Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, petros_samurai είπε

Να ΄σαι καλα , τι λες λοιπόν? Να προσπαθήσω να τον φτιάξω η δεν αξίζει? Αν τον βάλω για ανταλλακτικά τι τιμή να βάλω λες? 

πηγαινε σε κανεναν τεχνικο αν δεν πιανουν τα χερια σου κ ρωτα τι φταιει κ αν φτιαχνετε ποσο θα παει το μαλλι.Απο εκει και περα ζυγιζεις το κοστος επισκευης και ποσο θα πιασει αν πουληθει εδω μεσα φτιαγμενο.Ουσιαστικα αυτο πρεπει να πας να δεις αν φτιαχτει ποσο θα σου στοιχισει γιατι πιο πολλα θα πιασει αν φτιαχνεται και δεν χρειαζεται κανενα ακριβο ανταλλακτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω του ειπα να το δωσει 50 χαλασμενο κατω απο 50 δεν θα δωσει για επισκευη και δεν θα το πουλησει πανω απο 100 οποτε γιατι να τρεχει για να παρει τα λεφτα του πισω;

Εκτος αν θελει να το κρατησει τοτε ναι να παει να του το τσεκαρουν αν και για τσεκαρισμα οι περισσοτεροι θελουν λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην κατηγορία "κινητά samsung", τώρα μπορείτε να βρείτε και γόβες, ναι αλήθεια γόβες, για την αγαπημένη σας! Αρκεί να το λέει η... τσέπη σας. Ομορφιές!😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, jeep13 είπε

Να παρω μεταχειρισμενο xperia x compact , 140-150 καλα δεν ειναι;

Με κανά 200άρι, μπορείς να βρεις galaxy s6. Αξίζει τη διαφορά, νομίζω, φίλε.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ItsAl3x είπε

Καλησπερα, ξερετε περιπου σε τι τιμη θα μπορουσα να πουλησω συσκευασμενο(καινουργιο) χειριστηριο για ps2 ?

Καλησπερα,

-15% από τιμή Σκρουτζ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω αυτη την βλακεια την εχω βαλει με ανταπτορα στον υπολογιστη του γιου μου και δεν ξερω πως σβηνει και βγαζω τις μπαταριες.

 

ed4999d7ca4b64c8e1bcaf3b067ea0421.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Θέλω κ εγώ να ρωτήσω με την σειρά μου πόσο να δώσω κάποια πραγματάκια που έχω κ κάθονται

1. Μητρική Asus striker II Xtreme ( https://www.asus.com/Motherboards/Striker_II_Extreme/) (Με πλήρης παρελκόμενα εκτός του LCD poster που υπάρχει αλλά έχει καμμένα pixels κ δεν μπορείς να δεις το τι δείχνει) 

2. 2x iphone 6 16GB το 1 έχει κλειδωμένο icloud σαν καινούργιο, το 2ο μετά από πτώση έβγαλε γραμμές στην οθόνη κ είχε grey wifi μέχρι που μια μέρα έκλεισε από μπαταριά κ δεν ξανάνειξε (Έχει κουτί κ απόδειξη για όποιον τα χρειαστεί)

3. Τροφοδοτικό corsair TX 850 (https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Power-Supply-Units/TX-Series™-TX850-—-80-PLUS®-Bronze-Certified-850-Watt-High-Performance-Power-Supply/p/CP-9020043-NA) Είχε αγοραστεί από e-shop 200+ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα,

intel i7-7700k και Asus Strix Z270F gaming τι τιμή μπορώ να τα δώσω (για πακέτο)?

- Όπως βλέπω τις τιμές σε καινούρια σκεφτόμουν γύρω στα 320€ - 340€ .

- Συσκευασίες υπάρχουν και είναι αγορασμένα από Ελλάδα 01/2017 με υπόλοιπο εγγύησης 21 μήνες.

 

Επεξ/σία από idonthave
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...