Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια γ κανεμου μια εκτιμηση sheogorath gigabyte 770ta-ud3 , ram 16 gβ crucial ballistix tactical ,κουτι θερμαλτακε commander ms i kai phenom 1090 ποσο μπορουν να ποιασουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια γ κανεμου μια εκτιμηση sheogorath gigabyte 770ta-ud3 , ram 16 gβ crucial ballistix tactical ,κουτι θερμαλτακε commander ms i kai phenom 1090 ποσο μπορουν να ποιασουν ?

Δεν στα είχα κάνει 3-4 σελίδες πίσω?

40-60-δεν ξέρω-65

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πόσο να δώκω ένα lenovo G50-80 i5 5200U ME

win10 ενεργοποιημένα με το γνήσιο κλειδί απο τα win8 (φυσικά δίνεται μαζί)

SSD 120GB AΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ

12GB RAM DDR3

ΒΑΣΗ ΝTC 1000G 2μηνών

Τσάντα μεταφοράς

Με υπόλοιπο εγγύησης περίπου 300 μέρες;

Χρήση γραφείου και πάντα με την βάση.

https://www.skroutz.gr/s/6958054/Lenovo-G50-80-i5-5200U-4GB-1TB-Radeon-R5-M330-FHD-No-OS.html

Mάλλον έχω και το DIMM DDR3 2GB 1333 (στοκ που το άλλαξα και την αρχική συσκευασία-χαρτοκούτι του λαπτοπ με τα Manual).

 

Θα ξαναπάω σε desktop οπότε.....Θα το δώκω γι να πάρω intel desktop και προσανατολίζομαι σε 1150 ( <3 )

με κατι σε 4690k και Ζ97....Για ρίξτε μια ιδεα ρε παιδια....Έλεγα κανένα 550ρι με τα προικιά του και τις μνήμες και SSD....

Επεξ/σία από degrelle
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο να δώκω ένα lenovo G50-80 i5 5200U ME

win10 ενεργοποιημένα με το γνήσιο κλειδί απο τα win8 (φυσικά δίνεται μαζί)

SSD 120GB AΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ

12GB RAM DDR3

ΒΑΣΗ ΝTC 1000G 2μηνών

Τσάντα μεταφοράς

Με υπόλοιπο εγγύησης περίπου 300 μέρες;

Χρήση γραφείου και πάντα με την βάση.

https://www.skroutz.gr/s/6958054/Lenovo-G50-80-i5-5200U-4GB-1TB-Radeon-R5-M330-FHD-No-OS.html

Mάλλον έχω και το DIMM DDR3 2GB 1333 (στοκ που το άλλαξα και την αρχική συσκευασία-χαρτοκούτι του λαπτοπ με τα Manual).

 

Θα ξαναπάω σε desktop οπότε.....Θα το δώκω γι να πάρω intel desktop και προσανατολίζομαι σε 1150 ( <3 )

με κατι σε 4690k και Ζ97....Για ρίξτε μια ιδεα ρε παιδια....Έλεγα κανένα 550ρι με τα προικιά του και τις μνήμες και SSD....

Δεν έχει ανεξάρτητη κάρτα?

 

Κανα 450άρι θα έλεγα, φίλη μου πήρε αν δεν κάνω λάθος το ίδιο μοντέλο πριν κανα εξάμηνο κοντά στο 550άρι. Φυσικά χωρίς SSD και μόνο 4gb ram.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, μια γνώμη θα ήθελα για το πόσο πίανει το pc αυτό. Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

case : Coolermaster Elite 430 Black

M/b : Asus P8H77-M Pro

Cpu : i3 2120

Ram : 2Χ4gb Corsair 1333mhz 8-8-8-20 DDR3

Gpu :  Asus HD7770 1Gb

Psu : Corsair GS600

Cpu Cooler : Cm 212 Evo ( για ποζερια το είχαμε βάλει) 

Επεξ/σία από denis_kos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει ανεξάρτητη κάρτα?

 

Κανα 450άρι θα έλεγα, φίλη μου πήρε αν δεν κάνω λάθος το ίδιο μοντέλο πριν κανα εξάμηνο κοντά στο 550άρι. Φυσικά χωρίς SSD και μόνο 4gb ram.

Έχει INTEL HD και ati R5 330M ανεξαρτητη κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ,πόσο να δώσω για αυτό ?

 

https://www.amazon.co.uk/Sony-8-inch-Netbook-1-33Ghz-Premium/dp/B001PO5UI2

 

Το έχει γνωστός μου στο ντουλάπι και θέλω να το πάρω να συνδέσω έναν εξωτερκό δίσκο για κατεβαστήρι.Έχει και δευτερη μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τα παίξει απο την χρήση 24-7. Για αυτό που είναι, tablet με πληκτρολόγιο και windows χωρις οθόνη αφής, κανα 100άρι. Εσύ κάνεις δουλειά και με λάπτοπ-pc των 30-40 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ,πόσο να δώσω για αυτό ?

 

https://www.amazon.co.uk/Sony-8-inch-Netbook-1-33Ghz-Premium/dp/B001PO5UI2

 

Το έχει γνωστός μου στο ντουλάπι και θέλω να το πάρω να συνδέσω έναν εξωτερκό δίσκο για κατεβαστήρι.Έχει και δευτερη μπαταρία.

 

Να μην το παρεις καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομορφόπαιδα μια ιδέα για να φύγει γρήγορα κυρίως? 150€ τι λετε??

 

Καλησπέρα, μια γνώμη θα ήθελα για το πόσο πίανει το pc αυτό. Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

case : Coolermaster Elite 430 Black

M/b : Asus P8H77-M Pro

Cpu : i3 2120

Ram : 2Χ4gb Corsair 1333mhz 8-8-8-20 DDR3

Gpu :  Asus HD7770 1Gb

Psu : Corsair GS600

Cpu Cooler : Cm 212 Evo ( για ποζερια το είχαμε βάλει) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τα παίξει απο την χρήση 24-7. Για αυτό που είναι, tablet με πληκτρολόγιο και windows χωρις οθόνη αφής, κανα 100άρι. Εσύ κάνεις δουλειά και με λάπτοπ-pc των 30-40 ευρώ.

Το φοβάμαι και εγώ πως θα τα παίξει ,απλά λόγω χώρου θέλω οπωσδήποτε κάτι σε λάπτοπ φάση.

 

Να μην το παρεις καθολου.

Μάλλον έτσι όπως τα λέτε να κοιτάξω αγγελίες για κανα λαπτοπ ή να του πώ για κανα πενηντάρικο? Βρίσκεις λάπτοπ με 50 γιούρια?

 

Edit: Έριξα μια γρήγορη ματιά.Κάτι τέτοιο πχ καλύτερα λετε? Για μόνιμα μπρίζα φάση

http://www.insomnia.gr/classifieds/laptops/variouslaptops/749544-asus-netbook-eee-pc-101/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φοβάμαι και εγώ πως θα τα παίξει ,απλά λόγω χώρου θέλω οπωσδήποτε κάτι σε λάπτοπ φάση.

 

Μάλλον έτσι όπως τα λέτε να κοιτάξω αγγελίες για κανα λαπτοπ ή να του πώ για κανα πενηντάρικο? Βρίσκεις λάπτοπ με 50 γιούρια?

 

Edit: Έριξα μια γρήγορη ματιά.Κάτι τέτοιο πχ καλύτερα λετε? Για μόνιμα μπρίζα φάση

http://www.insomnia.gr/classifieds/laptops/variouslaptops/749544-asus-netbook-eee-pc-101/

 

Μην αγορασεις τιποτα που να εχει Atom επεξεργαστη ειδικα με 512mb cache

 

Αν το θελεις για κατεβαστηρι βρες ενα μικρο USFF η SFF υπολογιστη για να κανεις την δουλεια σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομορφόπαιδα μια ιδέα για να φύγει γρήγορα κυρίως? 150€ τι λετε??

Απο 180 ευρω ειναι καλα γιατι ειναι πολυ καλο και φτηνο μηχανακι για μετριο gaming και μεση χρηση.Εχει και καλο τροφοδοτικο. Λουκουμι για καποιον ανθρωπο που δεν εχει χρηματα και θελει κατι καλο και αξιοπρεπες. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο 180 ευρω ειναι καλα γιατι ειναι πολυ καλο και φτηνο μηχανακι για μετριο gaming και μεση χρηση.Εχει και καλο τροφοδοτικο. Λουκουμι για καποιον ανθρωπο που δεν εχει χρηματα και θελει κατι καλο και αξιοπρεπες. :)

 

 

Ωραίος! Ευχαριστώ πολύ!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...