Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Που και που βλεπω τις αγγελιες και εγω. Καποιοι ακομα πουλανε 775 σοκετ σε τιμες καινουριου πεντιουμ η ι3.. ελεος..

 

Εγω εψαχνα μητρικη για τον Κουμπαρο μου και ζητανε 40-60 ευρω για μητρικες που max μπορουν να παρουν pentium d που με 60 ευρω δεν πουλας pentium d ολοκληρο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας. Πόσο θα κοστολογούσατε ένα σύστημα με τα εξής χαρακτηριστικά

1)Ram Corsair 8GB(2X4) 1600MHz (εφ όρου ζωής εγγυηση)

2)CPU AMD A10 5800K (Εγγύηση μέχρι 17/5/16)

3)Motherboard Gigabyte F2A88XM-HD3 (Εγγύηση μέχρι 5/1/19)

4)Saphire Radeon HD 4890 1GB

5)PSU POWER ON PS-550W ATX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας. Πόσο θα κοστολογούσατε ένα σύστημα με τα εξής χαρακτηριστικά

1)Ram Corsair 8GB(2X4) 1600MHz (εφ όρου ζωής εγγυηση)

2)CPU AMD A10 5800K (Εγγύηση μέχρι 17/5/16)

3)Motherboard Gigabyte F2A88XM-HD3 (Εγγύηση μέχρι 5/1/19)

4)Saphire Radeon HD 4890 1GB

5)PSU POWER ON PS-550W ATX

150 ευρω το πολυ αλλα το τροφοδοτικο ειναι για τα σκουπιδια φιλε μου,κακως το αγορασες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

150 ευρω το πολυ αλλα το τροφοδοτικο ειναι για τα σκουπιδια φιλε μου,κακως το αγορασες.

Το τροφοδοτικό είναι ένα στην τύχη μπορεί να ναι και άλλο. Το δικό μου είναι καλό γ αυτό και θα το κρατήσω για καινούργιο σύστημα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τροφοδοτικό είναι ένα στην τύχη μπορεί να ναι και άλλο. Το δικό μου είναι καλό γ αυτό και θα το κρατήσω για καινούργιο σύστημα.

Μην βαζεις καθολου τροφοδοτικο καλυτερα η βαλε καποιο καλο. Η τιμη δεν διαφοροποιειται γιατι αυτο το power on το αγοραζουν 5 ευρω απο Κινα και το δινουν εδω 19. Ασε μην καψει κατι απο αυτα που δινεις και σε βριζει ο αγοραστης, :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην βαζεις καθολου τροφοδοτικο καλυτερα η βαλε καποιο καλο. Η τιμη δεν διαφοροποιειται γιατι αυτο το power on το αγοραζουν 5 ευρω απο Κινα και το δινουν εδω 19. Ασε μην καψει κατι απο αυτα που δινεις και σε βριζει ο αγοραστης, :)

Οκ ευχαριστώ πολύ τις πληροφορίες.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, πόσο θα πουλουσατε / αγοράζατε μια r7 260x 1gb gddr5 ?

 

Αγορασμένη στις 13/3/14 ελαφρώς σκονισμένη, πιθανώς χωρίς κουτί/παρελκόμενα με μόνη εγγύηση την ηλεκτρονική απόδειξη αγοράς από το πλαίσιο συν ό,τι screenshot/picture/video μπορώ να δείξω εγώ.

 

Θα έβαζα hotlinks με πληροφορίες αλλά για κάποιο λόγο δεν μ αφήνει να ποστάρω απο τον υπολογιστή προσπαθώ εχω και μισή ωρα και απ το κινητό είναι δύσκολο.

 

Αν αναλογιστούμε ότι μια καινούργια r7 250 κάνει 80+ευρω και μια Gtx 750 είναι στα 100+ σκέφτομαι ότι η δικιά μου πιάνει καμιά 80αριά απ την άλλη καταλαβαίνω ότι υπάρχουν α αρκετοί αρνητικοί παράγοντες οπότε ίσως κάπου στα +-70 είναι μια λογικοτερη πρόταση. Τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως και λιγότερα. Είναι αρκετά αδύναμη κάρτα και κυκλοφορούν τέρατα παλαιότερης γενιάς που την κάνουν σκόνη.

Επίσης χωρίς εγγύηση, σκονισμένη κτλ κτλ... 60 ευρώ θα πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο. Αυτή τη σκέψη έκανα και εγω. Για να βάλουμε τα πράματα λιγο στη θέση τους όμως, την κάρτα δε την λες αδύναμη για κανένα λόγο. Συμφωνω, δεν παίζει 1080p 60fps ultra αλλά είναι ότι πρέπει για low/medium settings. Μου σηκώνει Dota 2, CSGO, Thief στα high/ultra και fallout 4, witcher 3, ac syndicate στα low/medium 30+fps. Κατα τ'άλλα μάλλον στο 60 την βλέπω και γω. Μάλλον θα την δειτε στις αγγελίες σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο θα πουλουσατε μια Sapphire HD 7950 3GB Vapor-X OC? Οταν την πηρα (πριν 2,5 χρονια) εκανε 310 ευρω και ακομα και τωρα παιζει σχεδον ολα τα games σε ultra με πανω κατω 45 fps

 

Υπαρχει το κουτι της, και ειναι σε αριστη κατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια!Ποσο να πουλησω ενα lenovo miix 2 8 64gb tablet windows με θηκη,λιγες γρατζουνιες στο Logo lenovo πισω,λιγο ξεβαμμενο το κουμπι εκκινησης,με ζελατινα?Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο θα πουλουσατε μια Sapphire HD 7950 3GB Vapor-X OC? Οταν την πηρα (πριν 2,5 χρονια) εκανε 310 ευρω και ακομα και τωρα παιζει σχεδον ολα τα games σε ultra με πανω κατω 45 fps

 

Υπαρχει το κουτι της, και ειναι σε αριστη κατασταση.

Kάπου στα 130-140 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...