Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλιστα ευχαριστω. Τωρα θα ψαξω οποτε θα ξερω τι να κοιταω!

kai ena allo p θα σε διξει το ποσο καλο τηλεφωνο ειναι μπες sto youtube γραψε το μοντελο του κινητου και διπλα antutu benchamark kai απο το σκορ π θα βγαλει θα καταλαβεις  την αξια του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai ena allo p θα σε διξει το ποσο καλο τηλεφωνο ειναι μπες sto youtube γραψε το μοντελο του κινητου και διπλα antutu benchamark kai απο το σκορ π θα βγαλει θα καταλαβεις την αξια του

Χρόνια το κάνω αυτό, αλλά θενκς ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την 980Τι της υπογραφης,ποσο λετε?

Σεπτεμβρη τη πηρα και εχει αλλα 2,5 χρονια εγγυηση.Ασε που εχει δουλεψει πιο πολυ με κλειστους ανεμιστηρες,αφου δεν επαιξα και πολυ λογω χρονου  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

390Χ "συλλεκτική" μόνο 320€...

Εχω και μια 7950 θα κοτσαρω το συλλεκτικη και θα τη βαλω κανα 230e...Εκει που λεω τα εχουμε δει ολα στις αγγελιες παντα καποιος με εκπλησσει

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την 980Τι της υπογραφης,ποσο λετε?

Σεπτεμβρη τη πηρα και εχει αλλα 2,5 χρονια εγγυηση.Ασε που εχει δουλεψει πιο πολυ με κλειστους ανεμιστηρες,αφου δεν επαιξα και πολυ λογω χρονου  :P

Στην πραγματικότητα θα έλεγα ότι σωστή τιμή είναι κάνα 300άρι με τα τωρινά δεδομένα, αλλά εσύ βάλτην 350, πιστεύω και πάλι θα πωληθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και μια 7950 θα κοτσαρω το συλλεκτικη και θα τη βαλω κανα 230e...Εκει που λεω τα εχουμε δει ολα στις αγγελιες παντα καποιος με εκπλησσει

Άσε άσε...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να αποφασίσω αν πρέπει να δώσω τα ίδια λεφτά για 480 ή 390 σε μεταχειρισμένο και οι δύο κάρτες 8gb.

Ήρθε ο καιρός να πάω σε AMD λόγω monitor freesync και να ανέβω λιγάκι από την ωραία μου 780.

 

200 ευρώ τις βρίσκω. Αξίζει να δώσω στα 150 την δική μου και να αγοράσω ή να περιμένω;

 

Επίσης ψάχνομαι για μικρό αυτόνομο Laptopaki για φορητές εργασίες.

 

Με έχει κερδίσει αυτό: https://www.skroutz.gr/s/8313789/Lenovo-IdeaPad-100S-11IBY-Z3735F-2GB-32GB-W10.html

 

Lenovo IdeaPad 100S-11IBY

 

Αξίζει τα λεφτά του 187,00 € ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο να δωσω δυο ασπρομαυρους 140αρηδες phanteks καινουριους απο το κουτι που πηρα εχθες;

ενα 20ρικο και τους δυο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αξίζει τα λεφτά του 187,00 € ???

Feder, προσωπικά δεν θα έδινα τόσα λεφτά για ένα σύστημα που δεν θα με ικανοποιουσε ούτε για απλή χρήση..

Με αυτά τα λεφτά, θα πήγαινα σε μτχ.

Στό nexus service εχει καλά μηχανήματα, τα περισσότερα επαγγελματικα, που σημαίνει καλής ποιότητας, μικρών θερμοκρασιών, αντοχής.

Σου δίνουν 1χρονο εγγύηση και πραγματικά θα μείνεις ικανοποιημένος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...