Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν καποιος συνφορουμίτης ασχολείται...

 

ένα iphone 6s 64gb με κακή μπαταρία (μου πε ο φιλος οτι χρίζει αλλαγής) και με σπασμένη οθόνη (ενα ραγισμα εχει, εμένα δε ενοχλεί αλλά θεωρείται "σπασπένη") εκτός εγγυησης, ποια τιμή θα ήταν τίμια για τη συναλλαγή μας;

 

Δεδομένο πως για αλλαγή μπαταρίας και "τζαμιου" 2 που ρώτησα ζητάνε απο 130-150ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

αν καποιος συνφορουμίτης ασχολείται...

 

ένα iphone 6s 64gb με κακή μπαταρία (μου πε ο φιλος οτι χρίζει αλλαγής) και με σπασμένη οθόνη (ενα ραγισμα εχει, εμένα δε ενοχλεί αλλά θεωρείται "σπασπένη") εκτός εγγυησης, ποια τιμή θα ήταν τίμια για τη συναλλαγή μας;

 

Δεδομένο πως για αλλαγή μπαταρίας και "τζαμιου" 2 που ρώτησα ζητάνε απο 130-150ε.

Κανα 200άρι-250(?) 

 

Με κάθε επιφύλαξη, δεν γνωρίζω πολλά απο τηλέφωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παίδες, φίλος θέλει να πουλήσει το λαπτοπ του Asus K750LN. Λεπτομέριες εδώ. http://www.laptopspirit.fr/146455/asus-k750ln-ty079h-a-699e-17-3-polyvalent-avec-core-i5-haswell-8-go-840m-1000-go.html .Το έχει περίπου ένα χρόνο και δεν έχει πλέον εγγύηση. Επίσης έχει προσθέσει κ έναν 850 evo 256gb. Πόσο μπορεί να το δώσει? Ευχαριστώ

 

Καμιά γνώμη εδώ αν γίνεται παίδες? Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπερα, το PC μου έχει την παρακατω συνθεση. Ποσο πιστευετε οτι αξιζει το καθε πραγμα;

 

Corsair Obsidian 750D Airflow Edition

Intel i7 3770

Asus Sabertooth Z77

Corsair Vengeance 2x8GB και 2x4GB 1600mhz

Corsair H100i

Asus Strix 980Ti

Samsung 850 EVO 120GB

WD Caviar Green 2TB

Thermaltake Toughpower XT 850W 80 Plus Bronze

 

Ευχαριστω

 

Παιδια κανενας;  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αντικατάσταση , αν μου έρθουν 2Χ2GB DDR2 ram (1066 νομίζω, δεν είμαι σίγουρος) mushkin , ΣΥΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ και αχρησιμοποίητες, τι πιάνουν ; Θα πουληθούν ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αντικατάσταση , αν μου έρθουν 2Χ2GB DDR2 ram (1066 νομίζω, δεν είμαι σίγουρος) mushkin , ΣΥΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ και αχρησιμοποίητες, τι πιάνουν ; Θα πουληθούν ;

Κανα 40άρι, αλλά θα φύγουν δύσκολα. Στα 30-35 θα φύγουν σχετικά άνετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys ένα xbox 360 250gb μαύρο αγορασμένο πριν από 2 χρόνια ακριβώς από public μαζί με τα εξής παιχνίδια:

 

physical: gta V, forza 4, halo 4, lost odyssey(full 4 disc) όλα σε υπεράριστη κατάσταση

 

digital: tomb raider, mgs 1,2,3 hd collection, mgs ground zeroes, bioshock infinity, walking dead και κανα 2 ακόμα που δεν θυμάμαι τώρα.

 

επίσης έξτρα 1 ακόμα χειριστήριο με play and charge kit. 

 

Πόσο μπορώ να το δώσω καθώς κάθεται και είναι κρίμα, ήταν από τις ποιο άστοχες αγορές μου καθώς ζήτημα αν έπαιξα σύνολο 100 ώρες. μπήκε στην κούτα του και τη θέση του πήρε ένα ps4. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα 40άρι, αλλά θα φύγουν δύσκολα. Στα 30-35 θα φύγουν σχετικά άνετα.

καλημερα sheo ποσο μπορω να βρω μια 750τι 2 η 4gb  , η  μια r7 370 2 η 4gb πες μ τιμες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...