Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, AccountSaver είπε

Και όμως με είχες πεί σε προσωπικό όταν το συζητούσαμε! 

Εγώ λέω , το πρώτο 300€ το δεύτερο 270€ , και το 3ο 250€.... (Με βάση τιμές εδώ μέσα και ebay ότι είμαι αρκετά πιο κάτω για τα χαρακτηριστικά τους και φυσικά την κατάσταση τους)

Ίσως και κανα 20άρι πάνω σε όλα. Ίσως ;)

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Sheogorath είπε

Ίσως και κανα 20άρι πάνω σε όλα. Ίσως ;)

είδες ε ; δεν σου έστειλα ...αχαχα! 

Λες και +20€;;; Μωρέ μπράβο εγώ είπα αυτή τη τιμή για να φεύγουν ! (Στέιλε ΡΜ σου έχω νέα για SSD)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@koki28

Αδερφε εδωσα φορητο i5 3 γενιας με δυο καρτες γραφικων με 8GB μνημη DDR3 UEFI BIOS USB 3.0 και μπαταρια 3 ωρες 180 ευρω.

Στο δικο σου και καινουρια μπαταρια να εχει πανω δεν βγαζει πανω απο 2 ωρες γιατι ειναι και ποιο ενεργοβορο και δεν εχει LED οθονη.

 

Η τεχνολογια καλπαζει αυτη την στιγμη αν υπηρχε καινουριο το δικο σου δεν θα εκανε πανω απο 250-300 ευρω αρα και σφραγισμενο να το ειχες αντε να σου εδιναν 200 ευρω.

Υποψιν εμενα για σφραγισμενη τηλεοραση αξιας 450 ευρω μου εδιναν 350 και 300 ευρω οποτε την κρατησα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα, πάντως, μια βοήθεια, για να αγοράσω λάπτοπ δε μου έδωσε κανείς σας!🤣😢😤😭Τέλος πάντων, πήρα ένα Dell Inspiron που έβγαλε προσφορά η mediamarkt το Σάββατο με i5 8ης γενιάς. Τώρα πείτε μου ότι έκανα μ@λ@κί@😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, siralexgio7 είπε

Εμένα, πάντως, μια βοήθεια, για να αγοράσω λάπτοπ δε μου έδωσε κανείς σας!🤣😢😤😭Τέλος πάντων, πήρα ένα Dell Inspiron που έβγαλε προσφορά η mediamarkt το Σάββατο με i5 8ης γενιάς. Τώρα πείτε μου ότι έκανα μ@λ@κί@😀

Ρε 'συ, δεν θα βρεις απάντηση εδώ. Έχουμε thread για λάπτοπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Sheogorath είπε

Ρε 'συ, δεν θα βρεις απάντηση εδώ. Έχουμε thread για λάπτοπ.

Το ξέρω, αλλά εγώ, εδώ έχω συνηθίσει από τη μία και από την άλλη, έχουν γίνει παρεκλίσεις και άλλες φορές (κινητά, τηλεοράσεις, playstation και πολλά άλλα) και γι' αυτό σκέφτηκα να ρωτήσω εσάς. Με το συμπάθειο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον σε γενικες γραμμες εγω θα ελεγε καντε ενα search την τιμη του προιοντος σε εσωτερικο και εξωτερικο βγαλτε μια μεση τιμη και απο το αποτελεσμα αφαιρείται ενα 10% για καθε χρονο χρήσεις πχ για ssd εχει 100 ευρω εξωτερικο και 200 ελλαδα 300/2 = 150 μειον ενα 10% εχουμε 135 ευρω για εναν ssd με 1 χρονου μεταχειρηση (οι τιμες ειναι δικες μου)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα. Μια βοήθεια παιδιά.

Έχω το pc της υπογραφής και θέλω να το πουλήσω επειδή πήρα λάπτοπ για τη δουλειά μου. Ποια τιμή πιστεύετε είναι η κατάλληλη;

Η αγγελία είναι αυτή :

Ευχαριστώ!

Επεξ/σία από dimips
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/5/2018 στις 2:59 ΜΜ, konpat είπε

Καλησπέρα. Θα μπορούσε να μου πει κάποιος πόσο θα μπορούσα να πουλήσω

μια μητρική ASUS MAXIMUS V GENE ,

CPU i5 3570k  και

4x4 GB KINGSTON DDR3 1600 blue hyper x

μαζί με τα κουτιά τους αλλά η εγγύηση έχει λήξει. Δουλεύουν άψογα και χωρίς να έχω κάνει oc ποτέ μιας και δεν χρειάστηκε. Είναι στο pc  της υπογραφής. Ευχαριστώ!

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει με τα παραπάνω κομμάτια? 

Επεξ/σία από konpat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, dimips είπε

Καλημέρα. Μια βοήθεια παιδιά.

Έχω το pc της υπογραφής και θέλω να το πουλήσω επειδή πήρα λάπτοπ για τη δουλειά μου. Ποια τιμή πιστεύετε είναι η κατάλληλη;

Η αγγελία είναι αυτή :

Ευχαριστώ!

Aυτό τώρα δεν είναι έμμεση προώθηση αγγελίας?:huh:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, tsiv είπε

Aυτό τώρα δεν είναι έμμεση προώθηση αγγελίας?:huh:

Θα ήταν αν το έδινε σε καλή τιμή, στα 550 ότι και να κάνει δεν φεύγει. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, πόσο μπορεί να φύγει μια Nepton 240m με εγγύηση μέσω έως Σεπτέμβρη 2021 χωρίς ανεμιστήρες;
(Και πόσο με ανεμιστήρες; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...