Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια την πήρα χτες αλλα τελικά δεν θα την δουλέψω για τεχνικούς λόγους. Τι τιμή λέτε να βάλω ? Δεν μου πάει η καρδιά να την σκοτώσω, ασε που ειναι πολύ όμορφη :P

 

 

air-grid-m2-hp-24ghz-16dbi-ubiquiti-D_NQ_NP_481621-MPE20812960619_072016-F.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, petros_samurai είπε

Παιδια την πήρα χτες αλλα τελικά δεν θα την δουλέψω για τεχνικούς λόγους. Τι τιμή λέτε να βάλω ? Δεν μου πάει η καρδιά να την σκοτώσω, ασε που ειναι πολύ όμορφη :P

air-grid-m2-hp-24ghz-16dbi-ubiquiti-D_NQ_NP_481621-MPE20812960619_072016-F.jpg

Εγω εβαλα αυτη εντελως σφραγισμενη μιας ημερας 400 ευρω και τα pm που ειχα εδω και σε αλλα site ηταν φιλαρακι εχω 300 :lol:

 

https://www.skroutz.gr/s/12506609/Panasonic-TX-40EX600E.html?keyphrase=tx-40ex600e

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Εγω εβαλα αυτη εντελως σφραγισμενη μιας ημερας 400 ευρω και τα pm που ειχα εδω και σε αλλα site ηταν φιλαρακι εχω 300 :lol:

https://www.skroutz.gr/s/12506609/Panasonic-TX-40EX600E.html?keyphrase=tx-40ex600e

Αυτό, για να εκτιμήσεις εκείνον που έδιωξες με τα 350! Ο κόσμος είναι σκληρός!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Εγω εβαλα αυτη εντελως σφραγισμενη μιας ημερας 400 ευρω και τα pm που ειχα εδω και σε αλλα site ηταν φιλαρακι εχω 300 :lol:

https://www.skroutz.gr/s/12506609/Panasonic-TX-40EX600E.html?keyphrase=tx-40ex600e

Τα 400 σε σχέση με τα 440 είναι οριακά θα έλεγα. Πιο λογική τιμή τα 380, αλλά ακατέβατα. ΙΜΗΟ πάντα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδή να την βάλω ένα 60άρι να δουμε?

https://www.skroutz.gr/s/437949/Ubiquiti-AirGrid-M2-AG-HP-2G20.html

Επεξ/σία από petros_samurai
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Sheogorath είπε

Τα 400 σε σχέση με τα 440 είναι οριακά θα έλεγα. Πιο λογική τιμή τα 380, αλλά ακατέβατα. ΙΜΗΟ πάντα.

449 το αλλο ειναι Δραμα η καπου εκει πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλως, και κάτι αλλο. Πριν μερικά χρόνια η αδελφή μου είχε πάρει ενα Lenovo g550 μετα από κανά 3μηνο χάλασε και δεν το έφτιαξε ποτε. Αυτές τις μέρες τον βρήκα παλι. Ακούγεται να ανοίγει αλλα η οθόνη δεν ανάβει. Δοκίμασα να τον συνδέσω σε αλλη οθόνη αλλα τιποτα. Ίσως ειναι ο σκληρός αλλα σίγουρα δεν ξέρω. Ειναι σαν καινουργιος εξωτερικά παντως . 

Ερώτηση. Λέτε να τον φτιάξω και να τον δώσω η να τον δώσω ετσι? Πιανει τιποτα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκληρος δεν ειναι αν ηταν ο σκληρος θα εβλεπε αρχικη οθονη post απλα δεν θα μπορουσε να μπει στα Windows κατα 99% ειναι η καρτα γραφικων αρα ολοκληρη η μητρικη.

Τωρα για τιμη θα πρεπει να μας πεις τι εχει μεσα απο δισκο μνημες επεξεργαστη γιατι ανταλλακτικα θα το παρει καποιος.

52 λεπτά πριν, siralexgio7 είπε

Αυτό, για να εκτιμήσεις εκείνον που έδιωξες με τα 350! Ο κόσμος είναι σκληρός!:P

Να δεις ο γιος μου ποσο εκτιμησε που εμεινε σπιτι η τηλεοραση. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τον ανοίξω και να δώ λες? Γιατι αλλιώς δεν γινεται αφου δεν μπαίνει στο λογισμικό. Να σας ποστάρω φωτογραφίες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Σκληρος δεν ειναι αν ηταν ο σκληρος θα εβλεπε αρχικη οθονη post απλα δεν θα μπορουσε να μπει στα Windows κατα 99% ειναι η καρτα γραφικων αρα ολοκληρη η μητρικη.

Τωρα για τιμη θα πρεπει να μας πεις τι εχει μεσα απο δισκο μνημες επεξεργαστη γιατι ανταλλακτικα θα το παρει καποιος.

Να δεις ο γιος μου ποσο εκτιμησε που εμεινε σπιτι η τηλεοραση. :lol:

Ανεκτίμητο!!!:lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, petros_samurai είπε

Να τον ανοίξω και να δώ λες? Γιατι αλλιώς δεν γινεται αφου δεν μπαίνει στο λογισμικό. Να σας ποστάρω φωτογραφίες?

Αν δεν εχετε κανει καμια αλλαγη να γραψεις τον κωδικο απο κατω διπλα απο το G550 γραφει κατι ακομα.

 

Ρε παλικαρια ασχετο ο Σωτηρακης που χαθηκε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, petros_samurai είπε

Αυτό εννοείς?

IMG_20180322_154929.jpg

Lenovo G550 Model 20023

Processor & Cache Memory..................Intel Pentium Dual Core T4400 2.2GHz CPU
Operating System............................Genuine Windows 7 Home Premium
Chipset........................................Mobile Intel® GL40 Express Chipset
Main Memory.................................3GB RAM
Display.........................................15.6" HD LED Screen
Video Graphics & Memory...................Intel GMA 4500 Integrated Graphics
Hard Drive ....................................320GB
Optical Drive..................................DVD Super Multi Double Layer
Video Camera.................................Integrated web camera
Fax/Modem/LAN/WLAN.....................Integrated 802.11 b/g , 10/100/1000 Base T
Keyboard.......................................Numeric Keyboard
Battery Pack & Life...........................6 cells
Dimension & Weight..........................38.1x 24.5 x 2.65~3.62 cm (W x D x H) , 2.55kg

Αν δεν θελει και δεν ξερεις να μπλεξεις με βιδωνε ξεβιδωνε να το βαλεις 50 να στο παρει κανενας που τα κοβει για ανταλλακτικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ΄σαι καλα , τι λες λοιπόν? Να προσπαθήσω να τον φτιάξω η δεν αξίζει? Αν τον βάλω για ανταλλακτικά τι τιμή να βάλω λες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...