Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Τρώγομαι για αναβάθμιση να πω την αλήθεια.Μια τιμή ρε παιδιά.Το ξέρω αντέχει ακόμη το σύστημα αλλα επειδή αργούν και οι ζεν και δεν ξέρουμε τι θα βγάλει το καπέλλο του μάγου το σκέφτομαι για ιντελα μεριά.Ιδωμεν

 

Cpu:Amd 8370 GPU:Sapphire Trixx με waterblock μόνο. Ram:G.Skill 2X4Gb Dual Channel 2400 Mhz. Mobo:Asus Sabertooth R 2.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας

 

Ποσο μπορω να πουλησω μια ASUS R7 260X OC edition;

https://www.asus.com/Graphics-Cards/R7260XOC2GD5/

Την εχω χρησιμοποιησει αλλα ειναι σε λειτουργικη κατασταση, δεν εχει παρουσιασει ποτε βλαβη, δεν λειπει ή εχει σπασει κατι. Την αγορασα πριν απο δυο χρονια απο τα e-shop, αποδειξη δεν νομιζω να εχει μεινει.

Υπαρχει το κουτι, μερικα εξαρτηματα που ειχε για crossfire και τα χαρτια της (δεν ξερω κιολας ποιο ειναι η εγγυηση, αν μπορει να με βοηθησει καποιος σε αυτο θα ημουν ευγνωμων!)

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας

 

Ποσο μπορω να πουλησω μια ASUS R7 260X OC edition;

https://www.asus.com/Graphics-Cards/R7260XOC2GD5/

Την εχω χρησιμοποιησει αλλα ειναι σε λειτουργικη κατασταση, δεν εχει παρουσιασει ποτε βλαβη, δεν λειπει ή εχει σπασει κατι. Την αγορασα πριν απο δυο χρονια απο τα e-shop, αποδειξη δεν νομιζω να εχει μεινει.

Υπαρχει το κουτι, μερικα εξαρτηματα που ειχε για crossfire και τα χαρτια της (δεν ξερω κιολας ποιο ειναι η εγγυηση, αν μπορει να με βοηθησει καποιος σε αυτο θα ημουν ευγνωμων!)

 

Ευχαριστω!

Συνήθως είναι 3 χρόνια, το γράφει στην σελίδα του eshop http://www.e-shop.gr/vga-asus-radeon-r7-260x-r7260x-oc-2gd5-2gb-gddr5-pci-e-retail-p-PER.513680

 

Θα έλεγα κάπου στα 60-65 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες πείτε μου μια εκτίμηση. Εννοείται άριστο λειτουργικά αλλά παλαιότερο και ψάχνομαι για αλλαγή. Ευχαριστώ!

i7 870 με aftermarket ψύκτρα akasa

Gigabyte GA-H55M-UD2H

12GB Corsair 1333

Sapphire Radeon 7950 3GB

Samsung 830 120GB SSD 100%health

WD Green 750GB HDD 100%health

Hitachi 500GB HDD 100%health

pci card για usb3.0

Coolermaster midi tower με 4 ανεμιστήρες

Corsair TX650 psu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως είναι 3 χρόνια, το γράφει στην σελίδα του eshop http://www.e-shop.gr/vga-asus-radeon-r7-260x-r7260x-oc-2gd5-2gb-gddr5-pci-e-retail-p-PER.513680

 

Θα έλεγα κάπου στα 60-65 ευρώ.

Σε ευχαριστω πολυ, Δεν το ειχα προσεξει καθολου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν σετακι θα τα βαλω φυσικα για να φυγουν ολα μαζι.Βεβαια εχω και ενα ανωνυμο κινεζικο τροφοδοτικο + ενα hitach hdd 160 gb sata 1

Τότε όλα σύνολο κάπου στα 65 πάνω κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια εκτιμηση για ενα σετακι μητρικης-επεξεργαστη.Σκεφτομαι να παω σε κατι πιο απλο και αλλαγη κατηγοριας σε mini atx...

To σετακι αποτελειται απο μητρικη asrock z77 extreme 6,απο αντικατασταση πριν απο 6 μηνες,με φουλ παρελκομενα αλλα πλεον χωρις εγγυηση,και εναν intel i7 3770s,απο τη πρωτη μερα στο νερο,ξεκουραστος και ποτε δε πηγε πανω απο 45-50 βαθμους...

Υπολογιζω γυρω στα 300,ειναι καλα?Ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

270€ καινούργιο

 

Οπότε 180-200€ καλά ειναι πιστεύω.

 

πολλα μου φαινονται εκτως και αν μιλαμε για Iphone 5s το πολυ 6 μηνων, γιατι ειναι παλιο τηλεφωνο και ο αλλος μπορει να το ειχε για 2 χρονια και να το πουλαει τωρα 180, δεν αξιζει με τιποτα. Κοιταμε και το 6 αλλα ειναι ακριβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά και μια τιμή στα δικά μου αν μπορείτε.Ευχαριστώ

Εγώ αρνούμαι να συνδράμω στην πώληση του τέρατος.

 

Αν πρέπει, επειδή είναι και καλά κομμάτια, θα πρότεινα -20/25% απο σκρουτζ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...