Προς το περιεχόμενο
caution

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο μια βλαβη που μου εβγαλε η motherboard στο συστημα της υπογραφης μου  , εξηγω εδω , λεω να φυγω απο 1150 socket να παω σε 1151 .
θα ηθελα να μαθω ποσο μπορουν να πιασουν  ο επεξεργαστης i5-4590 και η μνημη μου , 16GB Kignston 2 dimm των 8 gb .

Snap3.pngSnap4.png

Snap5.pngSnap6.png

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,~100 ο επεξεργαστης και ~80 οι μνημες.

Θα συμφωνησω οτι αξιζει να πας φουλ σε μια απλη h81 των 35€.Πρακτικα καμια διαφορα.Και δεν θα περιμενεις και αν τελικα στην αντικαταστησουν θα χασεις απλα κανα 10ρικο οταν την δωσεις η θα δωσεις αυτη που θα επιστρεψουν.Η θα σου δωσουν τα χρηματα και εισαι αρχοντας.

• Like 2

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

r7 1700 σε μητρική msi gaming plus x370 με 8gb corsair 3200, psu corsair vs550 σε κουτί cougar mx550-x, πόσο κοστολογείται?, έχω κάνει πάλι την ερώτηση αλλά θάφτηκε,έβαλα και μία παλιά gpu που είχα ξεχάσει οτι έχω, μόνο για να δεί αυτός που θα το πάρει οτι δουλεύει (hd 3850 δέν την χρεώνω).

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Παιδιά πόσο να πουλήσω την συγκεκριμένη μητρική; Γνωρίζει κανείς; Στα 35-40 ευρώ είναι καλά;

Έχω την ASROCK H61M-DGS

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να πουλήσω ένα λάπτοπ μου, συγκεκριμένα το HP Pavilion G6-2304ev με τα ακόλουθα specs:

CPU:Intel Core i5-3230M @ 2.60 GHz
Graphics: AMD Radeon HD 7670 1GB
RAM: 2x4GB (του έχω βάλει μια ακόμα κάρτα)
Storage: 320GB HDD (έχω αλλάξει το σκληρό δίσκο)

Από το πληκτρολόγιο λείπει ένα κουμπί (το ]/}, απλά έχει φύγει το κουμπί αλλά δουλεύει κανονικά) και η μπαταρία κρατάει για πολύ λίγο (15 λεπτά max) αλλά αν το πουλήσω θα του βάλω καινούρια. Είναι σε πολύ καλή κατάσταση κατά τα άλλα και έρχεται με το φορτιστή του εννοείται. Είναι αρκετά παλιός και δεν έχει εγγύηση. Λειτουργικό αυθεντικό δεν έχει πλέον. Αυτά.

Μπορείτε να μου πείτε πόσο θα πάει περίπου? Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

Επεξ/σία από fluter4life

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
6 ώρες πριν, silve είπε

Παιδιά πόσο να πουλήσω την συγκεκριμένη μητρική; Γνωρίζει κανείς; Στα 35-40 ευρώ είναι καλά;

Έχω την ASROCK H61M-DGS

Οχι 25 ευρω το πολυ,μιλαμε για μητρικη φτηνη που κοστιζε κοντα στο 50αρικο οταν πρωτοβγηκε πριν 6 χρονια.

• Like 3

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπερα,

εχω την παρακατω μητρικη και δεν ξερω τι αξιζει και εαν αξιζει. να σημειωσω οτι εχει πανω ηδη εναν της intel αλλα δεν ξερω τι ακριβως (δεν μπορω να καταλαβω)..

http://www.motherboard.cz/mb/gigabyte/GA-8PE667.htm

καμια ιδεα?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, navger είπε

Καλησπερα,

εχω την παρακατω μητρικη και δεν ξερω τι αξιζει και εαν αξιζει. να σημειωσω οτι εχει πανω ηδη εναν της intel αλλα δεν ξερω τι ακριβως (δεν μπορω να καταλαβω)..

http://www.motherboard.cz/mb/gigabyte/GA-8PE667.htm

καμια ιδεα?

Μητρική για pentium 4 socket478, είναι πολύ παλιά (το socket αυτό βγήκε το 96)και εάν δουλεύει μόνο κάποιος που έχει παλιό pc να αναβιώσει θα την θέλει, ο pentium 4 που έχει επάνω τι κωδικό έχει?,στο e-bay πάντως αυτά πάνε 20-25 €.

Επεξ/σία από cpc464

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Φιλε σε ευχαριστώ για την απαντηση σου. Τελικα εβγαλα το συστημα ψυξης που ειχε και ειδα τον επεξεργαστή.

Δες στη εικονα

Ευχαριστώ

IMG_20180507_181309.jpg

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
6 ώρες πριν, navger είπε

Φιλε σε ευχαριστώ για την απαντηση σου. Τελικα εβγαλα το συστημα ψυξης που ειχε και ειδα τον επεξεργαστή.

Δες στη εικονα

Ευχαριστώ

Northwood στα 1,8 ghz, δέν είναι κάποιο σπάνιο chip,20-25€ με μητρική αν το θέλει κάποιος.

• Thanks 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
9 ώρες πριν, cpc464 είπε

Μητρική για pentium 4 socket478, είναι πολύ παλιά (το socket αυτό βγήκε το 96)και εάν δουλεύει μόνο κάποιος που έχει παλιό pc να αναβιώσει θα την θέλει, ο pentium 4 που έχει επάνω τι κωδικό έχει?,στο e-bay πάντως αυτά πάνε 20-25 €.

Στο ινσομνια πιανουν απο τιποτα εως κατι πολυ λιγα ευρω.Σαφως "ανωτερο" σετακι 478 με 2gb ram εδωσα 10 ολοκληρα ευρω

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα,θέλω να πουλήσω ένα Samsung A5 2016.χωρις γρατζουνιές και σπασίματα ,με κουτί και φορτιστή.Η συσκευή είναι 2 ετών και 2 μηνών.Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
15 λεπτά πριν, spy94 είπε

Στο ινσομνια πιανουν απο τιποτα εως κατι πολυ λιγα ευρω.Σαφως "ανωτερο" σετακι 478 με 2gb ram εδωσα 10 ολοκληρα ευρω

Για αυτό του είπα e-bay,έχω 2 d630 με τις μητρικές και τις μνήμες τους και έναν athlon 64 καθώς και τις κάρτες τους 7600 gs και 5400 και δέν τα πουλάω, γιατί ούτε ψίχουλα δέν θα πιάσουν.

• Like 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα μία εκτίμηση για το πόσο μπορώ να πουλήσω τα ηχεία της υπογραφής μου (Logitech Z523) ; Είναι εκτός εγγύησης αλλά σε άψογη κατάσταση. 

Ευχαριστώ! 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
21 ώρες πριν, marnick13 είπε

Καλησπέρα,θέλω να πουλήσω ένα Samsung A5 2016.χωρις γρατζουνιές και σπασίματα ,με κουτί και φορτιστή.Η συσκευή είναι 2 ετών και 2 μηνών.Ευχαριστώ!

καινούργιο έχει γύρω στα 240, το δικό σου δέν έχει εγγύηση στην ουσία και η μπαταρία έχει λογικά πέσει 100-120€ θα έλεγα.

9 ώρες πριν, GP7 είπε

Καλησπέρα σε όλους! Θα ήθελα μία εκτίμηση για το πόσο μπορώ να πουλήσω τα ηχεία της υπογραφής μου (Logitech Z523) ; Είναι εκτός εγγύησης αλλά σε άψογη κατάσταση. 

Ευχαριστώ! 

74 τα κοστολογούσαν νέα τα public άρα γύρω στα 50.

• Thanks 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Cookies

Χρησιμοποιούμε cookies για μια καλύτερη εμπειρία πλοήγησης στο site.