Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

4 μερες ειναι εκει το post του παιδιου που ρωταει...αφου εσυ "γνωριζεις" γιατι δεν μας γραφεις τοσο καιρο την αποψη σου?

επειδη μπορει εσυ να εισαι καθημερινα εδω , αυτο σημαινει οτι ειναι ολοι ? και βλεπουν ολα τα ποσταρισματα 4 μερες πισω ?

μην εισαι επιθετικος δε κανει !

στο θεμα μας τωρα , οταν αξιολογεις τον ι5 130 ευρω , το 550αρι  τροφοδοτικο 50 και την καρτα 170 σκεφτομαι μηπως μιλας για καινουργια , καπου εκει κοντα παιζουν  ! κανα 160αρι νεο σοκετ 1150 ι5 - κανα 55αρι τουμπανο τροφοδοτικο  Corsair Builder Series CX500 80Plus Bronze και για καρτες μη σου πω τι παιρνεις ολοκαινουργιες με κοντα 180 ...  ολα αυτα με τις εγγυησεις τους στο κουτι τους και οχι μεταχειρισμενα που ουτε καν μπαινεις στο κοπο να ρωτησεις το παλικαρι που τα πουλαει ποσα χρονια τα εχει αν εχουν εγγυησεις κτλ !  που ειναι λοιπον το περιεργο στο μνμ μου και γιατι αρπαχτηκες?  χαλαρα φιλαρακι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη ρηση με τα μηλα και τα πορτοκαλια φανταζομαι την γνωριζεις.Απο την αναλυση που κανεις φαινεται και ποσο "γνωστης" εισαι στο αντικειμενο.Οσοι διαβαζουν και γνωριζουν καταλαβαινουν.

 

Εγω το σταματω εδω αλλα θα στο πω οσο πιο απλα.Αν θες να βοηθησεις γραψε την εκτιμηση σου.Αν εχεις αντιρρηση γραψε την δικη σου αποψη και αιτιολογησε την.Αλλα ειρωνεια, νουθεσιες και "εξυπναδιστικο" υφακι κρατα για τον εαυτο σου.Ο.Κ "φιλαρακι"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το σταματας εδω  .. αλλα μετα πετας και ενα '' ... ειρωνεια, νουθεσιες και "εξυπναδιστικο" υφακι κρατα για τον εαυτο σου.Ο.Κ "φιλαρακι"? '' φαφλατας εισαι και με παρασερνεις κ μενα ! οκ λοιπον  ..  ''γνωστη''  να πας να τα αγορασεις εσυ   τα μεταχειρισμενα με αυτα τα λεφτα   .. δωσε εσυ 40 ευρο για τον 64αρη μεταχειρισμενο ssd  οταν με 79 παιρνεις ολοκαινουργιο τον καλυτερο 120αρηl παρε εσυ με 50 το  μεταχειρισμενο τροφοδοτικο οταν με 55 πας εδω δωσε 130 για τον επεξεργαστη επειδη ειναι k , εγω με 164 θα παρω αυτον , δωσε εσυ για το κουτι 80 κτλ κτλ και θα μας πεις για μηλα και πορτοκαλια και για τις αναλυσεις μας !  και πουλας και ειρωνια και μας λες και ''γνωστες'' ..   το κοβω εδω και πολυ ασχοληθηκα σου επιτρεπω να συνεχισεις μονο σου !

Επεξ/σία από Mau-Maus
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα βρε παιδιά.Θέλω να δώσω την Gigabyte 7870 2gb  και να πάω σε 280x ε ποιά τιμή να τη δώσω αν και έχω βάλει αγγελία στα 170 ευρώ με εγγυήση είναι καλά??

Οταν με 160e βρισκεις σχεδον καινουργια 270Χ που ειναι γρηγοροτερη απο 7870 προσωπικη αποψη δεν θα εδινα παραπανω απο 120-130e για 7870(την ιδια την ειχα δωσει περσι τον Ιουνιο 160-170e με 2 χρονια ακομα εγγυηση)...Η τιμη της συγκεκριμενης δεν λεει κατι επειδη τωρα εχει 240 σε λιγα μαγαζια που τους εχει μεινει στο ραφι(αντιστοιχες 7970 στα 450e)..Αν κοιταξεις πριν λιγο καιρο η normal τιμη της ηταν 174-180e..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα!

νετμπουκάκι με οθόνη περιστρεφόμενη-αφής με 2GBram πάνω του πόσο πάει?

συγκεκριμένα το gigabyte m912

πιστεύω γύρω στα 110-120 ευρώ αν κραταει και η μπαταρια, αλλα ξεκινα απο 150 ευρω και αν δεν δεις να φεύγει ρίχνεις την τιμη. Πριν 3 χρονια ειχα δώσει ένα με λίγο καλυτερα χαρακτηριστικα στα 150 ευρώ

 

q6600 με mobo p5k μνημες GEIL GB22GB6400C4DC DDR2 2GB (2X1GB) BLACK DRAGON και καρτα γραφικων ati hd 4770 ποσο ?

40-45 + 20 + 10 + 30-35 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: A10 6800K

Link.png Site: GA-F2A88XM-HD3

Link.png Site: Crucial Ballistix 2x4 1600 CL8

Link.png Site: Turbo-X - 400W Value Series

OCZ Vertex 2 60gb 100% health

 

όλα με εγγύηση εκτός του ssd.Πόσο όλα μαζί και κομμάτι κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ένα PS2 Slim τσιπαρισμένο με ένα χειριστήριο Sony + κάρτα 8MB + τιμονιέρα + πενταλιέρα + 5 παιχνίδια αυθεντικά και θέλω να τα πουλήσω/ανταλλάξω με το πρώτο Xbox.Πόσο λέτε να πιάνουν;Επίσης θα με ενδιέφερε να πουλήσω και μόνο την κονσόλα με ένα χειριστήριο και ένα παιχνίδι,ξέρω 'γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες,

 

θέλω να πουλήσω το Asus N53Jq που έχω κάμποσα χρόνια και να πάρω ένα καινούργιο. Τα specs μπορείτε να τα δείτε στη σελίδα της Asus εδώ, με την διευκρίνιση όμως ότι φοράει Q740 cpu, HD οθόνη, 500GB 5400rpm σκληρό και super-multi DVD.

 

Γενικά το laptop είναι σε άριστη κατάσταση, χωρίς ρωγμές κτλ. 

 

Τί τιμή περίπου θα το δίνατε εσείς;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση προς κατόχους ipad...

 

Ψάχνω για ένα μτχ εδώ στο φόρουμ. Βλέπω όμως μεγάλη ανακολουθία τιμών. Παίζει κάποιο θέμα;

 

Δηλαδή βλέπω πληθώρα ipad 3 16gb με 350ε αλλά και μερικά με 32/64+3g με 320-350. Υποπτο;

 

2ον. Αν είναι αγορασμένα απ'εξω, εφόσον εχει λήξει η εγγύηση τους, γίνονται κανονικά σερβις επι πληρωμή εδώ Ελλάδα;

3ον. Οι μπαταρία ενός καινούργιου, πόσο υποτίθεται πως εχει αυτονομία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...