Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας,

 

Σκέφτομαι να πουλήσω τον επεξεργαστή και τη μητρική από ένα δευτερεύον σύστημα.

Ο επεξεργαστής είναι ο intel g3258 αγορασμένος το Μάρτιο του 2015 από το e-shop ( 3 έτη εγγύηση ).

Επίσης και μια Asus B85m-g, αγορασμένη τον Αύγουστο του 2016 από το you.gr ( 2 έτη εγγύηση ).

Θα έλεγα πως 50€ για το καθένα είναι καλή τιμή. Αν έχετε να προτείνετε κάτι διαφορετικό θα ήθελα να το ακούσω. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

173€ με κούριερ στην πόρτα σου τα βγάζω εγώ.

 

Δεν ξέρω τι ζήτηση σαν μεταχειρισμένα, αλλά εγώ προσωπικά σίγουρα δεν θα προτιμούσα να τα πάρω χωρίς εγγύηση στα 130, τα 100 μου φαίνονται πιο λογικά.

 

και εμενα το 100αρικο λογικοτερο ακουγεται ειναι ηδη παλια τεχνολογια

 Case : Cougar Spike - 21,70 €

 Motherboard : ASUS H110M-K S1151 DDR4 MATX - 57,00€

 Video Card : Gigabyte Radeon RX460 4GB Windforce OC - 131,18 €

 CPU : Intel Core i3-6100 Box - 121,90  €

 RAM : Corsair Vengeance LPX 8GB (2x4GB)  - 70,83 €

 Hard Drive : Seagate Barracuda 1TB  - 53,00 €

 Power Supply : Corsair VS Series VS550 80Plus - 48 €

 Monitor : AOC E2275SWJ - 79,35 €

 

 Total : 582.96 €

 

Αξιζει αυτο το PC για τα χρηματα του;

ΝΑΙ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lenovo S60-a Ελληνικό , αγορασμένο από Ελλάδα με Εγγύηση 6 μήνες ακόμα, μου το έφερε ο αδερφός μου για σπασμένη οθόνη, την άλλαξα όλα κομπλέ ,έβαλα και tempered glass + Οθόνη κτλ. αλλά παρότι παίρνει τηλέφωνα, δεν μπορώ να ακούσω στο ακουστικό τον ήχο ,έβγαλα το ηχειάκι το τσέκαρα αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να παίζει.Οπότε το πουλάω.(έκανα και reset).

Τι τιμή μπορώ να το βάλω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lenovo S60-a Ελληνικό , αγορασμένο από Ελλάδα με Εγγύηση 6 μήνες ακόμα, μου το έφερε ο αδερφός μου για σπασμένη οθόνη, την άλλαξα όλα κομπλέ ,έβαλα και tempered glass + Οθόνη κτλ. αλλά παρότι παίρνει τηλέφωνα, δεν μπορώ να ακούσω στο ακουστικό τον ήχο ,έβγαλα το ηχειάκι το τσέκαρα αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να παίζει.Οπότε το πουλάω.(έκανα και reset).

Τι τιμή μπορώ να το βάλω ;

 

Κανα 50ρικο το πολυ λεω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lenovo S60-a Ελληνικό , αγορασμένο από Ελλάδα με Εγγύηση 6 μήνες ακόμα, μου το έφερε ο αδερφός μου για σπασμένη οθόνη, την άλλαξα όλα κομπλέ ,έβαλα και tempered glass + Οθόνη κτλ. αλλά παρότι παίρνει τηλέφωνα, δεν μπορώ να ακούσω στο ακουστικό τον ήχο ,έβγαλα το ηχειάκι το τσέκαρα αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να παίζει.Οπότε το πουλάω.(έκανα και reset).

Τι τιμή μπορώ να το βάλω ;

Γιατι βαζεις χερι σε κινητο "χερι" ενω ειναι σε εγγυηση δεν μπορω να καταλαβω. Τελος παντων το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να το βαλεις σε δημοπρασια και εαν σου αρεσει η καλυτερη προσφορα να το δωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια http://www.skroutz.gr/s/4693148/Sapphire-Radeon-R9-280-3GB-Dual-X-Boost-OC-11230-00-20G.html με υπολοιπο εγγυησης απο το e-shop εως 10-2017 ποσο να την δωσω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια

Sapphire Radeon R9 280 εννοείς. 100 μαξ.

120 έχουν οι 280Χ

Έχει και 10 μήνες εγγύηση ρε ;) Άσε που οι περισσότεροι δίνουν Asus και κάνουν και την πάπια με τίτλο " η καλύτερη υλοποίηση"

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει και 10 μήνες εγγύηση ρε ;) Άσε που οι περισσότεροι δίνουν Asus και κάνουν και την πάπια με τίτλο " η καλύτερη υλοποίηση"

ASUS και GIGABYTE AMD κάρτες σειρές 2 και 3 είναι καλές μόνο για κάτι κρύες νύχτες όπως η σημερινή.. 

 

 

Ερώτηση γνωρίζει κανείς πόσα πιάνει μια κάρτα ήχου asus xonar essence stx χωρίς εγγύηση πλέον ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

πόσο μπορώ να πουλήσω ένα μεταχειρισμένο επεξεργαστή g3220 χωρίς εγγύηση;

http://ark.intel.com/m/products/77773/Intel-Pentium-Processor-G3220-3M-Cache-3_00-GHz

ευχαριστώ και καλή χρονιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...