Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1. prossesor: intel pentium A80502133
+ram:Texas Instruments TM248CBK32U-60 x2

+mobo: στη φωτο (δεν ξερω μοντελο)
+200w τρφοδοτικο

+κουτι παλιο παλιο

2. 235 watt τροφοδοτικο
compact disc ide drive

floppy ide drive

quantum fireball ex 6.4gb σκληρο

P3 prossesor

intel 740 agp graphics card

pci ethernet port 

ram δεν ξερω ποση εχει αλλα εχει 1 dimmακι

+mobo  (σε φωτο μαζι με ολο το κουτι)

+παλιο κουτι

3. Quantum fireball tm 1.2gb ide

4. seagate cheetah scsi 18.2 gb 10.000 rpm

5.floppy disk drive

6. hitachi  5400rpm 320 gb για laptop sata 2 (εχει προβλημα και ξεκιναει αργα τα windows περα απο αυτο δουλευει τελεια !)

7.amd am3 socket stock heatsink+stock fan

8. intel socket 775 stock heatsink + stock fan (μονο προβλημα οτι εχει σπασει το ενα πτερυγιο απο το φανακι αλλα δουλευει μια χαρα παρολα αυτα !)
ποσο βγαζει το καθε κομματι ? (ΟΥΦ! :Ρ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!)

post-288043-0-92291800-1391641317_thumb.jpg

post-288043-0-98772500-1391643509_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. prossesor: intel pentium A80502133

+ram:Texas Instruments TM248CBK32U-60 x2

+mobo: στη φωτο (δεν ξερω μοντελο)

+200w τρφοδοτικο

+κουτι παλιο παλιο

2. 235 watt τροφοδοτικο

compact disc ide drive

floppy ide drive

quantum fireball ex 6.4gb σκληρο

P3 prossesor

intel 740 agp graphics card

pci ethernet port 

ram δεν ξερω ποση εχει αλλα εχει 1 dimmακι

+mobo  (σε φωτο μαζι με ολο το κουτι)

+παλιο κουτι

3. Quantum fireball tm 1.2gb ide

4. seagate cheetah scsi 18.2 gb 10.000 rpm

5.floppy disk drive

6. hitachi  5400rpm 320 gb για laptop sata 2 (εχει προβλημα και ξεκιναει αργα τα windows περα απο αυτο δουλευει τελεια !)

7.amd am3 socket stock heatsink+stock fan

8. intel socket 775 stock heatsink + stock fan (μονο προβλημα οτι εχει σπασει το ενα πτερυγιο απο το φανακι αλλα δουλευει μια χαρα παρολα αυτα !)

ποσο βγαζει το καθε κομματι ? (ΟΥΦ! :Ρ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!)

 

Ποιος θα κατσει να υπολογισει τοσα parts που δεν αξιζουν?? Με μια γρηγορη ματια ο pentium πανω πανω εχει 7-10 ευρω...Βαλτο καλυτερα στο thread που χαριζονται πραγματα μηπως τα αξιοποιησει καποιος. :)

ποσο κοστολογείται ο Intel Pentium G840?

 

45-50 αν εχει εγγυηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα όσο και να ακούγεται περίεργο έχω χάσει τις εξελίξεις στα μεταχειρισμένα. Θέλω τιμές ανα κομμάτι αν είναι δυνατό. Παρόλο που τα περισσότερα έχουν εγγύηση θέλω τιμές χωρίς αυτή, αλλά με όλα τα παρελκόμενα. Κύριε Τάσο τα φώτα σας :) (δε σνομπάρω τους άλλους απλά έχω μία ιδιαίτερη αδυναμία στον Tασούλη :D )

 

1090T

Asus Formula V

16 (4x4) corsair vengeance @1600

2 x 6950 ξεκλειδωμένες σε 6970 με waterblocks (EK 6970 Acetal and Nickel και backplates απο ΕΚ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα όσο και να ακούγεται περίεργο έχω χάσει τις εξελίξεις στα μεταχειρισμένα. Θέλω τιμές ανα κομμάτι αν είναι δυνατό. Παρόλο που τα περισσότερα έχουν εγγύηση θέλω τιμές χωρίς αυτή, αλλά με όλα τα παρελκόμενα. Κύριε Τάσο τα φώτα σας :) (δε σνομπάρω τους άλλους απλά έχω μία ιδιαίτερη αδυναμία στον Tασούλη :D )

 

1090T

Asus Formula V

16 (4x4) corsair vengeance @1600

2 x 6950 ξεκλειδωμένες σε 6970 με waterblocks (EK 6970 Acetal and Nickel και backplates απο ΕΚ)

 

Bye Bye Σκορπιέ.......

 

Με 50Ε μπορώ να σε ελαφρώσω ανετα απο αυτα!!!  :P

Βγαλε ρε τα μπλοκ απο της καρτες ... κανενας κοινος θνητος δεν θα τις παρει με τα μπλοκ πανω...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα όσο και να ακούγεται περίεργο έχω χάσει τις εξελίξεις στα μεταχειρισμένα. Θέλω τιμές ανα κομμάτι αν είναι δυνατό. Παρόλο που τα περισσότερα έχουν εγγύηση θέλω τιμές χωρίς αυτή, αλλά με όλα τα παρελκόμενα. Κύριε Τάσο τα φώτα σας :) (δε σνομπάρω τους άλλους απλά έχω μία ιδιαίτερη αδυναμία στον Tασούλη :D )

 

1090T

Asus Formula V

16 (4x4) corsair vengeance @1600

2 x 6950 ξεκλειδωμένες σε 6970 με waterblocks (EK 6970 Acetal and Nickel και backplates απο ΕΚ)

Λογικα η μητρικη κανα 120αρι οι μνημες γυρω στα 100 και οι καρτες μεταξυ 130-150e...Για cpu δεν ξερω...Αλλα περιμενε και αλλους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Έχω μία κάρτα ήχου, την CREATIVE SOUND BLASTER X-FI ELITE PRO (δεν έχει εγγύηση)

 http://www.e-shop.gr/product?id=PER.540166

Πόσο μπορώ να την πουλήσω? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω έναν σκληρό δίσκo Western Digital, το μοντέλο WD5000AAKS (500GB SATA 2) μαζί με θήκη ICY BOX http://www.digital-transition.com/wp-content/public/icy_box_35sata_open.jpg

 

και θα ήθελα να μάθω μέχρι πόσο μπορώ να το δώσω εάν πω να τον πουλήσω, μιας και κάθεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Έχω μία κάρτα ήχου, την CREATIVE SOUND BLASTER X-FI ELITE PRO (δεν έχει εγγύηση)

 http://www.e-shop.gr/product?id=PER.540166

Πόσο μπορώ να την πουλήσω? Ευχαριστώ.

 

Ξεκινας απο 80 και βλεπεις.

 

Έχω έναν σκληρό δίσκo Western Digital, το μοντέλο WD5000AAKS (500GB SATA 2) μαζί με θήκη ICY BOX http://www.digital-transition.com/wp-content/public/icy_box_35sata_open.jpg

 

και θα ήθελα να μάθω μέχρι πόσο μπορώ να το δώσω εάν πω να τον πουλήσω, μιας και κάθεται

 

Αν ειναι σε καλη υγεια ο δισκος και με εγγυηση (οπως και το Icy Box) υπολογισε κανα 40αρι-45αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα όσο και να ακούγεται περίεργο έχω χάσει τις εξελίξεις στα μεταχειρισμένα. Θέλω τιμές ανα κομμάτι αν είναι δυνατό. Παρόλο που τα περισσότερα έχουν εγγύηση θέλω τιμές χωρίς αυτή, αλλά με όλα τα παρελκόμενα. Κύριε Τάσο τα φώτα σας :) (δε σνομπάρω τους άλλους απλά έχω μία ιδιαίτερη αδυναμία στον Tασούλη :D )

 

1090T

Asus Formula V

16 (4x4) corsair vengeance @1600

2 x 6950 ξεκλειδωμένες σε 6970 με waterblocks (EK 6970 Acetal and Nickel και backplates απο ΕΚ)

Η formula δεν θα πιασει πανω απο 100.ο 1090Τ επειδη ηταν σε νερακι και δεν εφαγε και Overclock ενα 80αρι σιγουρα το εχει.οι μνημες.....κανενα 100αρι ειναι καλα.

μπορει και παραπανω.κρατα τες τις μνημες.

οι καρτες,120 η μια χωρις τα μπλοκ.πιο κατω μην τις δωσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. έχω μια κάρτα γραφικών Sapphire 4870 SVGA ( PCI-Express, 512MB, DDR5 )

Μπορώ να την πουλήσω και αν ναι πόσο;

Κατα τη γνωμη μου 60 ειναι ταβανι...Μεταξυ 40-50 ειναι πιο λογικο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks πάνω κάτω κατάλαβα με τις τιμές τι παίζει. Τώρα ψάχνω άτομο να ξεστήσει το κουτί μου και να βάλει τα νέα πράματα μέσα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...