Προς το περιεχόμενο

Casio GA-150 £45.68 @ amazon.co.uk


bilakos10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηθελα να δω ποσο βγαινει εστω και με την ανεβασμενη τιμη και μου βγαζει
" We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below"

Καμια ιδεα? thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως το πρόσθεσες στο καλάθι σου από πωλητή που δε στέλνει Ελλάδα? Πρόσθεσέ το με πωλητή το Amazon.

 

Εμένα ήρθε σήμερα, είναι απίστευτο :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως το πρόσθεσες στο καλάθι σου από πωλητή που δε στέλνει Ελλάδα? Πρόσθεσέ το με πωλητή το Amazon.

 

Εμένα ήρθε σήμερα, είναι απίστευτο :-)

Αξίζει φίλε να το πάρω? Επειδή δεν καίγομαι για ρολόι, απλά μου φάνηκε καλή περίπτωση το συγκεκριμένο. Έχω κάνει παραγγελία με dispatch σε 1-2 μήνες και σκέφτομαι να περιμένω ή να την ακυρώσω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, αυτό που λέει οτι γίνεται dispatch σε 1-2 μήνες ισχύει? Πότε το παραγγείλατε και πότε το παραλάβατε? Ευχαριστώ!

 

μπορει να μας ενημερώσει καποιος που το πηρε ηδη οσο αναφορα το dispatching?

 

Εγώ το παρήγγειλα Σάββατο όσο ήταν ακόμα in stock, γι' αυτό έφυγε Δευτέρα μεσημέρι και έφτασε Τρίτη πρωί. Τώρα για όσους δεν το πρόλαβαν in stock, αλλά σε κατάσταση 1-2 months, υπομονή και θα δείξει!

 

 

εμενα μου στειλανε tracking number, δεν πιστευω να κανει 1-2 μηνες παντος

 

Θα το έχεις πολύ σύντομα... Το tracking number που έχεις μάλλον είναι της DHL, δοκίμασε στο dhl.com

 

Αξίζει φίλε να το πάρω? Επειδή δεν καίγομαι για ρολόι, απλά μου φάνηκε καλή περίπτωση το συγκεκριμένο. Έχω κάνει παραγγελία με dispatch σε 1-2 μήνες και σκέφτομαι να περιμένω ή να την ακυρώσω..

 

Αν το παρήγγειλες στην χαμηλή τιμή, ναι αξίζει, είναι πολύ όμορφο, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα, επειδή έψαχνα για ρολόι, έτυχε να είναι όπως το ήθελα...

Αν το παρήγγειλες στην αυξημένη τιμή, όχι δεν αξίζει, υπάρχουν στο ebay παραπλήσια μοντέλα φτηνότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@mstam Για να σε 'ενημερωσει' καποιος πρεπει και εκεινος οταν το πηρε να εγραφε παλι "1-2 μηνες" (πραγμα δυσκολο --oριστε με προλαβε ο συμφορουμιτης που οπως ειδες παρηγγειλε με διαφορετικη διαθεσιμοτητα--) και ακομα κι ετσι παλι το πιθανοτερο ειναι οτι δε θα επαναληφθει (και μαλλον ουτε καν θα πλησιασει) το διαστημα αναμονης το ενα το αλλο.

Το "1-2 μηνες" το βαζει το αμαζον μονο οταν δεν εχει καθολου στοκ και καμια ενημερωση για το πότε θα εχει αλλα απλα ξερει οτι θα εχει (καποτε). Σε πολλες περιπτωσεις εχει παρατηρηθει αποστολη ακομα και μετα απο 1 εβδομαδα (!) απο την παραγγελια ενω ελεγε 1-2 μηνες, σε αλλες (λιγες) εχει αργησει.

Στο mail επιβεβαιωσης της δικης μου παραγγελιας (που κι εγω ψαχνομαι αν θα την κρατησω ή οχι) γραφει για παραδειγμα:

Your estimated delivery date is:
Monday, November 11, 2013 -
Friday, November 29, 2013

 

Αυτο ομως δεν αποκλειει να μου το στειλουν πχ σε 1-2 βδομαδες αν μεχρι τοτε εχουν παραλαβει στοκ, ούτε ομως αποκλειει (θεωρητικα) και να μου το στειλουν πχ τα Χριστουγεννα. Θα μου κανει πολυ μεγαλη εκπληξη παντως αν δεν εκτελεστει η παραγγελια εντος Νοεμβρη οπως λενε (ενω δε θα με εκπληξει να εκτελεστει νωριτερα απο οτι λενε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν γράφει ακόμα estimate και καλύτερα γιατί θέλω να το σκεφτώ αν θα το αγοράσω ή όχι...

 

Ώς κάτοχος του Ga-100 (απ'ότι βλέπω είναι σχεδόν παρόμοια με το 150 και αυτός είναι ο λόγος που το σκέφτομαι ακόμα) οφείλω να πω σε όλους όσους είναι αναποφάσιστοι πως τα συγκεκριμένα ρολόγια αξίζουν σε αυτά τα χρήματα και με το παραπάνω. Προσωπικά, το φοράω 6 μήνες τώρα καθημερινά και σε θάλασσες και σε χώμα και σε χτυπήματα δεν έχει πάθει το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ!! Έχει πολύ καλή ακρίβεια (quartz) και αν και φαίνεται μεγάλο είναι πολύ άνετο στο χέρι!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το παρήγγειλα Σάββατο όσο ήταν ακόμα in stock, γι' αυτό έφυγε Δευτέρα μεσημέρι και έφτασε Τρίτη πρωί. Τώρα για όσους δεν το πρόλαβαν in stock, αλλά σε κατάσταση 1-2 months, υπομονή και θα δείξει!

 

 

 

Θα το έχεις πολύ σύντομα... Το tracking number που έχεις μάλλον είναι της DHL, δοκίμασε στο dhl.com

 

 

Αν το παρήγγειλες στην χαμηλή τιμή, ναι αξίζει, είναι πολύ όμορφο, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα, επειδή έψαχνα για ρολόι, έτυχε να είναι όπως το ήθελα...

Αν το παρήγγειλες στην αυξημένη τιμή, όχι δεν αξίζει, υπάρχουν στο ebay παραπλήσια μοντέλα φτηνότερα...

Ποια εννοείς παραπλησια ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οποιος θελει και δεν προλαβε βγηκε ανωτερο μοντελο σε καλυτερη τιμη ( 50.41 pounds )

http://www.amazon.co.uk/G-Shock-Analogue-Digital-Display-GA-300-1AER/dp/B00B36MW38/ref=sr_1_1?m=A3P5ROKL5A1OLE

Επεξ/σία από morfeas-dsl-
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος θελει και δεν προλαβε βγηκε ανωτερο μοντελο σε καλυτερη τιμηhttp://www.amazon.co.uk/G-Shock-Analogue-Digital-Display-GA-300-1AER/dp/B00B36MW38/ref=sr_1_1?m=A3P5ROKL5A1OLE

Μόλις το αγόρασα ελπίζω να ειναι καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι ακριβως οπως το φανταζομουν (και σας το ειχα πει):

Hello, We are pleased to report that the following item will dispatch sooner than expected:      "Casio G-Shock Men's Quartz Watch with Black Dial Analogue - Digital Display and Black Resin Strap GA-150-1AER"    Previous estimated arrival date: October 29 2013 - October 29 2013    New estimated arrival date: October 23 2013 - October 23 2013

Αραγε αυτο που δειχνει ο morfeas αξιζει σε σχεση με το GA150 στις 45 λιρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...