Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν αρχίζουν τα παιδιά σου να ξεροσταλιάζουν , σαν πατέρας νοιώθεις ράκος , χαντακωμένος κτλ. τέλος πάντων. Άρα εγώ ξεκινώ από 60 για το 1ο σύστημα και 80 για το 2ο σύστημα?? Νομίζω υπάρχει μια <<αδικία>> στις τιμές. :huh:

Έχεις και ηχεία ειδα στο δεύτερο , όποτε χαλαρά θα έλεγα 130-140 μαζί με τα ηχεια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψιλα πιανει. Κανα 20αρι φανταζομαι. Αν δεν τον δουλευεις δωσε τον.

 

60 διάβαζα, 600 είναι, διόρθωση παρακάτω!

Επεξ/σία από Sheogorath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας raptor sata3 10000RPM 600GB πιανει τιποτα?

 

Αριστη κατασταση εννοειται. Απο τοτε που εβαλα ssd καθεται και μαζευει σκονη

αναλογως ποιος ειναι ακριβως  ...παντως τα 20 ευρω που ακουο ποιο πανω μου φενονται παρα πολυ λιγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναλογως ποιος ειναι ακριβως  ...παντως τα 20 ευρω που ακουο ποιο πανω μου φενονται παρα πολυ λιγα...

Αφού οι SSD των 60GB που είναι πολύ πιο γρήγοροι με εγγύηση, καινούριοι και με ελάχιστη κατανάλωση ξεκινάν απο 33 ευρώ.

 

Τα μάτια μου τα σκάρτα...

 

60άρης διάβαζα, 600 είναι, οπότε κανα 50άρι-60?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας raptor sata3 10000RPM 600GB πιανει τιποτα?

 

Αριστη κατασταση εννοειται. Απο τοτε που εβαλα ssd καθεται και μαζευει σκονη

Έχω έναν τέτοιον. Δεν ξέρω αν είναι ακριβώς ο ίδιος και πόσο παλιός είναι (ή αν έχει εγγύηση), αλλά αν τον έδινα τώρα γύρω στα 60-70€ θα υπολόγιζα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω έναν τέτοιον. Δεν ξέρω αν είναι ακριβώς ο ίδιος και πόσο παλιός είναι (ή αν έχει εγγύηση), αλλά αν τον έδινα τώρα γύρω στα 60-70€ θα υπολόγιζα. 

Το θεμα ειναι να βρεις αγοραστη γατι σε αυτα τα χρηματα κυκλοφορουν ssd 250αριδες και δυσκολα θα παει καποιος σε μηχανικο 7ετιας χωρις εγγυηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι να βρεις αγοραστη γατι σε αυτα τα χρηματα κυκλοφορουν ssd 250αριδες και δυσκολα θα παει καποιος σε μηχανικο 7ετιας χωρις εγγυηση.

Πού ξέρεις ότι ο συγκεκριμένος είναι 7ετίας και χωρίς εγγύηση; Velociraptor κυκλοφορούν ακόμα και τώρα καινούργιοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού ξέρεις ότι ο συγκεκριμένος είναι 7ετίας και χωρίς εγγύηση; Velociraptor κυκλοφορούν ακόμα και τώρα καινούργιοι. 

Η τεχνολογια τους ειναι 7ετιας παντως ανεξαρτητα αν εχει αγοραστει πιο προσφατα και ειναι εντος εγγυησης.Ηταν πολυ καλοι δισκοι αλλα δυστηχως εχουν περασει τα χρονια και δυσκολα πια καποιος θα επιλεξει μηχανικο σε αυτα τα χρηματα εστω και αν ειναι 10000 rpm.Ειμαι κατοχος 300αρι velociraptor και δεν πιστευω να μπορουσα να τον δωσω πανω απο 35-40 ευρω.Ας τον βαλει το παιδι ενα 60αρι και αν δεν φυγει ας πεσει στα 50 οπου λογικα θα τον δωσει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι 4.5 χρονων ο raptor, οποτε φανταζομαι και χωρις εγγυηση (και δεν εχω και την αποδειξη πια)

Απομειναρι μιας εποχης που ακομα δεν εμπιστευομουνα τους ssd.

Θα τον βαλω ενα 50ρι. Αν ενδιαφερεται κανεις ας ψαξει τις αγγελιες εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε στα 150-180 ευρώ.

λες να βρω αγοραστη;;δεν γνωριζω λεπτομερειες για το κινητο εκτος του οτι εχει καθαρο imei (βλεπεις το βρηκε ενας φιλος και μου ζητησε να προσπαθησω να το πουλησω).αξιζει τον κοπο να βαλω αγγελια;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...