην παρω 350 να τις κανω δυο και ας μην παιζω ουτε mame :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, pmakr είπε

Ποσο μπορω να πουλησω 2600k,3770k, evga gtx 460  και 32 gb ddr3 1333?

Χονδρικα 90,130,35,170-ισως βολευε να τις σπασεις.Περιμενε και αλλες γνωμες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως να σπασω τι μνήμη σε 2χ8? και ποσο να τις δωσω
τοσο χαμηλα ο 2600κ? ειχα την εντυπωση οτι πουλιεται 120-130 ιδια ταχυτητα σχεδον εχει με τον  3770κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, pmakr είπε

Πως να σπασω τι μνήμη σε 2χ8? και ποσο να τις δωσω
τοσο χαμηλα ο 2600κ? ειχα την εντυπωση οτι πουλιεται 120-130 ιδια ταχυτητα σχεδον εχει με τον  3770κ

Αυτά πριν κανα χρόνο. Ναι, σε 2Χ8 θα φύγουν πιο εύκολα. Είναι και πολύ αργό κιτ όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...