Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Heybro είπε

Αν είστε 3 άτομα βολεύει πάντως. Εφόσον έχεις πάρει δώστον και τέλος. Αμάξι περνεις και μόλις κάνεις 10χλμ έχει χάσει 2 3 χιλιάρικα. Ο 1700 καινούργιος έχεις 230 η mobo 110 και η ram 90. Δηλαδή 430. 170 ευρώ μείον σε 1 χρόνο από τα 600 που τα πήρες. Λογικο το βλέπω. 

Δέν είπα οτι είναι παράλογο, προϊοντα τεχνολογίας είναι αυτά, δέν είναι και πρώτη φορά που αγοράζω, όπως και να έχει έχω δρομολογημένο αγοραστή, αμα δέν το θέλει το κρατάω να κάνω μόντες και να γουστάρω:lol:. ετοιμάζομαι για δουλειά,  τα λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

2 λεπτά πριν, cpc464 είπε

Δέν είπα οτι είναι παράλογο, προϊοντα τεχνολογίας είναι αυτά, δέν είναι και πρώτη φορά που αγοράζω, όπως και να έχει έχω δρομολογημένο αγοραστή, αμα δέν το θέλει το κρατάω να κάνω μόντες και να γουστάρω:lol:. ετοιμάζομαι για δουλειά,  τα λέμε.

Ψήσου και για mining μπορώ να βοηθήσω ποτέ δεν ξέρεις. Καλή δουλειά φίλε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση ....

Crucial MX200 - 1TB SSD.

Με εγγύηση από site , με φόρμα εώς Ιούλιος 2018

Σύνολο ενεργοποίηση μόνο 7 μέρες,και σύνολος κύκλος εγγραφών ήταν 1ΤΒ. 

100% Health, στο πρόγραμμα επίσης καθαρός της Crucial ,ταχύτητες κτλ. όλα όπως έπρεπε.

 

Τι τιμή θα έφευγε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, AccountSaver είπε

ερώτηση ....

Crucial MX200 - 1TB SSD.

Με εγγύηση από site , με φόρμα εώς Ιούλιος 2018

Σύνολο ενεργοποίηση μόνο 7 μέρες,και σύνολος κύκλος εγγραφών ήταν 1ΤΒ. 

100% Health, στο πρόγραμμα επίσης καθαρός της Crucial ,ταχύτητες κτλ. όλα όπως έπρεπε.

Τι τιμή θα έφευγε ;

150 160 max. 220 έχει ο mx500 με 5 χρόνια εγγύηση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

WD2003FYYS Western Digital Black Enterprise 2tb 2011 ( ειχαν αγοραστει για raid και χρησιμοποιηθηκαν μονο 20 μερες)

Ειναι πλεον εκτος εγγυησης. Πόσο μπορώ να τους δωσω; Έχω 2

Επεξ/σία από pmakr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα. 4690Κ μαζι με coolermaster seidon 120v στα 150€ ειναι καλα? Εκτος εγγυησης και τα δυο. Τον επεξςργαστη λεω να τον δωσω κανα 120αρι.

Αξιζει να δωσω τον 4690k και κανα 60αρι να παω σε 4790Κ ?Βασικα η χρηση του ειναι κυριως απλες εφαρμογες γραφειου . Δε με ενδιαφερει το gaming. 

Επισης μια παλια αλλα πληρως λειτουργικη 5770 πολυ προσεγμενη να πηγαινει κανα 30αρι?

Εχω και ενα σετακι Α88 με A8 7600 ποσο να πηγαίνει? Τον επεξεργαστη τον εβαλα 30€

Επισης αξιζει να δωσω τον 4690κ για 4790 (non k)? Λογικα παιζουν στα ιδια specs και ιδια τιμη.

Επεξ/σία από Jorje S.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Jorje S. είπε

Καλημερα. 4690Κ μαζι με coolermaster seidon 120v στα 150€ ειναι καλα? Εκτος εγγυησης και τα δυο. Τον επεξςργαστη λεω να τον δωσω κανα 120αρι.

Αξιζει να δωσω τον 4690k και κανα 60αρι να παω σε 4790Κ ?Βασικα η χρηση του ειναι κυριως απλες εφαρμογες γραφειου . Δε με ενδιαφερει το gaming. 

Επισης μια παλια αλλα πληρως λειτουργικη 5770 πολυ προσεγμενη να πηγαινει κανα 30αρι?

Εχω και ενα σετακι Α88 με A8 7600 ποσο να πηγαίνει? Τον επεξεργαστη τον εβαλα 30€

Επισης αξιζει να δωσω τον 4690κ για 4790 (non k)? Λογικα παιζουν στα ιδια specs και ιδια τιμη.

Καλησπέρα. Η τιμή είμαι καλή(ίσως και λίγο παραπάνω). Να τον αλλάξεις χωρίς να τον θέλεις για παιχνίδια, δε νομίζω ότι χρειάζεται. Ο ένας είναι δικός σου, ο άλλος θα είναι ξένος, χωρίς να γνωρίζεις τη χρήση του και η χρήση η ίδια. Οπότε, η γνώμη μου, να μείνεις όπως είσαι μέχρι να αλλάξεις γενικά setup.-

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/9/2018 στις 11:48 ΜΜ, giannisv6 είπε

Καλησπέρα σε όλους, θα μπορούσατε να μου πείτε πόσο θα άξιζε να πουληθεί αυτό το φανταστικό σύστημα ? 

  • Asus M4A785TD-V EVO
  • CoolerMaster 690 II Advanced (με ένα σωρό FAN)
  • AMD Phenom II X4 955 3.2
  • DDR3 Ram 2x 2gb Mushkin  + 2x 2gb XMS 3
  • CoolerMaster GX Series 650W PSU
  • WD Caviar Blue 650gb

Hello people!
Καμία εκτίμηση για τα παραπάνω παίδες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, ποσο μπορω να τις  δωσω αυτες?

 

161y1HZ.jpg

 

Αν μπορει καποιος να επιβεβαιωσει και ποιες ακριβως μνημες ειναι γιατι στο ιντερνετ δε βρισκω λινκ με αυτο το κιτακι. Ειναι 4 γιγα ετσι?

 

Θυμαμαι παλιοτερα που τις ειχα βαλει σε αγγελια ειχα βρει και σχετικο λινκ με αυτες ακριβως τις μνημες, τωρα δε βρισκω. Ειναι απο ΜΑΚ

αλλα κανουν και αλλα λαπτοπ? Ειναι βγαλμενα απο μακ της δουλειας, δεν τις εχω τεσταρει αλλου.

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, καλημέρα. Θέλω βοήθεια για μία αγορά laptop που θέλω να κάνω. Θα σας το κάνω πιο εύκολο ως εξής: Θέλω i5 η i7(προτιμώ), 8g ram, να έχει ssd έστω 128g και 2ο σκληρό 500g ή 1T, κάρτα γραφικών δε με καίει ιδιαίτερα(το συζητάμε), οθόνη 15,6". Και το βασικότερο, να μην ξεπερνάει τα 300€😂, τα 1000€ ήθελα να πω. Περισσότερο για τις μάρκες δεν είμαι σίγουρος.Αυτά, ευχαριστώ.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά για πείτε μια εκτίμηση.. πώς βλέπετε τις τιμές; Τον cpu τον εχω βάλει ήδη βέβαια ίσως έπρεπε ολα μαζί καλύτερα;

[80-90€ ] i7 2600K στο πλαστικακι του ( έχω χάσει το κουτί και τη ψυχτρα )

Εχει λήξει η εγγύηση.

[40€] 4ις Χ 2GB (8 σύνολο) Kingston Genesis Hyperx 1600Ghz

Υπάρχει συσκευασία απο το ένα σετ, το άλλο όχι. Έχουν απόδειξη αγοράς/εγγύηση.

[40€] Asrock z77 fatality professional

Υπάρχει το κουτί. Έχει λήξει η εγγύηση.

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Παιδιά για πείτε μια εκτίμηση.. πώς βλέπετε τις τιμές; Τον cpu τον εχω βάλει ήδη βέβαια ίσως έπρεπε ολα μαζί καλύτερα;

[80-90€ ] i7 2600K στο πλαστικακι του ( έχω χάσει το κουτί και τη ψυχτρα )

Εχει λήξει η εγγύηση.

[40€] 4ις Χ 2GB (8 σύνολο) Kingston Genesis Hyperx 1600Ghz

Υπάρχει συσκευασία απο το ένα σετ, το άλλο όχι. Έχουν απόδειξη αγοράς/εγγύηση.

[40€] Asrock z77 fatality professional

Υπάρχει το κουτί. Έχει λήξει η εγγύηση.

Ευχαριστώ

Σωστός είσαι,την μητρική μπορείς και πιο πάνω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

CPU: ryzen 5 1600 ,MOBO: ASRock Fatal1ty AB350 Gaming K4 , RAM:hyperX 2x4gb 2400mhz ,CASE: nzxt s340 elite, GPU: nvidia geforce gtx960 4gb, PSU: Seasonic M12II-520 Evo , SSD: patriot blast 120gb, HDD:WD 1TB BLUE , HDD:WD 500GB BLACK , LED: Deepcool RGB 350 Multi Color + 2 custom backplates pubg για καρτα γραφικων και ssd  + full set με sleeved cables bitfenix χρωμα πρασινο      ολα με εγγυηση

ποσο αξιζει να το δωσω

Επεξ/σία από basilisgate13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...