Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες, μία εκτίμηση θέλω για μία (σε άριστη κατάσταση) F&U 19" LED TV με MPEG4 ενσωματωμένο εννοείται... Πιάνει κάνα 40-50 ευρώ;;

ας πουμε πως ναι ... καλα ειναι ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια εκτίμηση ακόμα αν γίνεται, (σας έχω πρήξει :P )

 

Ένα iPhone 5S Space Grey 16GB αγορασμένο από phonegallery.gr (στα 299€ και όχι στα 249€) ποσό πιάνει;; Είναι κινητό 4-5 ημερών και είναι αψεγάδιαστο εννοείται. Θέλω να το δώσω και να πάω σε Nexus 5X...

 

Υ.Γ. Θα δοθεί μαζί και μια θήκη και έχει εγκατασταθεί μεμβράνη προστασίας στην οθόνη, από το πρώτο λεπτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off topic..

titanX 450 ευρω....χθεσινο προφιλ..δεν χρειαζεται κατι παραπανω

ok υπαρχει και η 1/1000000 το παιδι μαζι με τον Xριστο να σταυρωνει και την καρτα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο να δώσω μια mobo Αsus H81M-K με κουτί και ολα τα παρελκόμενα πλήν απο cd με drivers αγορασμένη το καλοκαίρι που μας πέρασε απο msystems?

Τιμή σκρουτζ 44,00 τωρινή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

140-150(?)

Πολλά είναι, το λέω γιατί βλέπω τις τιμές τους.

Ή έκδοση με USB 3 και το αναβαθμισμένο SATA πάει περίπου 120€ για την παλιά κάνα 100€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά είναι, το λέω γιατί βλέπω τις τιμές τους.

Ή έκδοση με USB 3 και το αναβαθμισμένο SATA πάει περίπου 120€ για την παλιά κάνα 100€

Ίσως, επειδή σε Σκρουτζ δεν υπάρχει πλέον, είδα απο εξωτερικό κάτι 269$, για αυτό είπα τις τιμές με πάσα επιφύλαξη. Ας το βάλει ο Spank όσο νομίζει.

 

Αν σε Ελληνικό μαγαζί ή στα μεταχειρησμένα είναι χαμηλότερα ας πάει 100-120.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε εγώ δεν θα το πουλουσα καν αλλά λέμε τώρα :)

Αυτό το monolith design δεν το αλλάζω με τίποτα, απλά αν πας στα 150€ πχ παίζουν Phanteks τα οποία τα έχω δουλέψει σε build φίλων και είναι πολύ αξιόλογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ειδα και εγω αυτην την αγγελια... αυτος την χαριζει την καρτα οχι τιποτα αλλο γιατι ακομη τιμες δεν βγηκανε για την σειρα 10χχ εντω στο ελλαντα.Ναι η σειρα φαινεται να ειναι 2-3 σκαλοπατια πανω σε επιδοσεις αναλογως αλλα μενει να δουμε τιμες γιατι αν ειναι να εχεις αυτες τις επιδοσεις στα 800 ευρω τοτε μια 970 στα 220 ευρω ειναι τιμη χωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες και σήμερα πάντως πουλήθηκαν σε μία αγγελία δύο GTX 980 σε τιμή 310 έκαστη και σε μία άλλη αγγελία άλλη μια 980 στα 350. A sign of things to come? Τι να πεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...