Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μία motherboard σε άψογη κατάσταση

 

GIGABYTE

GA-7N400 pro2

 

Πόσο μπορώ να την δώσω;

 

 

 

(Και επίσεις όποιος δει τις φωτό που έβαλα κοντινες να μου πει πως διάολο βγαίνει ή ψυχτρα να δω τι επεξεργαστή φοράει από κάτω ;) Επειδή απλα να μου πείτε πως ξεκουμπωνει θέλω μην ανοίγω ολόκληρο θέμα)

 

 

Με ένα πλατύ κατσαβίδι και πολλλυυυ προσοχή πατάς λίγο το λαμάκι και το στρέφεις προς τα έξω, και ξεκουμπώνει ;)

 

Η μητρική κανα 15άρι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ

Οποτε περίμενε να βγάλω και την ψυχτρα να δω τι παίζει από κάτω τι επεξεργαστή φοράει ώστε να μ δώσεις τιμή και γ αυτον ;) (Από 20-30€ με εριξες στα 15€ με edit :P )

 

Λες να κάνω καμιά ζημιά; Μπορώ να μάθω χωρίς να ανοιξω το pc πάλι τι επεξεργαστή φοράει; Θέλω να μάθω τι επεξεργαστή φοράει από κατω ωστε να βγάλω μία τιμουλα να τα δώσω πακέτο σε κάποιον να βάλει ένα case μόνο που λείπει ώστε να γινει ένα απλό pc για download κτλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ

Οποτε περίμενε να βγάλω και την ψυχτρα να δω τι παίζει από κάτω τι επεξεργαστή φοράει ώστε να μ δώσεις τιμή και γ αυτον ;) (Από 20-30€ με εριξες στα 15€ με edit :P )

 

Λες να κάνω καμιά ζημιά; Μπορώ να μάθω χωρίς να ανοιξω το pc πάλι τι επεξεργαστή φοράει;

Κατάλαβα λάθος ότι ήταν ΑΜ2 κτλ, αλλά όταν την έψαξα είδα ότι είναι πολύ παλιά και δεν θυμόμουν σωστά το όνομα.  :ph34r:

 

Δεν ανοίγει το pc για να δεις με το cpuz?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ανοίγει το pc για να δεις με το cpuz?

Δυστυχώς δεν έχω το τροφοδοτικό εδώ μαζί

Είναι εδώ δίπλα μου motherboard,ram,gpu,hdd και λείπει το τροφοδοτικό.

 

Αν είχα θα το άνοιγα το pc να δω τι φοράει με το cpu-z μπαμ μπαμ να τελειωνα.

Απλά δεν θέλω να βγάλω την ψυχτρα μην κάνω καμιά βλακεία.

Υπάρχει κανένας άλλος τρόπος να μάθω από κάτω τι επεξεργαστή φοράει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος παραγγέλνει από εξωτερικό GTX 1060 3gb στα 200ευρώ.

Αν θέλω παίρνει και για μένα μία , στην ίδια ακριβώς τιμή.

Υπάρχει περίπτωση μέσα στο σεπτέμβριο να βρω κάτι ανταγωνιστικό στην ίδια τιμή ;

Τη χρειάζομαι για νέο pc που είναι άνευ vga.

Καλη τιμη,λιγα τα 3 GB. Εγω θα του ελεγα να μου αγορασει την ΡΧ480 σε κοντινη τιμη. Παντως αν εχεις καταληξει σε αυτη δεν νομιζω να βρεις καλυτερη τιμη μεσα στο Σεπτεμβριο,οποτε πες του να σου την φερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος παραγγέλνει από εξωτερικό GTX 1060 3gb στα 200ευρώ.

Αν θέλω παίρνει και για μένα μία , στην ίδια ακριβώς τιμή.

Υπάρχει περίπτωση μέσα στο σεπτέμβριο να βρω κάτι ανταγωνιστικό στην ίδια τιμή ;

Τη χρειάζομαι για νέο pc που είναι άνευ vga.

Η τιμή είναι πολύ καλή αν και δεν μας λές ποια υλοποίηση.Αν δεν σου κάνει κόπο επίσης να μας πείς απο που θα την πάρει καθώς και γω ψάχνομαι να πάρω 2-3(για μένα και φίλους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξιζει 450 ευρο η 

Zotac GeForce GTX 980 Ti Amp Extreme μεταχειρισμενη?

 

 

Αλλα 50 ευρο και περνεις κουτα gtx 1070

Με 420-430 φερνεις 980Τι-1070 απο εξω.

η 1070 παιζει και στα 440Ε εδω.

Βεβαια με παραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, Πόσο μπορεί να πουληθεί μια Dell U2412M με ένa dark pixel κολλημένο? Κατά τα άλλα σε άριστη κατάσταση. Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο να δωσω ενα λαπτοπ Toshiba L750-1NJ?

Εχει γινει προσφατα εσωτερικο καθαρισμα και λειτουργικα + εμφανισιακα ειναι αριστο .

http://www.skroutz.gr/s/423870/Toshiba-Satellite-L750-1NJ-i7-2670QM-6GB-640GB.html

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο να δωσω ενα λαπτοπ Toshiba L750-1NJ?

 

Εχει γινει προσφατα εσωτερικο καθαρισμα και λειτουργικα + εμφανισιακα ειναι αριστο .

 

http://www.skroutz.gr/s/423870/Toshiba-Satellite-L750-1NJ-i7-2670QM-6GB-640GB.html

 

 

Κανα 300άρι ή με υπομονή 340(?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα 300άρι ή με υπομονή 340(?)

Περσυ ειχα ανεβασει αγγελια αυτο εδω http://www.sony-asia.com/support/product/VPCEH16EA    στα 270 και ειχε εφυγε την επομενη μερα.Ηταν τσιμπημενο κατα τη γνωμη σου?

 

Και τα 300 νομιζω για το toshiba συγκεκριμενο ειναι λιγα,θαρρω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο πέρισυ άλλο φέτος.

 

Εγώ της υπογραφής το είχα πάρει πριν δυο χρόνια 600 καινούριο. Φυσικά στα λάπτοπ δεν ξέρω τόσα πολλά, περίμενε και κάποιον άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...