Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω θα σ ελεγα 15% κατω απο την τιμη π τα αγορασες 

 

Πιστευω ειναι πολλα ναι μεν ειναι plasma και εχει καλυτερο μαυρο απο τις LCD που κυκλοφορουν τωρα (δεν μιλαω για oled) αλλα ειναι 5 ετων τηλεοραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Ένα σετ

mobo Gigabyte GA-P55A-UD3

& cpu i5 750 με μαμά ψύκτρα

και 2 μνήμες ram ddr3 των 2gb 1333 τούτες

http://www.e-shop.gr/ram-corsair-vs2gb1333d3-2gb-ddr3-value-select-pc3-10666-1333mhz-p-PER.553126

 

και έχω επιπλέον άλλες 2 ram corsair ddr3 1333 που μπαίνουν στο ίδιο

ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΝ ΕΓΓΥΗΣΗ 2+ ΧΡΟΝΙΑ ακομη, τούτες

http://www.e-shop.gr/ram-corsair-cmv8gx3m2a1333c9-value-select-8gb-2x4gb-pc3-10600-dual-channel-kit-p-PER.549296

 

θα μπορούσαν να μπουν

cpu+ψυκτρα+mobo+4 gb ram στα 95 ευρώ

και τα 8 gb ram στα 55 ευρώ ;

Πως σας φαίνονται ως τιμές ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιον λόγο κάποιος να πουλάει μια GTX550ti στα 140 όταν καινούρια έκανε κανα 100άρι το 2011?

:ph34r:

Την είχε πάρει 160-180 στις αρχές μάλλον :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα και οι μνημες που εχω η αποδειξη γραφει 150 ευρω τωρα εχουν 130 καποια στιγμη ειχαν και 71 ευρω.

 

http://www.skroutz.gr/s/4017245/Corsair-Vengeance-Pro-16GB-DDR3-2400MHz-CMY16GX3M2A2400C11R.html

 

Μετοχες το εχουν κανει το θεμα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πουλήσω το ποδήλατό μου γιατί δυστυχώς μου είναι μεγάλο (είχε αγοραστεί πριν κάποια χρόνια με την προοπτική ότι θα μεγαλώσω αλλά έμεινα τάπας  :-D ) .

Είναι ένα Ideal Spark 26άρι με 24 ταχύτητες,αλουμινένιο 6061,μπρος-πίσω v-brakes,ελάχιστα χρησιμοποιημένο και με μοναδική φθορά μερικές γρατζουνιές στην εξωτερική μεριά στα πετάλια.Κατά τα λοιπά σαν καινούργιο.

Μέγεθος Large (51cm).

Edit:Κάποιο αξεσουάρ δεν έχει εξτρα.Έχει μπροστινή ανάρτηση μη ρυθμιζόμενη,και δίπατες ( ; ) αν το λέω σωστά ζάντες.Είχε αγοραστεί το 2011 για 270 ευρώ.

Πόσο μπορώ να το δώσω λέτε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το ποδηλατο θα πρεπει να μας δωσεις την τιμη που το πηρες εσυ και ποια χρονια εγινε η αγορα αυτη. Εχει καποιο αλλο αξεσουαρ;

 

Ενα Nintendo Wii με ενα χειριστηριο και το nunchuck, ολα τα καλωδια, τροφοδοτικα, αρχικο κουτι με τα εγχειριδια. Η κεντρικη μοναδα εχει τουβλοποιηθει απο εμενα και μαλλον αξιζει σαν ανταλλακτικα πλεον. Παρομοια συστηματα λειτουργικα τα δινουν κανα 60αρι ευρω. Ποσο να το δωσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν τον 8150 τον εχεις βαλει 100 οι 8320 8350 ποσο πανε δλδ;;;; 130 ?

To έχω ξαναπεί, προτιμάω να λέω 10 ευρώ πάνω παρά να λέω λιγότερο. Γιατί αν δεν πεινάς, το δίνεις σε μια εβδομάδα ή κατεβάζεις την τιμή. Αν το δώσεις "τσάμπα", τέλειωσε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχω ξαναπεί, προτιμάω να λέω 10 ευρώ πάνω παρά να λέω λιγότερο. Γιατί αν δεν πεινάς, το δίνεις σε μια εβδομάδα ή κατεβάζεις την τιμή. Αν το δώσεις "τσάμπα", τέλειωσε.

μα και παλη 10 ευρω κατω να παει πχ 90 οπως λες λογικη τιμη δεν ειναι συμφωνά με τις τιμες που προτινοντε κατα καιρους για τους τελευταίους fx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα και παλη 10 ευρω κατω να παει πχ 90 οπως λες λογικη τιμη δεν ειναι συμφωνά με τις τιμες που προτινοντε κατα καιρους για τους τελευταίους fx

αμα θεσ πρωτινε κατυ εσει δηαφορετικω

 

Δεν περάστηκα ποτέ για αυθεντία, αν δεν πουληθεί, το κατεβάζει. Αν θες με ωραίο τρόπο να με διορθώσεις πρότεινε εσύ μια πιο λογική τιμή. Πάνω κάτω προτείνω πάντοτε, και φυσικά είμαι ανοικτός σε διορθώσεις. :-)

 

Πάντως ναι, τα 90 είναι πιο λογική τιμή. Τα 80 για οκταπύρηνο τα βρίσκω προσωπικά λίγα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα θεσ πρωτινε κατυ εσει δηαφορετικω

 

Δεν περάστηκα ποτέ για αυθεντία, αν δεν πουληθεί, το κατεβάζει. Αν θες με ωραίο τρόπο να με διορθώσεις πρότεινε εσύ μια πιο λογική τιμή. Πάνω κάτω προτείνω πάντοτε, και φυσικά είμαι ανοικτός σε διορθώσεις. :-)

 

Πάντως ναι, τα 90 είναι πιο λογική τιμή. Τα 80 για οκταπύρηνο τα βρίσκω προσωπικά λίγα.

ωραια ποσο θα ελεγες για τον 8320 που εχω;;;; 100 ευρω ας πουμε;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...