Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, έχω τα Logitech Z5500, αγορασμένα από amazon.uk από αρχές Νοέμβρη 2009. Από τότε δουλεύουν καθημερινά χωρίς να έχουν παρουσιάσει κανένα πρόβλημα και τον τελευταίο χρόνο χρησιμοποιώ τα 2 μπροστινά μόνο. Η ένταση έχει ανέβει πάνω από το 1/5 λιγότερες από 10 φορές όσο τα έχω (δεν ξέρω αν παίζει ρόλο). Σκέφτομαι εδώ και καιρό να τα πουλήσω, χωρίς να έχω ψάξει καθόλου για αγοραστή και πρίν λίγο βρήκα 2 πρόσφατες αγγελίες που τα ζητάνε. Δεν έχω ιδέα όμως σε τι τιμή να τα δώσω, μπορείτε να βοηθήσετε;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω φιλε, θα εκτιμουσα εαν μου εδινες και μια τιμουλα για αυτην καρτουλα:

 

http://www.sapphiret...sn=&lid=1&leg=0

 

Tα ιδια με την αλλη, μιας ημερας, σφραγισμενη και εγγυηση.

thanks και παλι!

 

290 ευρώ ακατέβατα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Για πόσο το κάνετε αυτό:

 

Asus P5Q Deluxe

Core 2 Duo E8400 3.00Ghz (με ψυκτρα Zalman 9700)

3Gb Ram 800Mhz

Radeon X1650SE ή με μια 4850

HEC Windmill Pro 385

PCI καρτες(μια καρτα τηλεόρασης και μια για usb)

Αυτα σε ενα απλο ωραιο κουτακι με card reader, φουρφουρι αθορυβο deepcool μπλε και 2 dvd drives

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχω τα Logitech Z5500, αγορασμένα από amazon.uk από αρχές Νοέμβρη 2009. Από τότε δουλεύουν καθημερινά χωρίς να έχουν παρουσιάσει κανένα πρόβλημα και τον τελευταίο χρόνο χρησιμοποιώ τα 2 μπροστινά μόνο. Η ένταση έχει ανέβει πάνω από το 1/5 λιγότερες από 10 φορές όσο τα έχω (δεν ξέρω αν παίζει ρόλο). Σκέφτομαι εδώ και καιρό να τα πουλήσω, χωρίς να έχω ψάξει καθόλου για αγοραστή και πρίν λίγο βρήκα 2 πρόσφατες αγγελίες που τα ζητάνε. Δεν έχω ιδέα όμως σε τι τιμή να τα δώσω, μπορείτε να βοηθήσετε;;

 

Κάποιος για αυτά;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί την βρίσκω ανάμεσα σε 60-70, απ΄όσο είδα εδώ.

Αλλά αν δεις την 7750 καινούργια με εγγύηση κάνει 92 γιαυτό το σκέφτομαι να ψάξω καμία στο 50ε, τι λες είναι λίγα για αυτόν που την πουλάει ? τον ρίχνω ?

ευχαριστώ για την απάντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδιες επιδόσεις έχει η 5770 με την 7750 αλλά η καινούρια είναι αλλιώς...

 

Στα 50 βρίσκεις 4870 μεταχειρισμένες αλλά επίσης χωρίς εγγύηση και μετά μπάινει στη συζήτηση και το τροφοδοτικό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχεις δίκιο, είναι λίγο μπέρδεμα το θέμα με τις κάρτες,απλά η σειρά 5 έχει το dx11 μόνο και μόνο αυτό είναι ένα θετικό άσε που και οι 4870 κρατάνε τιμή μπορεί και πάνω από 50 Ε γιατί είναι δυνατές ακόμα και σήμερα.

Θα το ψάξω λίγο και μάλλον θα παίξω στην χρυσή τομή :) τον 55 Ε για να είμαι ψυχολογικά καλά ότι έπαιξα λίγο ποιο κάτω από τα 2/3 της τιμής της καινούργιας που διαθέτει και 3 χρόνια εγγύηση (εγώ δεν διαθέτω 92 ε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια XFX 5750 ?

 

 

Καλημέρα φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ αλλά βρέθηκε, συμφώνησα χθες μετά από την συζήτηση εδώ με κάποιο μέλος μιας και είχα 2-3 άτομα στο μυαλό μου αν αλλάξει κάτι θα σου στείλω.

Να ευχαριστήσω και το μέλος Δεινόσαυρος για τις άμεσες απαντήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...