Προς το περιεχόμενο

Πώληση μεταχειρισμένων παιχνιδιών - Σε ποια καταστήματα συμφέρει;


Predatorkill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντε στο public εξηγείται να τα παίρνει φθηνά αφού θα τα πουλήσει μία φορά αλλά στο seven τα νοικιάζουν οπότε το κέρδος τους

ανάλογα και με τον τίτλο του παιχνιδιού μπορεί να είναι πολλές φορές παραπάνω από την τιμή που κάνει ακόμα και καινούριο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...
  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια ερώτηση , αν και πιθανόν να έχει ξαναγίνει αυτή από άλλο μέλος.

 

Έχω κάποια βιντεοπαιχνίδια για υπολογιστή PC τα οποία είναι τουλάχιστον πάνω από 4 χρόνια (και ίσως παραπάνω) μέχρι και τα τα τέλη του '90 . Μήπως γνωρίζει κανείς σε ποιο μαγαζί-κατάστημα συμφέρει να τα δώσω για να πάρω χρήματα?
 

Και μια τελευταία . Τυχαίνει να έχω στα χέρια μου το Life Is Strange και το Watch Dogs στις ζελατίνες τους άθικτες . Συμφέρει να τα δώσω και αυτά μαζί με τα υπόλοιπα μεταχειρισμένα παιχνίδια?


ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλε αγγελια στο ινσομνια

Θέλω να τα δώσω  όμως γρήγορα !!! Τα videoπαιχνιδια τα έχω στο insomnia εδώ και 2 μήνες σε χαμηλή τιμή και δεν έχω δει ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγαζί που να παίρνει κονσόλες ξέρετε; Σκεφτόμουν να δώσω το ps4 μου και να πάω σε pro

Eκτός από το Console Club, ρίξε και ένα τηλεφώνημα σε Software Center & Gamestation.

Είναι και τα δύο σχεδόν κολλητά στην συμβολή Χαλκοκονδύλη & Πατησίων στην Ομόνοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκτός από το Console Club, ρίξε και ένα τηλεφώνημα σε Software Center & Gamestation.

Είναι και τα δύο σχεδόν κολλητά στην συμβολή Χαλκοκονδύλη & Πατησίων στην Ομόνοια.

Ok σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας , απλά σκεφτόμουν να δώσω το 500αρι απλό που έχω και να έπαιρνα το pro συν την όποια διαφορά αλλά δεν το βλέπω να το έχουν σε στοκ. Σε αγγελίες πόσο μπορεί να πιάσει ξέρουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
1 ώρα πριν, Kal1998 είπε

Εχω ενα ps4 και ενα ps3 που θελω να δωσω στα public ξερει κανεις ποσα περιπου λεφτα θα παρω;

Καλύτερα αγγελία παρά στα μαγαζιά.

Θα στα πάρουν τζάμπα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, Kal1998 είπε

Εχω ενα ps4 και ενα ps3 που θελω να δωσω στα public ξερει κανεις ποσα περιπου λεφτα θα παρω;

Τα Public έχουν σταματήσει να παίρνουν μεταχειρισμένες κονσόλες.

Επεξ/σία από xaerialtwistx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...