Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, GeorgeSmirlis είπε

Καλησπέρα, πόσο να αγοράσω Bitfenix Prodigy M?

Γύρω στο 50άρι, ίσως και λίγο πιο πάνω, ανάλογα την κατάσταση , είναι καλά πιστεύω.

Επεξ/σία από Pinkakos
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

2 ώρες πριν, Pinkakos είπε

Γύρω στο 50άρι, ίσως και λίγο πιο πάνω, ανάλογα την κατάσταση , είναι καλά πιστεύω.

καλησπερα εχω ενα πολυμηχανιμα canon pixma mg 2450 με προβλημα ...αλλα τα μελανια εχουν ακομη μεσα μελανι ....ποσο να τον δωσω μαζι με τα μελανια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, life is music είπε

καλησπερα εχω ενα πολυμηχανιμα canon pixma mg 2450 με προβλημα ...αλλα τα μελανια εχουν ακομη μεσα μελανι ....ποσο να τον δωσω μαζι με τα μελανια ?

Καλησπέρα. Εξαρτάται το πρόβλημα. Κατά 90% αυτά δε φτιάχνονται (μου έχει συμβεί και μένα), γιατί το κόστος υπερβαίνει την αξία του μηχανήματος.  Συνήθως, είναι πρόβλημα στην κεφαλή και δεν αναγνωρίζει τα μελάνια κ.λ.π.. Όσο αφορά τα μελάνια, αν μείνουν λίγο καιρό ανοιχτά ξεραίνονται. Εγώ, ένα δικό μου hp το πέταξα στην ανακύκλωση μαζί με τα μελάνια. Δεν τα έπαιρνε κανείς. Μακάρι να είσαι πιο τυχερός...-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Sheogorath είπε

Καλησπέρα, να προτεινω κάπου στα 220-250;

Δεν ειναι πολυ σκοτωμα τα 220-250; μιλαμε για υπολογιστη που αυτη την στιγμη στο βαρυτερο παιχνιδι που θεωρειται το pubg και το battlefield 1 πιανει 57 fps στα medium

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 minutes ago, dimitrisgri said:

Δεν ειναι πολυ σκοτωμα τα 220-250; μιλαμε για υπολογιστη που αυτη την στιγμη στο βαρυτερο παιχνιδι που θεωρειται το pubg και το battlefield 1 πιανει 57 fps στα medium

Βαρύτερο?
Μάστορα, 2300 έκατσε το κομμάτι, να τ' αφήσω?
Μιλάμε για πισί 8-9 ετών.

Είσαι τυχερός που σε πρόλαβε ο sheo, για μένα είσαι στα 200 (δε λες τροφοδοτικό, δε λες μοντέλο mobo, οι μνήμες δεν είναι triple channel).

Επεξ/σία από SouLSLayeR
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, dimitrisgri είπε

Δεν ειναι πολυ σκοτωμα τα 220-250; μιλαμε για υπολογιστη που αυτη την στιγμη στο βαρυτερο παιχνιδι που θεωρειται το pubg και το battlefield 1 πιανει 57 fps στα medium

Για τα πράγματα που έχει μέσα, μια χαρά είναι. Είναι 10 χρονών επεξεργαστής και 5 χρονών κάρτα γραφικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, divo είπε

Ή εγω ειμαι εκτος τοπου και χρονου ή κατι δεν παει καλα. Μου λετε μια τιμη παρακαλω

Επεξεργαστής AMD FX 8350 8-core με υδρόψυξη Ποια υδρόψυξη; Απλή 120mm μαζί με επεξεργαστή περί τα 90-95 ευρώ

Κάρτα Γραφικών Nvidia Geforce 970 GTX Gigabyte Windforce Να πω 200 μιας που ξεφουσκώνουν σιγά σιγά

RAM Corsair 8gb DDR3 περίπου 50-55, δεν ξέρουμε ταχύτητα.

Σκληρός Δίσκος 1 Samsung 750 Evo 250GB 60

Σκληρός Δίσκος 2 HDD Toshiba 1TB 30

Τροφοδοτικό Corsair cx600 30

Disclaimer: Δεν μπήκα Skroutz για ένα ένα, απο μνήμης τα πρότεινα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Sheogorath είπε

Disclaimer: Δεν μπήκα Skroutz για ένα ένα, απο μνήμης τα πρότεινα.

Ακριβώς τις ίδιες τιμές με ένα -15% για πακέτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Δεν το πηρα η μου το εδωσαν στον γαμο για να εχει συναισθηματική αξια το εχω τουλαχιστον 15 χρονια απλα την τελευταια φορα που το φορεσα ηταν το 2009 που παντρευτηκα.

Μετα απο 9 χρονια στο ντουλαπι απλα το κουνησα και ξεκινησε να δουλευει.

πηγαινε το σε καποιον ειδικο με ρολογια να σου κανει μια εκτιμηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/s/1959092/Razer-Tiamat-7-1.html#sku-info  ποσο μπορω να τα πουλησω αυτα τα εχω χρησιμοποιησει 2 φορες ολες και ολες εχουν το κουτι τους και ολα τα παρελκομενα αλλα δεν εχουν εγγυηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, basilisgate13 είπε

https://www.skroutz.gr/s/1959092/Razer-Tiamat-7-1.html#sku-info  ποσο μπορω να τα πουλησω αυτα τα εχω χρησιμοποιησει 2 φορες ολες και ολες εχουν το κουτι τους και ολα τα παρελκομενα αλλα δεν εχουν εγγυηση

Στο 130άρι imo, είναι παλια και εκτος παραγωγης.

Επεξ/σία από Pinkakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, siralexgio7 είπε

Καλησπέρα. Εξαρτάται το πρόβλημα. Κατά 90% αυτά δε φτιάχνονται (μου έχει συμβεί και μένα), γιατί το κόστος υπερβαίνει την αξία του μηχανήματος.  Συνήθως, είναι πρόβλημα στην κεφαλή και δεν αναγνωρίζει τα μελάνια κ.λ.π.. Όσο αφορά τα μελάνια, αν μείνουν λίγο καιρό ανοιχτά ξεραίνονται. Εγώ, ένα δικό μου hp το πέταξα στην ανακύκλωση μαζί με τα μελάνια. Δεν τα έπαιρνε κανείς. Μακάρι να είσαι πιο τυχερός...-

μου δουλευουν τα μελάνια το πολυμηχανιμα κάνει ενα γρου γρου γρου τραβάει το χαρτί μέχρι ενός σημείου  άλλα δεν εκτυπώνει κάτι και κολλάει εκεί ...όταν τραβήξω  όμως την σελίδα από τον εκτυπωτή  φαίνεται τσαλακωμένη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, life is music είπε

μου δουλευουν τα μελάνια το πολυμηχανιμα κάνει ενα γρου γρου γρου τραβάει το χαρτί μέχρι ενός σημείου  άλλα δεν εκτυπώνει κάτι και κολλάει εκεί ...όταν τραβήξω  όμως την σελίδα από τον εκτυπωτή  φαίνεται τσαλακωμένη !

Αν ανοίγει με κάποιο τρόπο, κοίτα για εμπλοκή μικρού κομματιού από χαρτί, μέσα.Για να βγαίνει τσαλακωμένη, σημαίνει ότι την παίρνει, για κάποιο λόγο, στραβά. Προφανώς θα το έχεις δοκιμάσει, όμως. Έχω αλλάξει αρκετά τέτοια μηχανήματα(και καλύτερα, επαγγελματικά), λόγω δουλειάς (αμέτρητες εκτυπώσεις) και ποτέ δε φτιάχτηκε κανένα. Χαλάνε οι κεφαλές και βγάζουν διάφορα προβλήματα. Σε όλα τα service μου έλεγαν ότι δεν αξίζει. Δοκίμασε να το πας σε κανά Πλαίσιο και αν σου πουν ότι δε φτιάχνεται, παράτησέ το.  Από ότι είδα, είναι παλιό και τώρα τα καινούρια βγαίνουν αρκετά φτηνά και με πολύ οικονομικά μελάνια (0,03-0,04€/σελ.). Οπότε, δε θα ενδιαφερθεί κανένας, ακόμα και αν ήταν λειτουργικό. Αυτά από εμένα, όμως, φίλε.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, siralexgio7 είπε

Αν ανοίγει με κάποιο τρόπο, κοίτα για εμπλοκή μικρού κομματιού από χαρτί, μέσα.Για να βγαίνει τσαλακωμένη, σημαίνει ότι την παίρνει, για κάποιο λόγο, στραβά. Προφανώς θα το έχεις δοκιμάσει, όμως. Έχω αλλάξει αρκετά τέτοια μηχανήματα(και καλύτερα, επαγγελματικά), λόγω δουλειάς (αμέτρητες εκτυπώσεις) και ποτέ δε φτιάχτηκε κανένα. Χαλάνε οι κεφαλές και βγάζουν διάφορα προβλήματα. Σε όλα τα service μου έλεγαν ότι δεν αξίζει. Δοκίμασε να το πας σε κανά Πλαίσιο και αν σου πουν ότι δε φτιάχνεται, παράτησέ το.  Από ότι είδα, είναι παλιό και τώρα τα καινούρια βγαίνουν αρκετά φτηνά και με πολύ οικονομικά μελάνια (0,03-0,04€/σελ.). Οπότε, δε θα ενδιαφερθεί κανένας, ακόμα και αν ήταν λειτουργικό. Αυτά από εμένα, όμως, φίλε.-

σε ευχαριστώ έλεγα να το δώσω 20 ευρώ το πολυμηχανιμα μαζί με τα μελάνια! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...