Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν πακέτο δυστυχώς χάνει απο το κάθε κομμάτι ξεχωριστά. Για αυτό λέμε σε κομμάτια βγάζει περισσότερα.

 

Αλλά πάντα είναι η άποψή μου. Δοκίμασε και 150 αλλά χωρίς κάρτα δύσκολα. Με τόσα πάει σε haswell πύργο με ένα TB καινούριο.

 

 

 

Το βλεπουμε εμεις σαν κομματι κομματι που ξερουμε να στηνουμε να βαζουμε Windows και προγραμματα αλλα δεν ξερει ολος ο κοσμος να κανει αυτη την δουλεια υπαρχουν πολλοι ανθρωποι ειδικα μεγαλυτερης ηλικιας που θελουν να το βαλουν στην μπριζα και να δουλεψει.

 

Μου εχει τυχει πολλες φορες να εχω hardware απο καποια αναβαθμιση και να μην φευγουν και οταν τα βαζω σε κουτακι και στηνω κομπλε υπολογιστη φευγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια βρεθηκα με 3 καινουρια λαπτοπ δεν εχω ιδεα πως εγινε :shock:  ο κληρος πεφτει σε αυτο να πουλησω:

Lenovo Z50 15.6-Inch HD Laptop (Black) - (AMD FX-7500 APU with RadeonTM R7 Graphics, 8 GB RAM, 1 TB Storage, Windows 10 Home

το πηρα πριν ενα μηνα χρησιμοποιηθηκε ελαχιστα χωρις υπερβολη 3 αρχειακια εβαλα ολα κ ολα μεσα.

ποσο χανω απο την αξια του, ποσο να το δωσω;

το πηρα απο αμαζον εχει αγγλικο πληκτρολογιο κ μπαταρια που βγαζει 2μιση ωρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια βρεθηκα με 3 καινουρια λαπτοπ δεν εχω ιδεα πως εγινε :shock:  ο κληρος πεφτει σε αυτο να πουλησω:

Lenovo Z50 15.6-Inch HD Laptop (Black) - (AMD FX-7500 APU with RadeonTM R7 Graphics, 8 GB RAM, 1 TB Storage, Windows 10 Home

το πηρα πριν ενα μηνα χρησιμοποιηθηκε ελαχιστα χωρις υπερβολη 3 αρχειακια εβαλα ολα κ ολα μεσα.

ποσο χανω απο την αξια του, ποσο να το δωσω;

το πηρα απο αμαζον εχει αγγλικο πληκτρολογιο κ μπαταρια που βγαζει 2μιση ωρες.

Απο την προσφορά στα 300 ευρώ δεν είναι? http://www.insomnia.gr/topic/619511-laptop-lenovo-z50-156-hd-amd-fx-7500-8-gb-ram-1-tb-hdd-293%E2%82%AC-%CE%B1%CF%80%CE%BF-amazon-uk-%CE%BC%CF%8C%CE%BD%CE%BF-2908/

 

Δώστο τόσο, κανα 280άρι-300.

 

Λευτέρη δοκίμασε και κανα 150άρι, ή αν έχεις καμια half slot κάρτα γραφικών βάλτην μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βλεπουμε εμεις σαν κομματι κομματι που ξερουμε να στηνουμε να βαζουμε Windows και προγραμματα αλλα δεν ξερει ολος ο κοσμος να κανει αυτη την δουλεια υπαρχουν πολλοι ανθρωποι ειδικα μεγαλυτερης ηλικιας που θελουν να το βαλουν στην μπριζα και να δουλεψει.

 

Μου εχει τυχει πολλες φορες να εχω hardware απο καποια αναβαθμιση και να μην φευγουν και οταν τα βαζω σε κουτακι και στηνω κομπλε υπολογιστη φευγει.

Ναι φίλε μου δίκιο έχεις αλλά οι μεγαλύτερες ηλικίες πολλές φορές αρκούνται σε συστήματα με απλό διπύρηνο και 2άρα ραμ με 60-70€  που υπάρχουν στο site.Επίσης σε αυτό το site οι περισσότεροι ξέρουν αυτήν την δουλεία(συναρμολόγηση,προγράμματα) Έχω την εντύπωση ότι είναι πως θα κάτσει η περίπτωση,εγώ συνήθως τα βάζω συστήματα και στο τέλος τα πουλάω σε κομμάτια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε μου δίκιο έχεις αλλά οι μεγαλύτερες ηλικίες πολλές φορές αρκούνται σε συστήματα με απλό διπύρηνο και 2άρα ραμ με 60-70€  που υπάρχουν στο site.Επίσης σε αυτό το site οι περισσότεροι ξέρουν αυτήν την δουλεία(συναρμολόγηση,προγράμματα) Έχω την εντύπωση ότι είναι πως θα κάτσει η περίπτωση,εγώ συνήθως τα βάζω συστήματα και στο τέλος τα πουλάω σε κομμάτια

 

Μην ξεχνας οτι υπαρχουν πολλα site με αγγελιες και το οτι καποιος δεν ξερει να στηνει δεν παει να πει οτι αρκειτε σε ενα dual core με 2GB μνημη και 80αρη σκληρο.

 

Ενα i5-2500 που ειχα υπολογιστη 67 ετων ανθρωπος το πηρε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Laptop Levono G505s 15.6" HD (1366 x 768) LED backlight, με

AMD A8-5550M APU 2.1 GHz,

RAM 8 GB - DDR3 SDRAM - 1600 MHz,

1 TB - Serial ATA - 5400 rpm,

AMD Radeon HD 8750M 2 GB DDR3 VRAM

είναι τριων χρονών ποσο μπορώ να το πουλησώ?

παλικαρια καμια τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του γιου μου ποσο να το δωσω μπας και του δωσω το Dell

 

Εχει.....

 

Κουτι ASUS Vento AK

Τροφοδοτικο τουβλο χ 400W

Μητρικη ASUS P5B-E με προβλημα στην μπαταρια του bios και καινουρια να βαλεις δεν κραταει τις ρυθμισεις αν το βγαλεις απο το ρευμα θελει να τις κανεις απο την αρχη

Επεξεργαστης Dual core E5200 2.5Ghz

Μνημη 4GB 4 κομματια 1GB

Καρτα γραφικων MSI 7600GT 256MB

Σκληρος 1 80GB sata 100% υγεια

Σκληρος 2 120GB sata 100% υγεια

DVD-RW ide

Καρτα PCI wifi TP-Link με 3 κεραιες

Δυο 12αρια fan Thermaltake

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικαρια καμια τιμη

Εχω το ιδιο ακριβως λαπτοπ, απλα του εχω αντικαταστησει τον μηχανικο με ssd. 400 καπου το είχα τσιμπησει. Αν το διωξεις 250 θα εισαι κομπλε. Αν δεις οτι δεν φευγει, ξεκινα να ριχνεις την τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την προσφορά στα 300 ευρώ δεν είναι? http://www.insomnia.gr/topic/619511-laptop-lenovo-z50-156-hd-amd-fx-7500-8-gb-ram-1-tb-hdd-293%E2%82%AC-%CE%B1%CF%80%CE%BF-amazon-uk-%CE%BC%CF%8C%CE%BD%CE%BF-2908/

 

Δώστο τόσο, κανα 280άρι-300.

 

Λευτέρη δοκίμασε και κανα 150άρι, ή αν έχεις καμια half slot κάρτα γραφικών βάλτην μέσα.

ναι απο αμαζον το ειχε 300 ευρω για μια μερα μονο και το τσακωσα!τοσο θα το δωσω ναι ευχαριστω!υπαρχει τροπος να σβησω οτι εχω κ δεν εχω;αυτα τα 3 αρχεια και μερικα αγαπημενα ή θελει φορματ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, ένα κουτί από dell alienware x51 r1 μαζί με το τροφοδοτικό πόσο μπορώ να το δώσω;

Θα σου έλεγα λίγα για να το τσιμπήσω αλλά δεν είναι σωστό :P

 

Κανα 60άρι-80άρι μαξ αν έχεις υπομονή. Ψάχνεις κάποιον ψωνισμένο κυρίως σε αυτά τα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βάση από οθόνη dell p2314h αξίζει τίποτα; Δεν χρησιμοποιήθηκε ούτε μία φορά.

Lexmark x1190.

 

http://support.lexmark.com/index?page=driverSupport&locale=en&userlocale=EN_US

 

Αξίζει τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...