Προς το περιεχόμενο

Πρώτες φωτογραφίες από το LG G Flex με κυρτή οθόνη 6 ιντσών


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καποιες φορες γκρινιαζω κι εγω αλλα επισης αναρωτιέμαι σε τι ωφελει τελικα η γκρινια;

 

ΟΚ μαλλον δεν έχει καποια τεράστια χρηστικη σημασια αλλα ειναι η πρωτη προσπάθεια προς μια συγκεκριμένη κατεύθυνση. Ασε που ειναι σημαντικο ενα κομμάτι του R&D να αποσβεστει μεσα απο Χ πωλησεις ενω επιπλεον θα προκυψει ενα πολυ μεγαλύτερο feedback μεσα απο την καθημερινή χρηση που μπορει να μην έρθει ποτε μεσα απο εργαστηριακες δοκιμες.

 

Αρα ακομα και αν κατι δεν μας κάνει αμεσα δεν βλεπω τον λογο να το κατακρινουμε. Το εχω πει και σε αλλα ποστ οτι ΟΚ είναι δικαιωμα μας (δημοκρατία κτλ) απλα δεν υπάρχει λογος σε καθε θεμα να γκρινιαζουμε.

Ευτυχώς που κάποιοι έπιασαν το νόημα.

Αν δεν είχε κυκλοφορήσει ευρέως το P800, δεν ξέρω πού θα βρισκόντουσαν τα smartphone σήμερα. Αν δεν είχαν κυκλοφορήσει οι πρώτοι φορητοί υπολογιστές με CRT οθόνες, δεν θα είχαμε σήμερα laptop. Αν κάποιοι δεν πλήρωναν 5000 για τις απαράδεκτες πρώτες πλάσμα, δεν θα αγοράζαμε σήμερα LCD με 300 ευρώ. Αν... αν... αν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Για όσους λένε τι νόημα έχει να το βγάζουν σε αυτό το σχήμα: να σας θυμίσω ότι το κεφάλι μας δεν είναι τετράγωνο. 

 

(ΥΓ: αυτό βέβαια δεν δικαιολογεί την οριζόντια κούρβα που κάνει το Samsung και στερείται εμφανούς χρηστικότητας, αλλά τεσπα, τι να περιμένει κανείς από τη Samsung) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μλκιες δεν κοιτανε να βγαλουν καμια τηλεοραση με κυρτη οθονη να εχει καλυτερη θεαση απο οπου και αν καθεσε.

 

Στο smartphone απο οπου και να το δεις δεν βλεπεις κατι χρησιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...