Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Μιλας για μεχρι 17 ιντσες ;

Ή ξερεις καποιον να χαριζει 24αρα crt , eizo ή viewsonic ή sony gdm-fw900 ;

 

(Ενημερωτικα, οι τιμες το 2005 ξεκινουσαν απο τα 600€ και εφθαναν μεχρι 1800€ ).

Ναι μιλαω για μικρες CRT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα θελω να δωσο μια φωτογραφικη την Olympus D720 14 MP, Οπτικό Zoom: 10 x, Οθόνη: 3 inches, Ανάλυση Video: 1280 x 720 pixels.ποσο μπορο να την δωσο . δεν εχω το κουτι αλλα δεν την εχω λειτουργησει πολη είναι σε αριστη κατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να πουλήσω το MacBook Pro retina late 2013 quad-core Intel Core i7 processor (Turbo Boost up to 3.2GHz) with 6MB shared L3 cache8GB of 1600MHz DDR3L onboard memory256 PCIe-Based Flash Storage ssdIntel iris pro graphics

Έχει κάτι πολυ μικρές γρατζουνιές κι ενα dead pixel. Ποσο το κοστολογείτε; Το είχα πάρει 2000 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα θελω να δωσο μια φωτογραφικη την Olympus D720 14 MP, Οπτικό Zoom: 10 x, Οθόνη: 3 inches, Ανάλυση Video: 1280 x 720 pixels.ποσο μπορο να την δωσο . δεν εχω το κουτι αλλα δεν την εχω λειτουργησει πολη είναι σε αριστη κατασταση.

20-30 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να ρωτησω ένα ps3 250gb slim σε αριστη κατασταση με  μαζι με 35 παιχνίδια χειριστιριο και καλωδιο HDMI.

 

dead island-Dead Island: Riptide-Agarest: Generations of War-Agarest: Generations of War 0-Agarest: Generations of War 2-Cross Edge-

The Elder Scrolls IV Oblivion (Game of the Year)-The Elder Scrolls V: Skyrim-Tales of Symphonia Chronicles-Tales of Xillia-Tales of Xillia 2-Tales of Graces f-White Knight Chronicles-White Knight Chronicles 2-Hyperdimension Neptunia-Hyperdimension Neptunia MK2-

Trinity Universe-Dark Souls-Dark Souls II-Demon Souls- Dragon Age Origins-Dragon Age 2-Dragon Age: Inquisition-Atelier Rorona The Alchemist of Arland-Atelier Totori The Adventurer of Arland-Atelier Meruru:The Apprentice Of Arland-Atelier Ayesha: The Alchemist of Dusk-Risen 2-Sacred 2: Fallen Angel-Dragon's Dogma: Dark Arisen-Tears to Tiara II: Heir of the Overlord-Diablo III: Ultimate Evil Edition-Rune Factory Oceans-Kingdoms of Amalur: Reckoning-The Guided Fate Paradox

 

είναι με τα κουτια τους ποσο μπορο να δωσο ολο το πακετο μαζι,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα μαζί κανα 200άρι? Και παραπάνω, αλλά θα φύγει δύσκολα.

 

Αν το δώσεις πες με 2-3 παιχνίδια της επιλογής του αγοραστή πχ 120 πακέτο και τα άλλα 10-20 ευρώ έκαστο (ανάλογα) θα βγάλεις πολλά περισσότερα και θα φύγει πιο εύκολα ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...