Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαιρετώ. Πόσο θα μπορούσαν να πουληθούν τα εξής, όλα μαζί; Είναι στα κουτιά τους, με αποδείξεις αγοράς και όλα τα παρελκόμενα. Έχουν δουλέψει ελάχιστα και είναι λίγων μηνών.

Intel Core i3 8100 - Gigabyte Z370P D3 - 8GB Corsair DDR4 2133Mhz - Gigabyte GeForce GTX 1050 2GB

Επεξ/σία από AlienTechGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

6 λεπτά πριν, AlienTechGR είπε

Χαιρετώ. Πόσο θα μπορούσαν να πουληθούν τα εξής, όλα μαζί; Είναι στα κουτιά μου, με αποδείξεις αγοράς και όλα τα παρελκόμενα. Έχουν δουλέψει ελάχιστα και είναι λίγων μηνών.

Intel Core i3 8100 - Gigabyte Z370P D3 - 8GB Corsair DDR4 2133Mhz - Gigabyte GeForce GTX 1050 2GB

i3 70€
Z370 70€
Ram 60€
1050 90€ 

Σύνολο 290€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/5/2018 στις 1:01 ΜΜ, gazp είπε

Παιδια να ρωτησω...Θα ηθελα αν ειναι ευκολο καμμια προταση τιμης για τα ακολουθα: 1)Ενα ασυρματο χειριστηριο Logitech Cordless Rumblepad 2 το οποιο χανει την συνδεση με το pc (εχω κανει reset και φτιαχνει, μετα απο καποιο καιρο ξανα τα ιδια) και ενα PS3 Fat 40GB (CHECHG-03) χωρις χειριστηρια/παιχνιδια αλλα με περασμενο rebug και multiman. Το PS3 ειχε θεμα με YLOD και το ανοιξα ο ιδιος και το παλεψα και τωρα δουλευει (το θεμα ειναι για ποσο).

Γενικως λογω της καταστασης και των 2 σκεφτομαι να τα εδινα για ανταλλακτικα, δεν εχω σκοπο να ξεγελασω κανεναν. Τι λετε?

Καμμια βοηθεια εδω αν μπορει καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Πόσο λέτε να πιάσει ένα xiaomi redmi pro 3/64 με 3 θήκες (οι 2 είναι nilkin) και με tempered glass. Είναι αγορασμενο από Ελλάδα με απόδειξη. Το μόνο πρόβλημα που έχει είναι burn in στην οθονη το οποίο το μαγαζί μου είπε ότι καλύπτει όμως εγώ δεν πρόλαβα να μπω στην διαδικασία να το στείλω. Το κινητό φοράει την τελευταία ελληνική rom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, billiboo είπε

Καλησπέρα παιδιά. Πόσο λέτε να πιάσει ένα xiaomi redmi pro 3/64 με 3 θήκες (οι 2 είναι nilkin) και με tempered glass. Είναι αγορασμενο από Ελλάδα με απόδειξη. Το μόνο πρόβλημα που έχει είναι burn in στην οθονη το οποίο το μαγαζί μου είπε ότι καλύπτει όμως εγώ δεν πρόλαβα να μπω στην διαδικασία να το στείλω. Το κινητό φοράει την τελευταία ελληνική rom.

Ποιο μαγαζι? Κίνα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρώτα θα το φτιάξεις και μετά θα το πουλήσεις αν είναι έτσι. Εγώ αυτό θα εκανα

Επεξ/σία από GeorgeSmirlis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, GeorgeSmirlis είπε

Πρώτα θα το φτιάξεις και μετά θα το πουλήσεις αν είναι έτσι. Εγώ αυτό θα εκανα

Ίσως.. τι τιμή λες να πιάσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, billiboo είπε

Ίσως.. τι τιμή λες να πιάσει?

Όχι πάνω από 120€. Helio επεξεργαστής χωρίς ενημερώσεις, burnin στην οθόνη και η ανάγκη για service

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, GeorgeSmirlis είπε

Όχι πάνω από 120€. Helio επεξεργαστής χωρίς ενημερώσεις, burnin στην οθόνη και η ανάγκη για service

Πολλα δεν ειπες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 23/5/2018 στις 10:29 ΜΜ, Sheogorath είπε

Καλησπέρα, πόσο μπορεί να φύγει μια Nepton 240m με εγγύηση έως Σεπτέμβρη 2021 χωρίς ανεμιστήρες;
(Και πόσο με ανεμιστήρες; )

Καμία ιδέα εδώ; Με ρωτάει ένας φίλος και ψάχνω μια νορμάλ τιμή, μην τον κλέψω :)

Επεξ/σία από Sheogorath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Sheogorath είπε

Καμία ιδέα εδώ; Με ρωτάει ένας φίλος και ψάχνω μια νορμάλ τιμή, μην τον κλέψω :)

50€ +-

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, spy94 είπε

50€ +-

Για χωρίς φανάκια; Και εγώ αυτό έλεγα περίπου. Με φανάκια 65; Ή πολλά λέω;

Επεξ/σία από Sheogorath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαξ 50 χωρις μιν 50 με φανακια εννοουσα.65 μου φαινονται πολλα.Η τιμη στο skroutz ειναι παραπλανητικη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...