Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

Case: Ένα απλό μικρό 10€

PSU: Noname (Powetech) 650W 10€

Mobo: Gigabyte B85M-D2V rev 3.0 30€

CPU: i3 4160 με Deepcool ψυκτρα 120mm  35€

GPU: Gigabyte GTX 1050 OC 2GB 75€

RAM: 2x4GB Kingston 1333Mhz απλές πράσινες 25€

HDD: Seagate 320GB 10€

SDD: Kingston Hyper X fury 120 GB 15€

Για πακέτο ίσως και λίγο κάτω απο 200

15 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

Στο 100αρι παίζουν συστήματα ακόμα και με ryzen ειδικά η ραμ 15 δεν πιάνει με τίποτα

Δύσκολα με 100€ ryzen,για την ακρίβεια κάτω απο 150€ δεν έχω πετύχει ποτέ.Kαι οι ραμ εκεί είναι στο 15άρι.Αν δεν έχετε δοκιμάσει να πουλήσετε κάτι παρόμοιο μην είστε τοσο κατηγορηματικοί τουλάχιστον.

34 λεπτά πριν, steliosdim είπε

Απο Λεσβο λιγο δυσκολο για κομματι κομματι τα μισα θα ειναι μεταφορικα..το προοριζω για ενα 100ρι και αμα κατσει εκατσε.

100 δεν θα πιάσει.Αν θέλεις να χεις ελπίδες για αγορά και όχι μόνο για παζάρια δοκίμασε 80€.100€ οριακά βγάζουν τα parts ξεχωριστά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, πόσο να πουλήσω redmi note 5 4/64 ενός χρόνου από πλαίσιο με εγγύηση infoquest σαν καινούργιο? Μαζί με θήκη Spigen και nillkin glass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Την Wraith Spire Cooler του 2600Χ ολοκαίνουργια και αχρησιμοποίητη αφού αγόρασα after market ψήκτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Την Wraith Spire Cooler του 2600Χ ολοκαίνουργια και αχρησιμοποίητη αφού αγόρασα after market ψήκτρα.

Τι να σου πω ρε φίλε?Εδώ πουλάνε στοκ ψυκτρες σε τιμές υδροψυξης και κάποιοι το βρίσκουν λογικό.Η να το θέσω διαφορετικά πουλάνε σε τιμές που αν δώσεις ξεχωριστά ψύκτρα και cpu βγάζεις παραπάνω από καινούργια.Οταν με 30€ βρίσκεις τοπ αεροψυξη και με 50 υδροψυξη ένα 10ρικο θα έδινα για wraith spire βαριά 15.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καταλαβαίνω. Οπότε δεν αξίζει. Θα την δώσω σε κάνα φιλαράκι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Καταλαβαίνω. Οπότε δεν αξίζει. Θα την δώσω σε κάνα φιλαράκι :P

Για μένα καλά θα κάνεις γιατι και στο 10ρικο ίσως δυσκολευτεις να την δώσεις.Δωστην κρατά την για δοκιμές κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα ,

έστησα desktop και δυστυχώς δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ πλέον λόγω αυξημένων επαγγελματικών υποχρεώσεων.  Το pc έχει δουλέψει ελάχιστα. Μετανιώνω που το λέω αλλά πρέπει να το δώσω...

Στο θέμα μας... Πόσο μπορώ να το δώσω σύμφωνα με το hardware που έχω?

*Σημείωση : Τα parts είναι όλα εντός εγγύησης και φέρουν τα απαραίτητα παραστατικά δεδομένου ότι το pc στήθηκε Δεκέμβριο του 2018 (ξεκίνησα το build Μάιο 18 και έβαζα parts)  και τελευταία φορά που τον άνοιξα ήταν τον Μάρτιο..

Παραθέτω το hardware και link με τις τωρινές τιμές SKROUTZ , παρόλο που κάποια πράγματα αγοράστηκαν από Plaisio.

GPU Δόθηκε ήδη. 

Σας ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, kiriakos87 είπε

Καλημέρα ,

έστησα desktop και δυστυχώς δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ πλέον λόγω αυξημένων επαγγελματικών υποχρεώσεων.  Το pc έχει δουλέψει ελάχιστα. Μετανιώνω που το λέω αλλά πρέπει να το δώσω...

Στο θέμα μας... Πόσο μπορώ να το δώσω σύμφωνα με το hardware που έχω?

*Σημείωση : Τα parts είναι όλα εντός εγγύησης και φέρουν τα απαραίτητα παραστατικά δεδομένου ότι το pc στήθηκε Δεκέμβριο του 2018 (ξεκίνησα το build Μάιο 18 και έβαζα parts)  και τελευταία φορά που τον άνοιξα ήταν τον Μάρτιο..

Παραθέτω το hardware και link με τις τωρινές τιμές SKROUTZ , παρόλο που κάποια πράγματα αγοράστηκαν από Plaisio.

GPU Δόθηκε ήδη. 

Σας ευχαριστώ πολύ.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, seller.gr είπε

Καλησπέρα η οθόνη https://www.skroutz.gr/s/8296128/LG-22MP58VQ.html. πόσο μπορεί να δωθεί;Η εγγύηση έληξε τον Φεβρουάριο

κανα 50, βαρια 60;

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, seller.gr είπε

Καλησπέρα η οθόνη https://www.skroutz.gr/s/8296128/LG-22MP58VQ.html. πόσο μπορεί να δωθεί;Η εγγύηση έληξε τον Φεβρουάριο

40 βαριά από εμένα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cpu - AMD Ryzen 7 2700X Box

mobo - Asus Prime X370 Pro 

gpu - MSI GeForce GTX1060 6GB OCV1

psu - Corsair RMi Series RM750i

ram - G.Skill RipjawsV 16GB DDR4-3200MHz (F4-3200C16D-16GVKB)

ssd - Crucial MX500 500GB

κουτι - Cougar MX330-X

Φτιάχτηκε Δεκέμβρη, χρησιμοποιήθηκε κάνα μήνα, όλα έχουν εγγύηση. Πόσο να το πουλήσω ολόκληρο; Κομμάτι κομμάτι δεν υπάρχει χρόνος.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dimips είπε

cpu - AMD Ryzen 7 2700X Box

mobo - Asus Prime X370 Pro 

gpu - MSI GeForce GTX1060 6GB OCV1

psu - Corsair RMi Series RM750i

ram - G.Skill RipjawsV 16GB DDR4-3200MHz (F4-3200C16D-16GVKB)

ssd - Crucial MX500 500GB

κουτι - Cougar MX330-X

Φτιάχτηκε Δεκέμβρη, χρησιμοποιήθηκε κάνα μήνα, όλα έχουν εγγύηση. Πόσο να το πουλήσω ολόκληρο; Κομμάτι κομμάτι δεν υπάρχει χρόνος.

Ευχαριστώ!

600-650

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, kiriakos87 είπε

Καλημέρα ,

έστησα desktop και δυστυχώς δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ πλέον λόγω αυξημένων επαγγελματικών υποχρεώσεων.  Το pc έχει δουλέψει ελάχιστα. Μετανιώνω που το λέω αλλά πρέπει να το δώσω...

Στο θέμα μας... Πόσο μπορώ να το δώσω σύμφωνα με το hardware που έχω?

*Σημείωση : Τα parts είναι όλα εντός εγγύησης και φέρουν τα απαραίτητα παραστατικά δεδομένου ότι το pc στήθηκε Δεκέμβριο του 2018 (ξεκίνησα το build Μάιο 18 και έβαζα parts)  και τελευταία φορά που τον άνοιξα ήταν τον Μάρτιο..

Παραθέτω το hardware και link με τις τωρινές τιμές SKROUTZ , παρόλο που κάποια πράγματα αγοράστηκαν από Plaisio.

GPU Δόθηκε ήδη. 

Σας ευχαριστώ πολύ.

 

5 ώρες πριν, splanis είπε
6 ώρες πριν, kiriakos87 είπε

Καλημέρα ,

έστησα desktop και δυστυχώς δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ πλέον λόγω αυξημένων επαγγελματικών υποχρεώσεων.  Το pc έχει δουλέψει ελάχιστα. Μετανιώνω που το λέω αλλά πρέπει να το δώσω...

Στο θέμα μας... Πόσο μπορώ να το δώσω σύμφωνα με το hardware που έχω?

*Σημείωση : Τα parts είναι όλα εντός εγγύησης και φέρουν τα απαραίτητα παραστατικά δεδομένου ότι το pc στήθηκε Δεκέμβριο του 2018 (ξεκίνησα το build Μάιο 18 και έβαζα parts)  και τελευταία φορά που τον άνοιξα ήταν τον Μάρτιο..

Παραθέτω το hardware και link με τις τωρινές τιμές SKROUTZ , παρόλο που κάποια πράγματα αγοράστηκαν από Plaisio.

GPU Δόθηκε ήδη. 

Σας ευχαριστώ πολύ.

οτι σου ειπε το παιδια απλα τις ραμ γυρω στα 80 σιγουρα οχι 160 :Dhttps://www.skroutz.gr/s/11105234/G-Skill-TridentZ-RGB-16GB-DDR4-3200MHz-F4-3200C16D-16GTZR.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Peter04 είπε

οτι σου ειπε το παιδια απλα τις ραμ γυρω στα 80 σιγουρα οχι 160 :Dhttps://www.skroutz.gr/s/11105234/G-Skill-TridentZ-RGB-16GB-DDR4-3200MHz-F4-3200C16D-16GTZR.html

cl14 3200 δεν νομιζω οτι πεφτουν τοσο χαμηλα https://www.skroutz.gr/c/56/mnhmes-pc-ram/f/581113_583121/toulachiston-3200-mhz-16GB.html?keyphrase=cl14+ram&order_by=pricevat&order_dir=asc αντε λιγο παρακατω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...