Προς το περιεχόμενο
Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;

Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 25,4k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

• Sheogorath

1653

• benign

1235

• LLLEFTERIS

1217

• spy94

792

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Γεια χαρά fellow insomniacs   Μιας και βλέπω συχνά, αρκετά άτομα να προσπαθούν να πουλήσουν μεταχειρισμένο hardware σε πολύ λάθος τιμές, και αναφέρομαι σε αυτούς που το κάνουν από άγνοια - όπως δια

Γουστάρω, σαν σαπουνόπερα είναι.^^

Ε ναι..αν γράψεις οτι είναι φανταστικό και ανεπανάληπτο ή 'ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ', θα φύγει αέρα το part..

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μια gigabyte geforce 430 2gb ddr5

Ποσο μπορω να την πουλησω?

Ειδες, μια χαρα γραφεις οταν θες. Περι τα 30 ευρω. Εγω ειχα δωσει μια 545 με 3γιγα στα 40 που ειναι μιαμιση φορα η καρτα σου.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδες, μια χαρα γραφεις οταν θες. Περι τα 30 ευρω. Εγω ειχα δωσει μια 545 με 3γιγα στα 40 που ειναι μιαμιση φορα η καρτα σου.

αξιζει να την πουλησω?

και τον amd x4 640 ποσο μπορω?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Τρώγομαι για αναβάθμιση να πω την αλήθεια.Μια τιμή ρε παιδιά.Το ξέρω αντέχει ακόμη το σύστημα αλλα επειδή αργούν και οι ζεν και δεν ξέρουμε τι θα βγάλει το καπέλλο του μάγου το σκέφτομαι για ιντελα μεριά.Ιδωμεν

Cpu:Amd 8370 GPU:Sapphire Trixx με waterblock μόνο. Ram:G.Skill 2X4Gb Dual Channel 2400 Mhz. Mobo:Asus Sabertooth R 2.0

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπερα σας

Ποσο μπορω να πουλησω μια ASUS R7 260X OC edition;

https://www.asus.com/Graphics-Cards/R7260XOC2GD5/

Την εχω χρησιμοποιησει αλλα ειναι σε λειτουργικη κατασταση, δεν εχει παρουσιασει ποτε βλαβη, δεν λειπει ή εχει σπασει κατι. Την αγορασα πριν απο δυο χρονια απο τα e-shop, αποδειξη δεν νομιζω να εχει μεινει.

Υπαρχει το κουτι, μερικα εξαρτηματα που ειχε για crossfire και τα χαρτια της (δεν ξερω κιολας ποιο ειναι η εγγυηση, αν μπορει να με βοηθησει καποιος σε αυτο θα ημουν ευγνωμων!)

Ευχαριστω!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπερα σας

Ποσο μπορω να πουλησω μια ASUS R7 260X OC edition;

https://www.asus.com/Graphics-Cards/R7260XOC2GD5/

Την εχω χρησιμοποιησει αλλα ειναι σε λειτουργικη κατασταση, δεν εχει παρουσιασει ποτε βλαβη, δεν λειπει ή εχει σπασει κατι. Την αγορασα πριν απο δυο χρονια απο τα e-shop, αποδειξη δεν νομιζω να εχει μεινει.

Υπαρχει το κουτι, μερικα εξαρτηματα που ειχε για crossfire και τα χαρτια της (δεν ξερω κιολας ποιο ειναι η εγγυηση, αν μπορει να με βοηθησει καποιος σε αυτο θα ημουν ευγνωμων!)

Ευχαριστω!

Συνήθως είναι 3 χρόνια, το γράφει στην σελίδα του eshop http://www.e-shop.gr/vga-asus-radeon-r7-260x-r7260x-oc-2gd5-2gb-gddr5-pci-e-retail-p-PER.513680

Θα έλεγα κάπου στα 60-65 ευρώ.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Παίδες πείτε μου μια εκτίμηση. Εννοείται άριστο λειτουργικά αλλά παλαιότερο και ψάχνομαι για αλλαγή. Ευχαριστώ!

i7 870 με aftermarket ψύκτρα akasa

Gigabyte GA-H55M-UD2H

12GB Corsair 1333

Sapphire Radeon 7950 3GB

Samsung 830 120GB SSD 100%health

WD Green 750GB HDD 100%health

Hitachi 500GB HDD 100%health

pci card για usb3.0

Coolermaster midi tower με 4 ανεμιστήρες

Corsair TX650 psu

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Συνήθως είναι 3 χρόνια, το γράφει στην σελίδα του eshop http://www.e-shop.gr/vga-asus-radeon-r7-260x-r7260x-oc-2gd5-2gb-gddr5-pci-e-retail-p-PER.513680

Θα έλεγα κάπου στα 60-65 ευρώ.

Σε ευχαριστω πολυ, Δεν το ειχα προσεξει καθολου.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

10, 20, 25-30

Επεξεργαστής, μητρική και μνήμες αντίστοιχα. Αν φύγουν όλα μαζί βάλε τα κανα 40-45 περίπου.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Σαν σετακι θα τα βαλω φυσικα για να φυγουν ολα μαζι.Βεβαια εχω και ενα ανωνυμο κινεζικο τροφοδοτικο + ενα hitach hdd 160 gb sata 1

Τότε όλα σύνολο κάπου στα 65 πάνω κάτω.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • κλειδώθηκε και ακύρωση υπομνήματος αυτό το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.