Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμα από σήμερα τα Windows 8.1 μέσω του Windows Store


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

εμένα είναι εγκατεστημένο κανονικά στον υπολογιστή, αλλά το update δεν εμφανίζεται

 

Επίσης

Πατησε windows key + r , θα εμφανιστει το παραθυρο run.Σε αυτο γραψε wsreset.exe Με αυτο τον τροπο θα σβησει η cache του store , ισως βοηθησει .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα είναι εγκατεστημένο κανονικά στον υπολογιστή, αλλά το update δεν εμφανίζεται

τελικα απο οτι καταλαβα φταιει το γεγονος οτι ειμαστε με kms => volume licence και οχι RETAIL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα το Update και μου παρουσιαζει το εξης θεμα

 

οταν εχω ανοιχτα τρια παραθυρα ενος προγραμματος και παω στην taskbar και παταω πανω στο προγραμμα για να εμφανισει τα παραθυρα και να διαλεξω ποιο απο τα τρια θελω τα παραθυρα εμφανιζονται και εξαφανιζονται πολυ γρηγορα. την τριτη φορα που παταω κλικ τα εμφανιζει για να διαλεξω. Αν απλα τοποθετησω το mouse πανω στο εικονιδιο του προγραμματος στην task bar και περιμενω να μου εμφανισει τα παραθυρα και πατησω κλικ πανω σε ενα, δεν μου το εμφανιζει. απλα κλεινει τα παραθυρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαμβάνει κάποιος error code 0x80070002; Μου έχει σπάσει τα νεύρα. Μετονόμασα τον φάκελο που κατεβάζει τα updates, κατέβασα από την αρχή το update αλλά μου βγάζει το ίδιο error.

 

Δοκίμασα και το wsreset δυστυχώς χωρίς αποτέλεσμα. Γνωρίζει κανείς κάποια λύση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυφτιες τις ms καθε φορα που θα θελουμε να κανουμε φορματ θα κανουμε install τα widnows 8 και μετα θα κανουμε τα windows 8,1 ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΘΛΙΟΙ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια.Εχω ενα προβλημα.Τα wallpaper που εχω στην επιφανεια εργασιας εχουν μεγαλωσει,χωρις να εχει αλλαξει η αναλυση οθονης.Γνωριζετε πως μπορω να διορθωσω το μεγεθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει περάσει κανείς win 8.1 (ή έστω τα 8αρια) σε Sony Vaio vpc1? είναι απροβλημάτιστα? δουλεύουν (υπάρχουν?) όλοι οι drivers?

και μια ερώτηση "κρίσεως":

είχα αγοράσει τα 8αρια με την προσφορά, μετά από λίγο καιρό γύρισα στα 7αρια. για να βάλω τώρα πάλι τα 8αρια ή τα 8.1 ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος? θέλει clean install?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...