Προς το περιεχόμενο

ποιος έχει το galaxy s4 mini να μου πει σχετικά τι παίζει


sakaplias100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 



θέλω φίλε μου να μου πεις τα πάντα (μπαταρία αυτονομία , εάν κολλάει όταν έχεις πολλές εφαρμογές ανοιχτές .εάν κολλάει όταν είναι φορτωμένη η μνήμη του τέρμα,γενικά εάν σου έχει κολλήσει οπουδήποτε, εάν έχει free gps που δεν σε χρεώνει .εάν έχει δυνατό ακουστικό μεγάφωνο ,και ότι άλλο μπορείς να μου πεις από θετικά και αρνητικά του κινητού ,ευχαριστώ  



 


Μπαταρία με ασταμάτητο mobile internet κρατάει μια μέρα (facebook,viber,foursquare,tapatalk κ.α[όχι youtube{γιατί καίει ποιο πολλά mb και μπαταρία}]).


sygic 1.3.2 και navigon 4.9.5 Δεν κόλλησε καθόλου και βρίσκει πολύ γρήγορα σήμα για GPS για free δοκίμασε το waze.


σαν κινητό δεν μου έχει κόλληση καμιά φορά...


το ηχείο δεν είναι και πολύ δυνατό και στο σημείο που είναι αν το καλύπτεις δεν ακούγετε δυνατά ..(αν είσαι 14-16 χρονών και θες να ακούς μουσική στο δρόμο με τους φίλους σου στα πάρκα πάρε το htc one mini)


αν φορτώνει η μνήμη έχει επιλογή διαγραφείς προσωρινής μνήμης...


"άν κολλάει όταν έχεις πολλές εφαρμογές ανοιχτές" αυτό δεν γίνεται γιατί αυτόματα όταν ανοίγεις μια άλλη εφαρμογή οι άλλες πάνε στην αναμονή και οχι δεν κολλάει αυτό... (π.χ να έχεις το  youtube ανοιχτό και να πατήσεις το home button και να ανοίξεις livescore θα σταματήσει το youtube θα κάνει pause το video, [Με το ράδιο και τα τραγούδια του κινητού δεν γίνεται αυτό συνεχίζουν να παίζουν])


Θήκη έχω flip cover s-view πολύ καλή για να κάνεις μόστρα θα σου πρωτινό μην την πάρεις... μια σιλικόνης πάρε καλύτερα


 


Το κουτί έχει:


1 κάλυμμα στο χρώμα που είναι το κινητό


1 Μπαταρία


1 φορτιστή


1 Καλώδιο USB (που είναι και την φώτιση του κινητού) 


1 headset (δεν είναι handsfree)


και το κινητό φυσικά :P


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

 



 



θέλω φίλε μου να μου πεις τα πάντα (μπαταρία αυτονομία , εάν κολλάει όταν έχεις πολλές εφαρμογές ανοιχτές .εάν κολλάει όταν είναι φορτωμένη η μνήμη του τέρμα,γενικά εάν σου έχει κολλήσει οπουδήποτε, εάν έχει free gps που δεν σε χρεώνει .εάν έχει δυνατό ακουστικό μεγάφωνο ,και ότι άλλο μπορείς να μου πεις από θετικά και αρνητικά του κινητού ,ευχαριστώ  



 


Μπαταρία με ασταμάτητο mobile internet κρατάει μια μέρα (facebook,viber,foursquare,tapatalk κ.α[όχι youtube{γιατί καίει ποιο πολλά mb και μπαταρία}]).


sygic 1.3.2 και navigon 4.9.5 Δεν κόλλησε καθόλου και βρίσκει πολύ γρήγορα σήμα για GPS για free δοκίμασε το waze.


σαν κινητό δεν μου έχει κόλληση καμιά φορά...


το ηχείο δεν είναι και πολύ δυνατό και στο σημείο που είναι αν το καλύπτεις δεν ακούγετε δυνατά ..(αν είσαι 14-16 χρονών και θες να ακούς μουσική στο δρόμο με τους φίλους σου στα πάρκα πάρε το htc one mini)


αν φορτώνει η μνήμη έχει επιλογή διαγραφείς προσωρινής μνήμης...


"άν κολλάει όταν έχεις πολλές εφαρμογές ανοιχτές" αυτό δεν γίνεται γιατί αυτόματα όταν ανοίγεις μια άλλη εφαρμογή οι άλλες πάνε στην αναμονή και οχι δεν κολλάει αυτό... (π.χ να έχεις το  youtube ανοιχτό και να πατήσεις το home button και να ανοίξεις livescore θα σταματήσει το youtube θα κάνει pause το video, [Με το ράδιο και τα τραγούδια του κινητού δεν γίνεται αυτό συνεχίζουν να παίζουν])


Θήκη έχω flip cover s-view πολύ καλή για να κάνεις μόστρα θα σου πρωτινό μην την πάρεις... μια σιλικόνης πάρε καλύτερα


 


Το κουτί έχει:


1 κάλυμμα στο χρώμα που είναι το κινητό


1 Μπαταρία


1 φορτιστή


1 Καλώδιο USB (που είναι και την φώτιση του κινητού) 


1 headset (δεν είναι handsfree)


και το κινητό φυσικά :P


 



 


Φίλε πολύ χρήσιμο το μήνυμα σου!


Θα σε ρωτήσω μερικά πραγματάκια ακόμα γιατί σκέφτομαι να το αγοράσω και εγώ. Ελπίζω να μπορέσεις να απαντήσεις.


 


Πήγα και το τσέκαρα στο public και παρατήρησα τα εξής:


1. Κάμερα(με ενδιαφέρει πολύ) 


   Η απόκριση της κάμερας μου φάνηκε αργή. Πάτησα του κουμπί και δεν έβγαλε κατ' ευθείαν την φωτογραφία όπως π.χ. το honor 2. Ακόμα είχε επιλογή να επιλέξω iso αλλά ήταν απενεργοποιημένη(φαντάζομαι πως σε κάποιο mode θα γίνεται να πειράζεις και το iso σωστά;   ).


 


2. Η αυτονομία της μπαταρίας για τηλέφωνο-sms, χαλαρό internet όταν έχω wifi και συγχρονισμό mail υπάρχει περίπτωση να φτάνει στις 2 μέρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...