Προς το περιεχόμενο

8320 oc. Τι, πώς και γιατί?


STORM1978

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Zapee Τα φούρνισε η ΔΕΗ! Ευτυχώς τα υπόλοιπα παίζουν κανονικά (κάρτα, μνήμες, σκληροί κτλ)! 

Πέτρο δεν ξέρω ρε συ λές?  :P  :D  :lol:  Μπορεί στο τέλος να βολευτώ με τον ίδιο ή τον 8350 για την λέω στον Thanos1972  :mrgreen: , ή στην τελική να μου την δώσει και να σπρώξω και την μητρική και να πάω σε 4770k και την αντίστοιχη Asrock Z87 Extreme 9ac που τα έχω δεί σε λειτουργία και άστα πονάει!  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σε βλεπω παντως να εχεις ξενερωσει.στην θεση σου δεν ξερω τι θα εκανα.ειχες και καλο κομματι.....

ρε μπας και τα εκαψες μονος σου για να πας σε intel?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σε βλεπω παντως να εχεις ξενερωσει.στην θεση σου δεν ξερω τι θα εκανα.ειχες και καλο κομματι.....

ρε μπας και τα εκαψες μονος σου για να πας σε intel?

Μπα, δεν παίζει αυτό που λες Θάνο!  :P  :devil:

Welcome to the dark side, we have cookies and higher Cinebench scores! :devil:

Εξαρτάται, έχετε και Ουκρανίδες?  :devil:  :P  :D  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέτρο δεν ξέρω ρε συ λές?  :P  :D  :lol:  Μπορεί στο τέλος να βολευτώ με τον ίδιο ή τον 8350 για την λέω στον Thanos1972  :mrgreen: , ή στην τελική να μου την δώσει και να σπρώξω και την μητρική και να πάω σε 4770k και την αντίστοιχη Asrock Z87 Extreme 9ac που τα έχω δεί σε λειτουργία και άστα πονάει!  :ph34r:

 

Don't do it!

 

Keep it up!

 

Fight the good fight!

 

For the cause!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να μην υποκείψω στην σκοτεινή δύναμη των INTEL? Να παλέψω με την φωτεινή δύναμη των AMD? Πω , πω έγραψα πάλι!!!

Θα δείξει Πέτρο με τι θα μου πουν οι του you.gr  όταν απαντήσουν!!! Αν και να σου πω ο 8320 δεν ήταν καθόλου κακός, τουναντίον ήταν αστέρι, μπορεί και να αλλάξω σε 8350 ή 9590! Next week though... Προς το παρόν, ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ σε όλους και στις οικογένειες μας και στην ΕΛΛΑΔΑ μας! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις αφοβα να δωσεις και αλλο ρευμα.σηκωνουν χαλαρα και 1.55 εαν ειναι καλες οι θερμοκρασιες.εσυ εαν θελεις βαλε ενα οριο στα 1.45 και δες σε τι ρολογια εισαι σταθερος εκει.

ποια Noctua ειπαμε οτι εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...