Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ASUS 280X με τα γνωστά προβλήματα που έχει η υλοποίηση, σε τι τιμή θα ήταν δίκαιο να πουληθεί ;

Καπου στα 120(?)

 

Αν κατεβασεις τις μνημες, συνερχεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου στα 120(?)

 

Αν κατεβασεις τις μνημες, συνερχεται?

Ευχαριστώ για την απάντηση. Έχω κάνει αρκετές δοκιμές σε συχνότητες και ανά διαστήματα δεν έχει κανένα πρόβλημα. Μετά ξαφνικά αρχίζει να πετάει artifacts στο άσχετο (λέω άσχετο γιατί δεν συμβαίνει π.χ. όχι όταν παίζω 2-3 ώρες συνεχόμενα που θα είχε έστω κάποια λογική αλλά μόλις έχω ανοίξει το παιχνίδι και δεν έχει "φάει" load. Γενικά ευχαριστημένος είμαι από την κάρτα αλλά με νευριάζει γιατί μου πετάει artifacts στο 2k και χάνω σε online παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

parot bebop drones with skycontroller μαζι με πολλα εξτρα, ποσο θα το βαζατε ολα μαζι και ποσο ξεχωριστα για το καθε κομματι η σκετο το ντρονεσ

 

4 μπαταριες, ελικες κλπ ποσο θα τα δινατε? 

 

το ντρονεσ εχει ενα σημαδι στο φακο της καμερας μπροστα οπως θα δειτε στο βιντεο παρακατω, αυτο ποσο θα εριχνε την τιμη του?

 

https://drive.google.com/file/d/0B4wY5of8PEfTdDRZcE1kd09GeUE/view

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ερχονται με τον νεο χρονο οι νεοι επεξεργαστες της intel αλλα και amd πιστευω μιας και ακομη το συστημα σου ειναι εξαιρετικο,να προσπαθουσες να το εδινες σε ενα ποσο κοντα στα 750 ευρω γιατι για ενα μεσο χρηστη/gamer ειναι ακομη πολυ καλο.

Ευχαριστώ .
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ASUS 280X με τα γνωστά προβλήματα που έχει η υλοποίηση, σε τι τιμή θα ήταν δίκαιο να πουληθεί ;

Ειναι κακή υλοποιηση απο την asus, με αρτιφακτς, λυγισματα και χαλασμενους ανεμιστηρες. Στα 120-140€ υπαρχουν vaporX trix, οποτε 100 με 110€ ειναι καλη τιμη.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κακή υλοποιηση απο την asus, με αρτιφακτς, λυγισματα και χαλασμενους ανεμιστηρες. Στα 120-140€ υπαρχουν vaporX trix, οποτε 100 με 110€ ειναι καλη τιμη.

Άμα την βάλω θα την ξεκινήσω λίγο πιο πάνω και βλέπω. Ευχαριστώ !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοί δίσκοι, καλό κουτί αλλά αδύναμη gpu. Σαν σύνολο ψιλοδύσκολο, αν θες βάλε το στα 400-420 και απλά μην δέχεσαι παζάρια.

 

Άποψή μου πάντα.^^

 

~Edit

 

Ναι μαζί με τα ηχεία-οθόνη, μια χαρά είναι η τιμή! Δεν τα είδα αρχικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...