Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

20 ώρες πριν, birel-motosport είπε

i5 3470

asrock p67pro3

8gb ddr3

gtx 660ti

πόσο το κοστολογούμε ????έκανε δουλειά γραφείου

άμα γίνεται στην κάρτα να μου πείτε ξεχωριστή τιμή

ευχαριστώ

Επεξεργαστης 80, μητρική 60, μνήμη 50, κάρτα γραφικών 80.

Πανω κάτω εκεί πιστεύω πιάνουν. Ίσως και λιιιγο λιγοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, birel-motosport είπε

i5 3470

asrock p67pro3

8gb ddr3

gtx 660ti

πόσο το κοστολογούμε ????έκανε δουλειά γραφείου

άμα γίνεται στην κάρτα να μου πείτε ξεχωριστή τιμή

ευχαριστώ

60,50,40-45 αναλογα τις μνημες,70-75

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 25/3/2018 στις 10:00 ΠΜ, idonthave είπε

Καλημέρα,

intel i7-7700k και Asus Strix Z270F gaming τι τιμή μπορώ να τα δώσω (για πακέτο)?

- Όπως βλέπω τις τιμές σε καινούρια σκεφτόμουν γύρω στα 320€ - 340€ .

- Συσκευασίες υπάρχουν και είναι αγορασμένα από Ελλάδα 01/2017 με υπόλοιπο εγγύησης 21 μήνες.

καλησπέρα είχα ρωτήσει παλιότερα για το παραπάνω σετακι, μπήκε χθες σε αγγελία κι από 320€ που έβαλα αρχικά "έριξα" την τιμή 310€.

https://www.insomnia.gr/classifieds/item/1127758-i7-7700k-z270f-strix-gaming-samsung-850-evo-wd-gold-2tb-ddr3-16gb/

πως βλέπετε την τιμή? 

Ευχαριστώ

 

Επεξ/σία από idonthave
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά σε όλους! θέλει ένα φιλαράκι μου να πουλήσει τον σταθερό του επειδή δεν το χρησιμοποιεί σχεδόν καθόλου πλέον.Εχω ανεβάσει και μερικές εικόνες από το σύστημα που έχει για να μου πείτε πόσο θα μπορούσε να πιάσει και αν αξίζει κιόλας να πάει για πούλημα!!!

Ευχαριστώ προκαταβολικά για όποιον/οποία βοηθήσει με τις απαντήσεις του!!!

Screenshot_2.png

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, idonthave είπε

καλησπέρα είχα ρωτήσει παλιότερα για το παραπάνω σετακι, μπήκε χθες σε αγγελία κι από 320€ που έβαλα αρχικά "έριξα" την τιμή 310€.

https://www.insomnia.gr/classifieds/item/1127758-i7-7700k-z270f-strix-gaming-samsung-850-evo-wd-gold-2tb-ddr3-16gb/

πως βλέπετε την τιμή? 

Ευχαριστώ

 

Με τον 8600Κ

https://www.skroutz.gr/s/12979207/Intel-Core-i5-8600K-Box.html

και μία mobo καλή

https://www.skroutz.gr/s/12979414/Asus-Prime-Z370-A.html

στα 380 ευρώ μάλλον πρέπει να κατέβεις από μένα τουλάχιστον στα 280 ευρώ για να έχει ουσία και το μεταχειρισμένο στην τιμή.....Γενικά είναι μία δύσκολη εποχή για να φύγουν καλά τα μτχ σετάκια.....καλύτερα μεμονωμένα από μένα.......(προσωπικά μου ζητάγαν cpu/mobo/ram που ήθελα να δώσω πριν κανά δύο μήνες στα 280-300 max και με εγγύηση το mobo & οι ram ).......

Επεξ/σία από BabisTs
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ποσο να δωσω :

a) Intel Core i5 4570 ,Asrock Z97 Anniversary

,2x Kingston HyperX FURY 4gb με 1 χρονο εγγυηση cpu,mobo , εφ ορου ζωης ραμ

b)g4560 ,ASROCK H110M-DVS/D3 ,2χ4gb ram ,1 χρονο εγγυηση mobo,cpu, δεν εχω αποδειξη για τις ραμ

ευχαριστω!

Επεξ/σία από mikemart
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα , πόσο νομίζετε μπορω να δώσω τον Ryzen 1700 (χωρίς cooler γιατί πήρα Aio και το χάρισα δεν  το σκέφτηκα τοτε ) και Asus X370 strix f-gaming? Το θέμα είναι ότι δεν έχω τις αποδείξεις διότι τα πήρα χωρίς ΦΠΑ από κονέ σε μαγαζί ... Λόγω των ιδιαιτεροτήτων φαντάζομαι πιο κάτω από αλλά σετάκια αλλά ποσό κάτω λέτε ? 

Επεξ/σία από ChrisAttart
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, ChrisAttart είπε

Καλησπέρα , πόσο νομίζετε μπορω να δώσω τον Ryzen 1700 (χωρίς cooler γιατί πήρα Aio και το χάρισα δεν  το σκέφτηκα τοτε ) και Asus X370 strix f-gaming? Το θέμα είναι ότι δεν έχω τις αποδείξεις διότι τα πήρα χωρίς ΦΠΑ από κονέ σε μαγαζί ... Λόγω των ιδιαιτεροτήτων φαντάζομαι πιο κάτω από αλλά σετάκια αλλά ποσό κάτω λέτε ? 

Μακακια σου που το ανεφερες αυτο εδω..Οποτε μιας κ μιλαμε για πραγματα χωρις εγγυηση φανταζομαι οτι τα πηρες 200 πχ τον επεξεργαστη και 150 την mb..Εγω προσωπικα για τετοια πραγματα χωρις εγγυηση ασχετως που τα πηρες οπως τα πηρες εφοσον δεν εχουν εγγυηση χανουν ενα 40%(και αυτο γιατι ειναι μεταχειρισμενα και ο πιθανος αγοραστης ειναι εκτεθιμενος σε περιπτωση στραβης που παει να γλυτωσει ενα 50αρικο να χασει και τα υπολοιπα) της τιμης τους τουλαχιστον κατα την γνωμη μου για μενα 250 πακετο ακατεβατα.Απο την αλλη υπαρχουν ατομα που για να γλυτωσουν εστω και ενα 20αρικο δεν υπολογιζουν εγγυησεις.Οποτε μπορεις να τα βαλεις ενα 50αρικο εκαστος στην τιμη σκρουτζ δηλαδη γυρω στα 330 πακετο πανω κατω.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...