Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έγινε, ευχαριστώ!

 

Κανα πρόγραμμα να γράφει σε όλο τον δίσκο μηδενικά έχουμε? Σαν zero level format.

Ψάξε για το low level format tool.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια μια ερωτηση θελω να κανω εχω το Sony Vaio vgnar71s με καμμενη καρτα γραφικων ποσο μπορω να το πουλησω,δεν λειπει τιποτα απο το λαπτοπ.ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερες, εχω ενα δεινοσαυρακι απο το 2009 και δεν ξερω καν αν αξιζει να το πουλησω. Αν και η αληθεια ειναι οτι για τα χρονια του μια χαρα παιζει αρκετα παιχνιδια ακομη και τωρα εστω σε medium - low.

 

CoolerMaster Elite 335 Black Case (RC-335-KKN1-GP)

Corsair CMPSU-550VXEU PSU (550W)

Geil B-Dragon 4GB DDR2-800 Ram Kit (2 x 2GB, PC2 6400, 5-5-5-15, GB24GB6400C5DC)

AMD Phenom II X4 940 Black Edition (AM2+, 3GHz, Cache 2MB L2+ 6MB L3, Box)

Asus M4A78 PRO (AM3, DDR2, 780G, VGA)

 

Σκληρο δισκο και καρτα γραφικων θα τα κρατησω εγω μιας και ειναι πιο καινουρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα(ή Καληνυχτα?)

 

Λοιπον, ετοιμαζα ενα project, ηθελα να ανανεωσω ενα παλιο συστημα 775 που εχω, αλλα εν τελη λογω ελειψης χρονου, αυτο δεν εγινε ποτε. Εχω μια 750τι, δυο L5420, εναν Ε5450 και ενα ακομα Χ3363, μια asus p5kpl-cm + Q6600, 4gb ddr2,ενα GS650 Corsair+ 1 κουτι CMStorm και καθονται. Αξιζει να τα δωσω και να μεταβω σε ενα μεταχ συστημα (ισως κρατησω την 750τι) με κανενα 300ευρω και FX?(ξερω οι ΖΕΝ ειναι κοντα, αλλα δεν νομιζω να φτιαχνεις συστημα με 3 κατοσταρικα :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα(ή Καληνυχτα?)

 

Λοιπον, ετοιμαζα ενα project, ηθελα να ανανεωσω ενα παλιο συστημα 775 που εχω, αλλα εν τελη λογω ελειψης χρονου, αυτο δεν εγινε ποτε. Εχω μια 750τι, δυο L5420, εναν Ε5450 και ενα ακομα Χ3363, μια asus p5kpl-cm + Q6600, 4gb ddr2,ενα GS650 Corsair+ 1 κουτι CMStorm και καθονται. Αξιζει να τα δωσω και να μεταβω σε ενα μεταχ συστημα (ισως κρατησω την 750τι) με κανενα 300ευρω και FX?(ξερω οι ΖΕΝ ειναι κοντα, αλλα δεν νομιζω να φτιαχνεις συστημα με 3 κατοσταρικα :P )

κανεις αποψη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jimako γιατί τόση ταλαιπωρία; Αν έχεις όλα αυτά τα πραγματάκια και κάθονται, τότε εννοείται τα δίνεις όλα μαζί 400 ευρώ και στήνεις κάτι άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τρέλα που έχουν μερικοί... 7950GT την έδινε 60 ευρώ, όταν του είπα ότι είναι λάθος, άρχισαν τα όργανα. Άσε που αυτός πρωτοέστειλε μήνυμα, δεν του έστειλα εγώ.

 

Ρε οτι να 'ναι, μπανάκι θέλουν, αλλά σε π.μ μάλλον σε αφήνουν να αδειάζεις την χωλή σου.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jimako γιατί τόση ταλαιπωρία; Αν έχεις όλα αυτά τα πραγματάκια και κάθονται, τότε εννοείται τα δίνεις όλα μαζί 400 ευρώ και στήνεις κάτι άλλο.

Ξεκινησα το παζαρι, θα τα δωσω ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 7950GT την έδινε 60 ευρώ

 

χαχαχαχαχ ... ρισπεκτ ! Οτι να 'ναι, 7αρα nvidia 2006 κάρτα πιο αργή απο 8800GT (2x~2.5x η 8800GT ταχύτερη) ... και στο 10€ θα λέγα πάσο που λέει ο λόγος όταν βρίσκεις 9600GT/8800GT με 20€. Μόνη ελπίδα άμα μπερδευτεί κανένας και την περάσει για HD7950 :-D

Επεξ/σία από 50EuroUser
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αυτην την μητρικη πυο ειναι στο συστημα μου αυτην την στιγμη επι 6ετιας και θα την δωσω λογω αναβαθμισης. Ποσο ?

 

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3295#ov

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...