Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, p_under είπε

Ένα razer blade 14 2017

  με 7700hq

Gtx1060

16gb + 512nvme πόσο κοστολογείται; 

100% λειτουργικό. 

Πέρα από την ταχύτητα (τα σημερινά gaming είναι πολύ-πολύ ποιο γρήγορα) έχει και το μειονέκτημα της έλλειψης εγγύησης.  Δεν θα σου προτείνω τιμή γιατί είμαι αρνητικά προκατειλημμένος για τέτοιες περιπτώσεις. Αρκεί να σου πω ότι ένα "απλό"  σημερινό notebook με μέτρια discrette gpu που στοιχίζει πολύ κάτω από 1000ευρώ μπορεί να επιτύχει καλύτερες επιδόσεις στα παιχνίδια.

 

https://www.skroutz.gr/s/26075159/HP-Pavilion-Gaming-15-dk0096wm-i5-9300H-8GB-256GB-GeForce-GTX-1650-FHD-W10.html

αυτό είναι γρηγορότερο , έχει εγγύηση και είναι καινούριο.

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, jgeorgiou είπε

Πέρα από την ταχύτητα (τα σημερινά είναι πολύ-πολύ ποιο γρήγορα) έχει και το μειονέκτημα της έλλειψης εγγύησης.  Δεν θα σου προτείνω τιμή γιατί είμαι αρνητικά προκατειλημμένος για τέτοιες περιπτώσεις. Αρκεί να σου πω ότι ένα "απλό"  σημερινό με μέτρια discrette gpu που στοιχίζει πολύ κάτω από 1000ευρώ μπορεί να επιτύχει καλύτερες επιδόσεις στα παιχνίδια.

Δεν συμφωνώ απόλυτα, για να σου πω την αλήθεια.

Γνωρίζω τις επιδόσεις του και τον ανταγωνισμό απλά θα ήθελα μια τιμή σαν μπούσουλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, p_under είπε

Δεν συμφωνώ απόλυτα, για να σου πω την αλήθεια.

Γνωρίζω τις επιδόσεις του και τον ανταγωνισμό απλά θα ήθελα μια τιμή σαν μπούσουλα. 

γιατί δεν βάζεις αγγελία χωρίς τιμή και πες ότι δέχεσαι προσφορές

θα δεις πόσο στο τιμολογούν οι ενδιαφερόμενοι

Επεξ/σία από jgeorgiou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jgeorgiou είπε

γιατί δεν βάζεις αγγελία χωρίς τιμή και πες ότι δέχεσαι προσφορές

θα δεις πόσο στο τιμολογούν οι ενδιαφερόμενοι

Δεν μου αρέσει αυτή η λογική γιατί, θα καταλήξω να λαμβάνω μηνύματα του στυλ σου δίνω 300€. 

 

Επίσης το hp που έβαλες δεν είναι γρηγορότερο λαπτοπ σε νούμερα, μην συζητήσουμε για την ποιότητα κατασκευής, το πάνελ κτλπ κτλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, p_under είπε

Ένα razer blade 14 2017

  με 7700hq

Gtx1060

16gb + 512nvme πόσο κοστολογείται; 

100% λειτουργικό. 

Αν δεν υπαρχει εγγυηση, πανω απο 550€ δεν αξιζει, μη ξεχναμε και οτι η οθονη ειναι 14" Ιντσες, που δεν το κανει ουτε αρκετα παραγωγικο ουτε ιδανικο για shooting games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, jgeorgiou είπε

Πέρα από την ταχύτητα (τα σημερινά gaming είναι πολύ-πολύ ποιο γρήγορα) έχει και το μειονέκτημα της έλλειψης εγγύησης.  Δεν θα σου προτείνω τιμή γιατί είμαι αρνητικά προκατειλημμένος για τέτοιες περιπτώσεις. Αρκεί να σου πω ότι ένα "απλό"  σημερινό notebook με μέτρια discrette gpu που στοιχίζει πολύ κάτω από 1000ευρώ μπορεί να επιτύχει καλύτερες επιδόσεις στα παιχνίδια.

 

https://www.skroutz.gr/s/26075159/HP-Pavilion-Gaming-15-dk0096wm-i5-9300H-8GB-256GB-GeForce-GTX-1650-FHD-W10.html

αυτό είναι γρηγορότερο , έχει εγγύηση και είναι καινούριο.

Καλησπέρα , έχω μια 24 τηλεόραση της philips ...είναι hd την είχα πάρει πριν 5 χρόνια στα 140 ευρώ .....πόσο μπορώ να την δώσω τώρα ?

Μόλις τώρα, life is music είπε

Καλησπέρα , έχω μια 24 τηλεόραση της philips ...είναι hd την είχα πάρει πριν 5 χρόνια στα 140 ευρώ .....πόσο μπορώ να την δώσω τώρα ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, JDROGAS είπε

Πιστευω καπου στα 80 ευρω ειναι λογικη τιμη εαν υπολογισεις οτι καινουργιες ξεκινουν πλεον γυρω στα 100.

Σε μένα μιλάς φίλε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, JDROGAS είπε

Ναι συγγνωμη δεν εκανα παραθεση.

Πιστεύεις θα φύγει αν την βάλω σε αυτήν την τιμή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, life is music είπε

Πιστεύεις θα φύγει αν την βάλω σε αυτήν την τιμή ?

Λογικη τιμη τη θεωρω εαν σου τη ζητησουν 50 ευρω κρατησε την καλυτερα δεν υπαρχει λογος πωλησης.Μια τηλεοραση δεν παει ποτε χαμενη.

Αλλωστε επωνυμη ειναι και βασει της χρονολογιας εχει ψηφιακο δεκτη ετσι δεν ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, JDROGAS είπε

Λογικη τιμη τη θεωρω εαν σου τη ζητησουν 50 ευρω κρατησε την καλυτερα δεν υπαρχει λογος πωλησης.Μια τηλεοραση δεν παει ποτε χαμενη.

Αλλωστε επωνυμη ειναι και βασει της χρονολογιας εχει ψηφιακο δεκτη ετσι δεν ειναι;

Ναι έχει και ψηφιακό δέκτη και μαζί με αυτήν έχω και μια Σόνυ 24 με ψηφιακό δέκτη 

Μόλις τώρα, life is music είπε

Ναι έχει και ψηφιακό δέκτη και μαζί με αυτήν έχω και μια Σόνυ 24 με ψηφιακό δέκτη 

Οπότε αν βάλω και της δύο στα 160 θεωρώ πως είναι καλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 λεπτό πριν, life is music είπε

Ναι έχει και ψηφιακό δέκτη και μαζί με αυτήν έχω και μια Σόνυ 24 με ψηφιακό δέκτη 

Οπότε αν βάλω και της δύο στα 160 θεωρώ πως είναι καλά 

Ναι ετσι πιστευω.

Βαλε και τα μοντελα αναλυτικα με links να βλεπει ο αλλος και τι θυρες εχει καθε μια.

Μπορει καποιος να ενδιαφερθει να την παρει και για monitor.😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, JDROGAS είπε

 

Ναι ετσι πιστευω.

Βαλε και τα μοντελα αναλυτικα με links να βλεπει ο αλλος και τι θυρες εχει καθε μια.

Μπορει καποιος να ενδιαφερθει να την παρει και για monitor.😉

Μαλιστα 

13 λεπτά πριν, JDROGAS είπε

 

Ναι ετσι πιστευω.

Βαλε και τα μοντελα αναλυτικα με links να βλεπει ο αλλος και τι θυρες εχει καθε μια.

Μπορει καποιος να ενδιαφερθει να την παρει και για monitor.😉

Και μια τελευταία ερώτηση πόσο μπορώ να βρω  μια 32 άρα full hd smart με εγγύηση  μέσα από το forum?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...