Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερω την εργοστασιακη της τιμη και αξια απλα σαν απορια δε μπορουσα να καταλαβω πως σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα απο εκει που τις εβρισκες με 400 ευρω τωρα κανουν 700 κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Xrds είπε

ξερω την εργοστασιακη της τιμη και αξια απλα σαν απορια δε μπορουσα να καταλαβω πως σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα απο εκει που τις εβρισκες με 400 ευρω τωρα κανουν 700 κλπ

δεν υπάρχει εργοστασιακή τιμή , είναι μεταχειρισμένες.

τεράστια ζήτηση & χαμηλή προσφορά , ανεβάζουν τις τιμές όλο και ποιο πολύ

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, jgeorgiou είπε

Είναι υποκειμενική απόφαση , η συναλλαγή δεν έχει σχέση με την αξία τους. Αν γουστάρεις προχωρά , αν όχι ξαναβάλε αγγελία μήπως πάρεις καλύτερη προσφορά.

Δεν είναι ότι δεν γουστάρω. Μου είπε +250€ ή αντιπρόταση από μένα. Τα 250€ παραειναι πολλά, αλλά και 100€ πουά σκεφτόμουν εγώ μήπως είναι λίγα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Xrds είπε

μεγαλη ατυχια. ευχαριστω παντως :)

Σας εξηγησε ο icenex περιληπτικα ,ολους τους λογους.

 

20 λεπτά πριν, icenex είπε

Μερικοι λογοι ειναι αυτοι εδω κλεμμενοι απο ποστ μελους..Αλλα δεν ειναι μονο αυτοι απλα θα παρεις μια ιδεα λογω πολλων συγκυριων οι τιμες φτασανε εδω που φτασανε..

Mining

Μικρο raw supply 

Covid δηλαδη ολοι σπιτια και φτιαχνουν gaming pc για να περναει η ωρα τους

Ας πουμε μεγαλο jump στο performance απο turing που ηταν τελειως στασιμες απο τις pascal( αυτο αφορα την νεα γενια)

Scalpers που μυριστηκαν το χαμηλο supply και δεν αφηνουν τιποτα και αυτοι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GreeKar98K είπε

Δεν είναι ότι δεν γουστάρω. Μου είπε +250€ ή αντιπρόταση από μένα. Τα 250€ παραειναι πολλά, αλλά και 100€ πουά σκεφτόμουν εγώ μήπως είναι λίγα;

Κοίτα +130 μαξ έδινε κάποιος για ανταλλαγή με 2070super φυσικά με αντίστοιχο υπόλοιπο εγγύησης κλπ

+ ότι εσύ έχεις την pulse όχι την νίτρο και αυτός δίνει από τις τοπ υλοποιήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για gaming 2080 super δεν έδινα ούτε με 300 για 5700xt. Ακόμα και τα 250 είναι δίκαια. Τώρα άμα νομίζεις ότι μπορείς να τον παζαρέψεις και να την πάρεις με λιγότερα από 250 δεν χάνεις κάτι να προσπαθήσεις στα 200 150 100 εκτός κι αν φοβάσαι ότι θα τσινίσει από μια πολύ χαμηλή προσφορά από μέρους σου. Αν είστε miners δεν γνωρίζω ποια είναι η mining ισοτιμία ανάμεσα στις δύο κάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Xrds είπε

μη βαζετε τετοια απο το αμαζον θα παθουμε τιποτα βραδινιατικα!

σκεψου να αγορασω ενα εξαρτημα στο χιλιαρικο κ να μου πεσει νερό η να σπάσει η να το καψω απο βραχυκυκλωμα

απο κανενα καλωδιο. 

δηλαδη το αμαξι το ασφαλιζεις, τις καρτες αυτες τις ξαναγοραζεις 1 χιλιαρικο αν κατι παει στραβα.

πολυ ενταξει. απλα δεν τις αγοραζεις μεχρι να πεσουν. 

ας τις παρουν οσοι εχουν κοτερο απο το kotsos γενικη εμπορικη Αβεε

εχει πληρης μεταχειρισμενες με 80 ευρω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...