Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να πουλήσω έναν σταθερό που έχω και θα ήθελα αν μπορείτε να μου δώσετε πάνω κάτω μια τιμή. Τα specs είναι -> file:///C:/Users/%CE%9A%CF%89%CE%BD%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%BD%CE%BF%CF%82/Desktop/DESKTOP-TN110PK.html  και έχει 500GB HDD μνήμη. Οτιδήποτε ξέχασα πείτε το μου. Ευχαριστώ.

Ωραία, ανέβασε και την φωτογραφία να την δούμε, γιατί απο το pc σου, δεν...  :-)

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 25k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

• Sheogorath

1653

• LLLEFTERIS

1195

• benign

1184

• spy94

791

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Γεια χαρά fellow insomniacs   Μιας και βλέπω συχνά, αρκετά άτομα να προσπαθούν να πουλήσουν μεταχειρισμένο hardware σε πολύ λάθος τιμές, και αναφέρομαι σε αυτούς που το κάνουν από άγνοια - όπως δια

Γουστάρω, σαν σαπουνόπερα είναι.^^

Eπρεπε να το ποσταρω καπου,τετοια προσφορα !  

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα,

Έχω το παρακάτω στην κατοχή μου... συσκευασμένο (δεν έχει ανοιχτεί ποτέ) αλλά χωρίς εγγύηση.. Πόσο υπολογίζεται οτι θα μπορούσα να το δώσω?

http://us.toshiba.com/accessory/PA3927U-1PRP/

to_pa3927u_v4.jpg

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Συγνώμη που τα στέλνω έτσι και για πριν τρέχω όλη μέρα και δεν το παρατήρησα!!

Καλησπερα φιλε, για να σε βοηθησουμε αποτελεσματικοτερα, μπορεις να μας δειξεις τα στοιχεια σου με το speccy

και το τροφοδοτικο θα πρεπει να ανοιξεις το κουτι να μας πεις τι ειναι.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα παίδες , λόγο έλευσης του πρώτου μου παιδιού :) και ανάγκης ρευστού , αποφάσισα να πουλήσω την μητρική και τον επεξεργαστή μου, η μητρική μου είναι η Asus Rampage V Extreme X99 και ο επεξεργαστής ο i7 5930k , τις μνήμες θα τις δώσω στον αδερφό μου , όλα είναι σε άριστη κατάσταση και εντός εγγύησης από ελληνικό μαγαζί, ποσο λέτε να τα δώσω ?

Ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα παίδες , λόγο έλευσης του πρώτου μου παιδιού :) και ανάγκης ρευστού , αποφάσισα να πουλήσω την μητρική και τον επεξεργαστή μου, η μητρική μου είναι η Asus Rampage V Extreme X99 και ο επεξεργαστής ο i7 5930k , τις μνήμες θα τις δώσω στον αδερφό μου , όλα είναι σε άριστη κατάσταση και εντός εγγύησης από ελληνικό μαγαζί, ποσο λέτε να τα δώσω ?

Ευχαριστώ πολύ

Στα 850 πακέτο αν είναι μέχρι ενός χρόνου θα είναι μια χαρά. Αν είναι 2 πες 800.

Να σας ζήσει!

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας , αλλά τι να κάνουμε έρχεται ο γιος μου και πραγματικά τα έχω ξεχάσει όλα, άρα στα 700€ που το έχω βάλει στις αγγελίες είναι σούπερ τιμή , έτσι ?

• Like 4
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ωραία, ανέβασε και την φωτογραφία να την δούμε, γιατί απο το pc σου, δεν...  :-)

μια 8 αρα ραμ ddr3 1600 ποσο μπορω να την βρω ?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα και πάλι. Επισυνάπτω φωτογραφίες διότι δεν μου ανέβασε σε κανένα άλλο format αρχείου από το πρόγραμμα που μου έστειλες.

Κανα 300αρι με 320 νομιζω καλα ειναι. Ειναι και χωρις τροφοδοτικο κιολας... :P

• Like 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα και πάλι. Επισυνάπτω φωτογραφίες διότι δεν μου ανέβασε σε κανένα άλλο format αρχείου από το πρόγραμμα που μου έστειλες.

το τροφοδοτικο ειναι για τα αζητητα.

Αν μπορεις να το μπουλησεις κομματι κομματι θα πιασει περισσοτερο. ολα μαζι κανενα 280-300

ο 2600 ι7 κανενα 170-180

μητρικη 30-40 πες

gpu 40 αν ειναι η 6790--για 6750/6770 πες 30

25-30 ευρω ο σκληρος

5 το dvd

40 για τις ram

αν το κλειδι των windows ειναι αυθεντικο, κανενα 40

το τροφοδοτικο 5-10 ευρω κι αν.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

45 ευρω

Σε καμια περιπτωση οταν βρισκεις τον G440 40-45 ευρω με εγγυηση και ελαχιστο χρονο λειτουργειας

cpu pentium g3258 με στοκ ψυξη, χωρις χαρτια -κουτια εγγυησεις, ποσο πιανει

Αν σκεφτεις το επομενο μοντελο G4400 με εγγυηση πιανουν 40-45 αναλογισου οτι δεν θα ξεπερνας τα 40 ευρω, (εαν τον δωσεις με ενδιαφερει παντως)

μια 8 αρα ραμ ddr3 1600 ποσο μπορω να την βρω ?

Μαρκα και μοντελο (αποδειξη εγγυηση εχει?)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.