Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρική οδοντόβουρτσα υπερήχων Sanitas SZA80 με 3 ανταλλακτικές κεφαλές 16.99 € στα Lidl


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ηλεκτρική οδοντόβουρτσα υπερήχων Sanitas SZA80 με 3 ανταλλακτικές κεφαλές 16.99 € στα Lidl
 
http://www.sanitas-online.de/web/en/products/dentalcare/SZA80.php

 

4 ανταλλακτικές κεφαλές για την ηλεκτρική οδοντόβουρτσα Sanitas SZA08 3.99 € στα Lidl
 
http://www.sanitas-online.de/web/en/products/dentalcare/SZA08.php

 

 

SZA80_inkl_Buersten.jpg

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ακριβώς σημαίνει ο χρονοδιακόπτης των δύο λεπτών, οτι μπορείς μόνο 2 λεπτά να την έχεις ανοιχτή?

Σε μια Oral-B που έχω εγώ στα 2 λεπτά απλά ανοιγοκλείνει 3 φορές και συνεχίζει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρονοδιακόπτης τερματίζει τη λειτουργία της οδοντόβουρτσα μετά από δύο λεπτά που είναι και ο μικρότερος συνιστώμενος χρόνος για την περιποίηση των δοντιών και έτσι συμβάλλει στην εξασφάλιση του σωστού χρόνου βουρτσίσματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή εφόσον έχει και ανταλλακτικά, αλλά από τη στιγμή που η Oral B Trizone βγαίνει προσφορά στα €2 με €5 με κουπόνι σε διάφορα Σ/Μ είναι προτιμητέα. Συν τοις άλλοις όταν τελειώσει η προσφορά στα Lidl από που θα βρίσκουμε ανταλλακτικά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lidl = fail, τους πήρε χαμπάρι ο κόσμος για τα σκουπίδια που πουλάνε και μας έπρηξαν στις διαφημίσεις.

 

Κατάστημα ντροπή στον άνθρωπο (μαζί με τα Jumbo). 

 

(εκφέρω προσωπική άποψη κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να την υιοθετήσει) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lidl = fail, τους πήρε χαμπάρι ο κόσμος για τα σκουπίδια που πουλάνε και μας έπρηξαν στις διαφημίσεις.

 

Κατάστημα ντροπή στον άνθρωπο (μαζί με τα Jumbo). 

 

(εκφέρω προσωπική άποψη κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να την υιοθετήσει) 

μπορείς να το τεκμηριώσεις/δώσεις παραπάνω στοιχεία που σε έχουν οδηγήσει να υιοθετήσεις αυτή την άποψη?

(δεν το λέω ηρωνικά, πραγματικά θέλω να μάθω τι παίζει,δεν ψωνίζω απο το lidl αλλά δεν είχα ακούσει και τίποτα ιδιαίτερο ως τώρα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψωνιζω χρονια ηλεκτρικες συσκευες απο lild(ειδικα κουζινας) κ ΠΟΤΕ δεν εχω δει το παραμικρο προβλημα.Μιλαμε για σκυλια πραγμτατικα.

 

Τεκμηριωσε αυτο που ειπες ετσι απο περιεργια που λεει κ ο φιλος απο πανω

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lidl = fail, τους πήρε χαμπάρι ο κόσμος για τα σκουπίδια που πουλάνε και μας έπρηξαν στις διαφημίσεις.

 

Κατάστημα ντροπή στον άνθρωπο (μαζί με τα Jumbo)...

 

 

 Kάποιες διευκρινίσεις όπως και εναλλακτικές λύσεις αν είναι εύκολο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να το τεκμηριώσεις/δώσεις παραπάνω στοιχεία που σε έχουν οδηγήσει να υιοθετήσεις αυτή την άποψη?

(δεν το λέω ηρωνικά, πραγματικά θέλω να μάθω τι παίζει,δεν ψωνίζω απο το lidl αλλά δεν είχα ακούσει και τίποτα ιδιαίτερο ως τώρα)

 

 

ψωνιζω χρονια ηλεκτρικες συσκευες απο lild(ειδικα κουζινας) κ ΠΟΤΕ δεν εχω δει το παραμικρο προβλημα.Μιλαμε για σκυλια πραγμτατικα.

 

Τεκμηριωσε αυτο που ειπες ετσι απο περιεργια που λεει κ ο φιλος απο πανω

 

Δε ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω με αυτά που διαβάζω. "Ψωνίζω χρόνια" LMAO σιγά ρε φίλε λες και ψώνισες MIELE σκούπα με 4.99€ κάνεις. Έλεος.

 

Μόνο τα καρκινογόνα σκουπιδο-τρόφιμα, την αντιμετώπιση των υπαλλήλων τους, την Γερμανική προέλευση της εταιρίας (γιατι ΑΠΛΑ αποφεύγω, όσο το δυνατόν, οτιδήποτε ενισχύει την οικονομία τους) τελειώσαμε. Γιατί έχουν 13 δις τζίρο το χρόνο και εμένα με έχουν με επιτόκιο Μπαγκλαντές στην δήθεν "βοήθεια".

 

"Ο όμιλος αποτελείται από ένα αδιαφανές σύνολο 600 θυγατρικών εταιρειών, ιδρυμάτων και συμμετοχικών κλάδων, με αποτέλεσμα την πλήρη αδιαφάνεια του και τη συγκέντρωση δύναμης μέσω της διαίρεσης" όπως επικαλείται ο γερμανικός Τύπος

 

 

Googlaρετε "Lidl σκάνδαλο" και θα βρείτε από ιούς και απαγορευμένες ουσίες σε τρόφιμα μέχρι τοξικά απόβλητα σε παιχνίδια για μωρά. 

 

 

Όποιος διαφωνεί απλά δεν έχει καταναλωτική συνείδηση κατά την ταπεινή μου άποψη. Ούτε απ' έξω να περνάς.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρά το γεγονός ότι τα τελευταία posts είναι offtopic, θα συνεχίσω και εγώ γιατί νομίζω ότι ο ιδεολογικός πόλεμος κατά των γερμανικών και άλλων εταιρειών και προϊόντων δεν αποτελεί σοβαρό επιχείρημα για να υποστηρίξει κανείς θέσεις του τύπου:

 

 

Lidl = fail, τους πήρε χαμπάρι ο κόσμος για τα σκουπίδια που πουλάνε και μας έπρηξαν στις διαφημίσεις.

 

Κατάστημα ντροπή στον άνθρωπο (μαζί με τα Jumbo). 

 

 

 

Ένα κατάστημα και, κυρίως, μια αλυσίδα καταστημάτων που καλύπτει σχεδόν το σύνολο του ελλαδικού χώρου, για να μην επεκταθώ και σε άλλες χώρες, κρίνεται από την ποιότητα των προϊόντων που προσφέρει, τις τιμές τους σε σχέση με τον ανταγωνισμό και την πολιτική της απέναντι στον πελάτη.

 

Με βάση αυτά τα κριτήρια, η συγκεκριμένη αλυσίδα έχει αποδείξει, στα χρόνια της παρουσίας της στην Ελλάδα, ότι προσφέρει προϊόντα φτηνά, ελληνικά και εισαγόμενα, και με εγγύηση στα ηλεκτρικά και άλλα και αυτός είναι ο λόγος, κατά την ταπεινή μου γνώμη, που την προτιμάει πάρα πολύς κόσμος.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως συμφωνω με το φιλο 
οτι πληρωνεις παιρνεις..καθαρα πραγματα
το lidl φερνει 2ης και 3ης κατηγοριας προιοντα ..πως να συγκριθει με τη braun ...ε με τρελαθουμε κιολας
για τα τροφιμα δε μιλαω..(δεν ξερω αν η ερωτηση περι ποιοτητας των προιντων αναφερετε και σε αυτα) ..διοτι περσι και φετος μονο τους πιασανε 10αδες φορες να πουλανε σκουπιδια και τα αποσυραν αρον αρον... (μη ξεχναμε οτι δεν απλα πουλανε ..ειναι δικα τους τα προιοντα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...