Προς το περιεχόμενο

Το iPhone 5S υποφέρει από Blue Screen of Death


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πες μου και εσύ ότι είναι λίγο!!! Καλά, το Omnia είχε σπάσει κάθε ρεκόρ. Ήταν άθλος να μεταφέρεις κάποιο widget μερικά εκατοστά πιο πέρα.

το είπα έτσι ειρωνικά πως δεν μπορεί να είναι τόσο πολύ το lag,και αν είναι φταίει το omnia,δεν είναι όλα τα android έτσι.

 

επίσης σε αυτό που λές :Το τρολάρισμα δε θα βελτιώσει την απόδοση της οθόνης σου.

έχεις δίκιο......δεν έχει την οθόνη του 5s τι κρίμα

όμως κάποιοι κοιτάνε αυτά τα 300 ευρώ παραπάνω του iphone και του κάθε high end phone να τα δώσουν και να περάσουν καλά παρά για ένα κινητό που στην ουσία δεν είναι τίποτα παραπάνω απο μια συσκευή που πρέπει να υπηρετεί τον άνθρωπο,όχι αυτός να δουλεύει για να υπηρετεί αυτό και την ταβανίσια τιμή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε τι έχουμε εδω, η παίρνεις κινητό με IOS και υπάρχει η πιθανότητα για blue screen, η android με lag και πιθανότατα restarts, η Windows Phone 8 χωρίς κάτι απο τα παραπάνω :)

#HateMeNow

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε τι έχουμε εδω, η παίρνεις κινητό με IOS και υπάρχει η πιθανότητα για blue screen, η android με lag και πιθανότατα restarts, η Windows Phone 8 χωρίς κάτι απο τα παραπάνω :)

#HateMeNow

Σωστά.

Ευκαιρία λοιπόν να βοηθήσουμε λίγο την έρμη την M$ που πάει για κλείσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εντάξει τότε. Πάμε πίσω στο κράξιμο του 5s. 

 

(και πάω να δώσω κι ένα φιλάκι στο 5άρι μου :P )

 

Σε μας σε μας;;;

Οσο πάει η apple γίνεται και ακόμα καλύτερη σε λίγο θα ξεπεράσει και την ms :D

Από βδομάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά το καταλαβαίνεις και αποτελεί και σοβαρό πρόβλημα, αλλά εντάξει, μη βγούμε άλλο εκτός θέματος.

Πρέπει να είμαι τελείως γκαβός,γιατί δεν το πρόσεξα. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν τρολλαρω.Μιλησα για μοναδα μετρησης.Αφου πιανεις τις διαφορες σε ms,επομενο βημα τα nano.

 

Ασχετο με το σχολιο σου,αλλα απευθυνομενος στο θεμα του τοπικ,ενα εχω να πω.

Τετοιες επιδοσεις του A7,ουτε το λογισμικο δεν αντεξε!Αυτο θα πει σπασανε το κοντερ :P

 

Δεν ξέρω τι έχει παιχτεί φίλε μου αλλά όταν έχεις ένα Delay 100ms κάθε 400-500ms(ακόμα και 1sec) μια χαρά αντιληπτό είναι και σε έναν αφηρημένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε πέσει σε κατάθλιψη... Έβαλα ήδη αγγελία για το 5s στα 250 ευρώ μιας και πλεον είναι προβληματική συσκευή. Τι να κάνουμε έτσι είναι η ζωή...

 

OK? :P

 

Από περιέργια και μην το δεις σαν προσωπική επίθεση.

1) Για ποιο λόγο αισθάνεσαι την υποχρέωση να απαντάς σε κάθε τι που θίγει την apple;

2) Βλέπωντας το προφίλ σου, είσαι 35 χρονών και κάθεσαι και παθιάζεσαι με ένα κινητό,όπως κάνουν παιδιά 20 χρόνια μικρότερα από εσένα; 

 

Υ.Γ.

Θα αποφύγω να σχολιάσω το moderation, καθώς θα μου κόψεις τον λογαριασμό.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από περιέργια και μην το δεις σαν προσωπική επίθεση.

1) Για ποιο λόγο αισθάνεσαι την υποχρέωση να απαντάς σε κάθε τι που θίγει την apple;

2) Βλέπωντας το προφίλ σου, είσαι 35 χρονών και κάθεσαι και παθιάζεσαι με ένα κινητό,όπως κάνουν παιδιά 20 χρόνια μικρότερα από εσένα; 

 

Υ.Γ.

Θα αποφύγω να σχολιάσω το moderation, καθώς θα μου κόψεις τον λογαριασμό.

Και'γω την ιδια απορια εχω,ΑΛΛΑ απο την αλλη λεω τα εξης.

 

-Ανθρωπος ειναι κι αυτος,κατι θα γουσταρει(apple π.χ),νοιωθει την αναγκη να το "υπερασπιστει",εως να τον απογοητευσει κι αυτον.

Εγω παντως την βρισκω,να εχω μια πλευρα και να κανω τον οποιοδηποτε διαλογο.Περναει η ωρα αφανταστα,αν δεν εχεις κατι να κανεις.

-Η ηλικια δεν εχει σχεση,καθ'οτι εγω γνωριζω ατομα 45 που παιζουν lol :-D Και 60 να'μουν π.χ,ενα metro last light,θα το'παιζα.

-Δεν νομιζω οτι με την καθε προσπαθεια να πεις κατι σε mod,θα κοβοταν ο λογαριασμος,καθ'οτι δαχτυλα εχουν,μπορουν να απαντησουν σε οποιαδηποτε ερωτηση,ΕΚΤΟΣ κι αν τους βρυσεις αμεσα.Ε,τοτε οκ...

Διαφορετικα θα μιλουσαμε για διαδικτυακη χουντα!

 

 

Δεν ξέρω τι έχει παιχτεί φίλε μου αλλά όταν έχεις ένα Delay 100ms κάθε 400-500ms(ακόμα και 1sec) μια χαρά αντιληπτό είναι και σε έναν αφηρημένο.

Aπο τα 100 ms,πηγες στα 400,μετα 500,μετα 1 sec,ε,δεν βαζεις κανα λεπτο να εισαι μεσα; B)

Νομιζω οτι απο το 1 min και μετα,πρεπει να ειναι αντιληπτο,ε; :P

 

 

Πρέπει να είμαι τελείως γκαβός,γιατί δεν το πρόσεξα. :rolleyes:

Γενικα εμεις του android,πρεπει ολοι να'χουμε το ιδιο προβλημα,διοτι με τα τοσα ms,φαινομαστε ευχαριστημενοι.Εχουμε γερασει,και δικαιολογειται η ανεχεια μας σε τοσους "αργους" χρονους αναποκρισης και καθυστερησης αυτων των συσκευων. ^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ 33 είμαι, μου αρέσουν τηλέφωνα-παιχνίδια-κτλ, αλλά δεν θα κάτσω να ξεκατινιαστώ επειδή κάποιος είπε το κινητό μου (όσο αστείο και να ακούγεται το "μου", σε ένα προϊόν που πουλάει καμία 20εκ μονάδες).

Επεξ/σία από marios_geo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει να φαει μηνυση απο την ms!

Ολα κι'ολα κλεψτε,αντιγραψτε,χρησιμοποιηστε οτι θέλετε,αλλα ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ απο την μπλε οθονη που ειναι το σημα κατατεθεν των windows!:mad:

ΕΛΕΟΣ!!!

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ:

Αν βρεθεί ώστε και ενα fanboy να μας πει οτι η apple ανακάλυψε ή εκανε γνωστή την μπλε οθονη,θα γινει μακελιο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...