Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτομαι να αλλάξω την κάρτα γραφικων μου και ειπα να κοιταξω μηπως αξιζει να πουλησω την παλια!

Συγκεκριμενα έχω την GeForce GTX660Ti 2GB της Gigabyte, ποσο λετε να πουλιέται;

Εξαρταται απο 80-100e

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Σκεφτομαι να αλλάξω την κάρτα γραφικων μου και ειπα να κοιταξω μηπως αξιζει να πουλησω την παλια!

Συγκεκριμενα έχω την GeForce GTX660Ti 2GB της Gigabyte, ποσο λετε να πουλιέται;

90 με 100 θα έλεγα εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω τα 80 ειναι οκ για την 660τι, οταν βρισκεις 270Χ/760 στα 80-100 και 7950/7970/280Χ/770 στα 110-130.

Αν και στα 80 ευρω παλι θα προτιμουσα μια 750τι λογω της νεοτερης αρχιτεκτονικης (και 270/7870 επειδη ακομα υποστηριζεται αρκετα καλα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω ενα galaxy s 7 edge 32 gb μαυρο απο κωτσοβολο, με υπολοιπο εγγυησης αλλους 22 μηνες. το κινητο ειναι σαν καινουργιο απο την πρωτη μερα θηκη και ζελατινα. δινω μαζι και ζελατινα για την οθονη που πηρα 20 ευρω απο αμερικη, και μια διαφανη θηκη που του φορω. ποσο μπορω να το δωσω ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να πουλήσω έναν σταθερό που έχω και θα ήθελα αν μπορείτε να μου δώσετε πάνω κάτω μια τιμή. Τα specs είναι -> file:///C:/Users/%CE%9A%CF%89%CE%BD%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%BD%CE%BF%CF%82/Desktop/DESKTOP-TN110PK.html  και έχει 500GB HDD μνήμη. Οτιδήποτε ξέχασα πείτε το μου. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να πουλήσω έναν σταθερό που έχω και θα ήθελα αν μπορείτε να μου δώσετε πάνω κάτω μια τιμή. Τα specs είναι -> file:///C:/Users/%CE%9A%CF%89%CE%BD%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%BD%CE%BF%CF%82/Desktop/DESKTOP-TN110PK.html  και έχει 500GB HDD μνήμη. Οτιδήποτε ξέχασα πείτε το μου. Ευχαριστώ.

 

Ωραία, ανέβασε και την φωτογραφία να την δούμε, γιατί απο το pc σου, δεν...  :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Έχω το παρακάτω στην κατοχή μου... συσκευασμένο (δεν έχει ανοιχτεί ποτέ) αλλά χωρίς εγγύηση.. Πόσο υπολογίζεται οτι θα μπορούσα να το δώσω?

http://us.toshiba.com/accessory/PA3927U-1PRP/

to_pa3927u_v4.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που τα στέλνω έτσι και για πριν τρέχω όλη μέρα και δεν το παρατήρησα!!

Καλησπερα φιλε, για να σε βοηθησουμε αποτελεσματικοτερα, μπορεις να μας δειξεις τα στοιχεια σου με το speccy

και το τροφοδοτικο θα πρεπει να ανοιξεις το κουτι να μας πεις τι ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες , λόγο έλευσης του πρώτου μου παιδιού :) και ανάγκης ρευστού , αποφάσισα να πουλήσω την μητρική και τον επεξεργαστή μου, η μητρική μου είναι η Asus Rampage V Extreme X99 και ο επεξεργαστής ο i7 5930k , τις μνήμες θα τις δώσω στον αδερφό μου , όλα είναι σε άριστη κατάσταση και εντός εγγύησης από ελληνικό μαγαζί, ποσο λέτε να τα δώσω ?

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες , λόγο έλευσης του πρώτου μου παιδιού :) και ανάγκης ρευστού , αποφάσισα να πουλήσω την μητρική και τον επεξεργαστή μου, η μητρική μου είναι η Asus Rampage V Extreme X99 και ο επεξεργαστής ο i7 5930k , τις μνήμες θα τις δώσω στον αδερφό μου , όλα είναι σε άριστη κατάσταση και εντός εγγύησης από ελληνικό μαγαζί, ποσο λέτε να τα δώσω ?

Ευχαριστώ πολύ

Στα 850 πακέτο αν είναι μέχρι ενός χρόνου θα είναι μια χαρά. Αν είναι 2 πες 800.

 

Να σας ζήσει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας , αλλά τι να κάνουμε έρχεται ο γιος μου και πραγματικά τα έχω ξεχάσει όλα, άρα στα 700€ που το έχω βάλει στις αγγελίες είναι σούπερ τιμή , έτσι ?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, ανέβασε και την φωτογραφία να την δούμε, γιατί απο το pc σου, δεν...  :-)

μια 8 αρα ραμ ddr3 1600 ποσο μπορω να την βρω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...