Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, Skatzivas είπε

Καλησπέρα. Έχω ένα Samsung Galaxy S8 και σήμερα μου το έριξε κάτω το πιτσιρίκι κ στην αριστερή μέρα, επάνω έσπασε η οθόνη. Το κινητό δουλεύει και το χρησιμοποιώ κανονικά, ειδικά σε σκούρο φόντο δενυο καταλαβαίνω. Ποσο μπορώ να το πουλήσω; Πριν από αυτό ήταν σε άριστη κατάσταση.

Πρόσφατα πήρα ένα στα 60ε με μικρό σπάσιμο και πίσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/6/2020 στις 10:22 ΠΜ, Kst1992 είπε

Καλημερα σας!

Εχω μια 1050ti OC edition της MSI 2 χρονων(καινουρια ητανε τοτε) αλλα δεν εχει εγγυηση ποσο λετε να πιανει για πωληση; Καπου στα 60-70 σκευτομουν.

Επισης για μια MSI Gtx 960 2gb ποσο θα λεγατε οτι πιανει;

Ευχαριστω πολυ :)

Λίγα είναι. Ξεκίνα την από 90€ και θα την δώσεις εύκολα πιστεύω, το πολύ πολύ πέφτεις στα 80€ και έχει φύγει αμέσως.

Οι τιμές που σου λέω δεν είναι βάσει λογικής πόσο αξίζει αλλά πόσο όντως μπορείς να την πουλήσεις εύκολα.

Επεξ/σία από LaMereda
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, sotos 1 είπε

Πρόσφατα πήρα ένα στα 60ε με μικρό σπάσιμο και πίσω 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Λίγα γαμωτο. Κανονικά δηλαδή πόσο πιάνει ένα άριστο s8;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Skatzivas είπε

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Λίγα γαμωτο. Κανονικά δηλαδή πόσο πιάνει ένα άριστο s8;

Έχει πάρα πολλά σπασμένα και το κόστος επισκευής είναι αρκετό, ότι θέλει ζητάει ο καθένας φυσιολογική τιμή είναι 140/180 ανάλογα την κατάσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω βρει ένα pc με 

i3 4350

8gb ram 

Gtx 750ti 

450watt force psu 

500gb hdd 

H97-HD3 mobo 

Σε τι τιμή να το αγοράσω ;; Γιατί καλύπτει τις ανάγκες μου

Επεξ/σία από Nik1239
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Έχω βρει ένα pc με 

i3 4350

8gb ram 

Gtx 750ti 

450watt force psu 

500gb hdd 

H97-HD3 mobo 

Σε τι τιμή να το αγοράσω ;; Γιατί καλύπτει τις ανάγκες μου

Μέχρι 180 είναι καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

180 € ;;; Πολλά δεν είναι για τόσο παλιά τεχνολογία;

Ναι πολλά είναι, ~120 θα πω εγώ, εναλλακτικά μπορείς να κοιτάξεις για am4 set με 2200g/2400g για να έχεις και upgrade path.

Επεξ/σία από Pinkakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Pinkakos είπε

Ναι πολλά είναι, ~120 θα πω εγώ, εναλλακτικά μπορείς να κοιτάξεις για am4 set με 2200g/2400g για να έχεις και upgrade path.

Δεν θέλω να ξεφύγω από τα 150 και θέλω να παίζει σε 30 fps 1080p ή 720p κάποια racing games για αυτό δεν πάω σε κάτι καινούργιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Δεν θέλω να ξεφύγω από τα 150 και θέλω να παίζει σε 30 fps 1080p ή 720p κάποια racing games για αυτό δεν πάω σε κάτι καινούργιο 

Για μεταχειρισμένο μιλούσα :D

Μπορείς να βρείς σε αυτό το budget για 2200g 50ε, b450 κάποια απλή micro atx ένα 45-50, 8gb ram κατα προτίμηση 3000mhz ένα 30άρι, και μετά σου μένει και ένα 20άρικο για 500αρι hdd και τροφοδοτικο, αν και θα προτεινα να δώσεις ένα 20αρικο-25αρικο τουλαχιστον για κάποιο psu με καποια πιστοποίη, μη σου μεινει στα χέρια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Pinkakos είπε

Για μεταχειρισμένο μιλούσα :D

Μπορείς να βρείς σε αυτό το budget για 2200g 50ε, b450 κάποια απλή micro atx ένα 45-50, 8gb ram κατα προτίμηση 3000mhz ένα 30άρι, και μετά σου μένει και ένα 20άρικο για 500αρι hdd και τροφοδοτικο, αν και θα προτεινα να δώσεις ένα 20αρικο-25αρικο τουλαχιστον για κάποιο psu με καποια πιστοποίη, μη σου μεινει στα χέρια :P

Φίλε το έχω ψάξει δεν βρίσκω 😅 έχω ψάξει και εδώ και car.gr , vendora ,xa , μόνο fb δεν έχω ψάξει τον 2200ή3200g δεν βρίσκω 

10 λεπτά πριν, Pinkakos είπε

Για μεταχειρισμένο μιλούσα :D

Μπορείς να βρείς σε αυτό το budget για 2200g 50ε, b450 κάποια απλή micro atx ένα 45-50, 8gb ram κατα προτίμηση 3000mhz ένα 30άρι, και μετά σου μένει και ένα 20άρικο για 500αρι hdd και τροφοδοτικο, αν και θα προτεινα να δώσεις ένα 20αρικο-25αρικο τουλαχιστον για κάποιο psu με καποια πιστοποίη, μη σου μεινει στα χέρια :P

Μίλησα με αυτον που το δίνει του είπα ένα κατοσταρικο να μου το δώσει και μου λέει με τίποτα 😂😂 370€ λέει το δίνει χωρίς συζήτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Φίλε το έχω ψάξει δεν βρίσκω 😅 έχω ψάξει και εδώ και car.gr , vendora ,xa , μόνο fb δεν έχω ψάξει τον 2200ή3200g δεν βρίσκω 

Μίλησα με αυτον που το δίνει του είπα ένα κατοσταρικο να μου το δώσει και μου λέει με τίποτα 😂😂 370€ λέει το δίνει χωρίς συζήτηση

XAXAXAXAXAXAXA, καλή τιμή τα 370ε,  μάλλον θα φύγει :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

την ραμ kingston KHX2133C14D4/8GB DDR4   βαζω και τα timings 14-14-14-35  επειδη δεν ξερω αν χρειάζονται,  ποσο να την βαλω σε περιπτωση που δεν βρω να προσθεσω αλλα 8 gb?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Simon_says είπε

την ραμ kingston KHX2133C14D4/8GB DDR4   βαζω και τα timings 14-14-14-35  επειδη δεν ξερω αν χρειάζονται,  ποσο να την βαλω σε περιπτωση που δεν βρω να προσθεσω αλλα 8 gb?  

20-25 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...